ClickCease

קורס קוסמטיקה

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי קוסמטיקה

לימודי קוסמטיקה במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מיוחדים, מעשיים ופופולריים אשר נלמדים תחת מקצועות האסתטיקה, היופי והטיפוח. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם לביצוע טכניקות טיפול שונות ומגוונות לטיפול בפנים, בגוף, בציפורניים, בעור ובשיער.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך התאמת הטיפול והתכשירים המתאימים לכל אדם, זאת בהתאם להעדפותיו, לסוג העור שלו, ליעילות הטיפול, לנזקים האפשריים וכדומה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס קוסמטיקה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס קוסמטיקה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס קוסמטיקה

בעולם בו אנו חיים, דימוי הגוף והשאיפה אחר מראה חיצוני מושלם מהווים גורם מכריע, ועל כן היופי והאסתטיקה משפיעים רבות על בני האדם. קוסמטיקה מתייחסת לכלל הטיפולים שעוסקים בטיפוח הפנים או הגוף, זאת תוך שימוש בתכשירים מתקדמים, טכניקות משוכללות וטיפולים חדשניים.

הביקוש לאנשי מקצוע בתחום הקוסמטיקה עלה במידה משמעותית בשנים האחרונות, שכן יותר ויותר אנשים משקיעים את כספם ואת זמנם בטיפוח לצורך קבלת מראה זוהר יותר, צעיר יותר, מטופח יותר וכדומה.
קורס קוסמטיקה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס קוסמטיקה

לימודי קורס קוסמטיקה פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן לאנשי מקצוע מתחומי האסתטיקה והיופי אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס קוסמטיקה

תנאי הקבלה לקורס קוסמטיקה משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 10 או 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס קוסמטיקה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי קוסמטיקה

משך לימודי קוסמטיקה משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים על פני בין 100 ל-800 שעות לימוד הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חודשיים לבין שנה וחצי.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס קוסמטיקה

במהלך לימודי הקורס בנושא קוסמטיקה מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו עיצוב גבות, מבנה הפנים והגוף, היכרות עם סוגי עור שונים, אנטומיה ופיזיולוגיה, היכרות עם חומרים שונים בענף הקוסמטיקה, סוגי תכשירים ותרומתם לעור הפנים, עיסוי פנים וצוואר, התמודדות עם אקנה, שימוש בשעווה, עיצוב גבות, טיפוח ציפורניים, ניקוי העור, פילינג, מסכות, ניקוי עמוק, דרמטולוגיה, אבחון סוג העור ועוד.    

תעודת גמר לאחר קורס קוסמטיקה

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. חלק מן הקורסים מפוקחים על ידי משרד הכלכלה ואלו מקנים לבוגריהם תעודה ממשלתית.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי קוסמטיקה

עם סיום לימודי קוסמטיקה יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם מכוני יופי, מספרות, מכוני טיפוח וקליניקות פרטיות. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס קוסמטיקה

בוגרי קורס קוסמטיקה המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס אפילציה בו יוכשרו לשיטה ייחודית להסרת שיער לצמיתות תוך שימוש במחט חשמלית שמחלישה את שורשי השערה.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס קוסמטיקה טבעית שיכשיר אותם לביצוע טיפולים שונים בהם מנעשה שימוש בחומרים טבעיים וידידותיים לסביבה.
מודעה
מחפש קורס קוסמטיקה?
מחפש קורס קוסמטיקה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה (צ'קפוסט), נהריה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה