קורס אפילציה הסרת שיער

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי הסרת שיער אפילציה

מהי אפילציה? אפילציה הינה שיטה להסרת שיער לצמיתות, בכל חלקי הגוף והיא מבוצעת בטכנולוגיה של מחט חשמלית במטרה להחליש את שורשי השערה. המחט החשמלית מלחימה למעשה את הנימים בתוך זקיק השערה על ידי פולסים חשמליים, המחלישים אותה וגורמים לניתוק השערה ממקומה.

הסרת שיער נעשית לרוב מטעמים אסתטיים וחסכוניים של הסרת השיער מדי תקופה והנעזרים בשיטה נהנים מדימוי גופני ועצמי גבוה על כן מדובר בתחום רוויחי מאוד ומבוקש בקרב נשים וגברים שרוצים לעסוק בתחום האסתטיקה. בדרך כלל קוסמטיקאיות פונות ללימודי אפילציה על מנת להרחיב היצי כישורים עסקיים. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס אפילציה הסרת שיער?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס אפילציה הסרת שיער?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס אפילציה הסרת שיער

ישנם אנשים המעדיפים את הסרת השיער בטכנולוגיית המחט החשמלית על פני טכנולוגיית הלייזר, הנובעות ממספר יתרונות של השיטה, כגון, מרווחי זמן קצרים יותר בין טיפול אחד למשנהו, פחות צלקות וכתמים הנראים לעין ובולטים בעיקר לבעלי עור כהה והיעילות בטיפול נקודתי.

קורס אפילציה מגיע ממכלול גדול יותר של לימודי קוסמטיקה וטיפוח כגון לימודי הסרת שיער בשעווה, מניקור ופדיקור. כמו כן מדובר בלימודים קוסמטיים משלימים לכל קוסמטיקאית שמעוניינת להרחיב את העסק הפרטי. מדובר בשיטה חדשנית, כמעט ללא כאבים, יעילה וזולה יותר מול שיטת הלייזר.
קורס אפילציה הסרת שיער
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס אפילציה הסרת שיער?

בתחום התיאורטי יילמדו נושאים רפואיים וקוסמטיים כגון, דרמטולוגיה, הורמונים המשפיעים על העור, מבנה השערה וחומרים המשפיעים עליה, אופני צמיחה של השערות, שיעור יתר וכיצד ניתן לטפל בו, הכרת מכונות האפילציה השונות בשוק, כיצד להתאים לכל מטופל/ת והשימוש בו ועוד.

כמו כן לומדים המשתתפים בקורס הכל אודות חשיפה לשמש והחשיבות בהימנעות מגילוח באזור הסרת השיער במהלך הטיפולים ובסיומם. בפן המעשי, יתרגלו התלמידות במשך זמן רב עבודה נכונה על המכשיר החשמלי. בנוסף, ייתנו שיעורים שיתמקדו בעבודה מול לקוחות, יחסי אנוש ומתן שירות אדיב ואיכותי ותקשורת בינאישית.

מה הם תנאי הקבלה לקורס אפילציה הסרת שיער?

קורס אפילציה פתוח בפני הקהל הרחב, המתעניין בתחום האסתטיקה והסרת השיער. יתאים במיוחד לקוסמטיקאיות הנמאות כבר בתחום הטיפוח. 
קורס אפילציה הסרת שיער
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

במה עוסקים בוגרי קורס אפילציה הסרת שיער?

לאחר שסיימו לימודי אפילציה בהצלחה, יוכלו הסטודנטים להשתלב במכוני הקוסמטיקה והיופי הרבים המפוזרים ברחבי הארץ, או לפתוח קליניקה פרטית משלהם.

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס אפילציה הסרת שיער?

בוגרי הקורס יכלים להשמיך ולהשלים ידע בלימודי קוסמטיקה, עיצוב גבות, איפור מקצועי ועוד.

מודעה
מחפש קורס אפילציה הסרת שיער?
מחפש קורס אפילציה הסרת שיער?
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה