ClickCease

קורס אפילציה

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי אפילציה

לימודי אפילציה במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים פופולריים, מקצועיים ומעשיים אשר נלמדים תחת ענף האסתטיקה, היופי והטיפוח. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם לשיטה יעילה זו להסרת שיער לצמיתות בכל חלקי הגוף באמצעות מחט חשמלית שמחלישה את שורשי השערה.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך שימוש במכשיר האפילציה במקצועיות תוך שמירה על בטיחות המטופלים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס אפילציה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס אפילציה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס אפילציה

הסרת שיער מבוצעת לרוב מטעמים אסתטיים, בין אם מדובר בשעווה, בין אם בטכנולוגיית הלייזר ובין אם באמצעות אפילציה. המחט החשמלית, כלומר אפילציה, בעלת יתרונות על פני שיטות אחרות – דרושים מרווחי זמן קצרים בין טיפול אחד לאחר, הסכנה לצלקות וכתמים היא פחותה וכן יעילה במיוחד לטיפול נקודתי.

עם זאת, השיטה נחשבת כואבת יחסית, וכן המחט מכסה שטח פנים קטן ועל כן השיטה פחות יעילה עבור הסרת שיער מחלקי גוף גדולים.
קורס אפילציה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס אפילציה

לימודי קורס אפילציה פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן לאנשי מקצוע מתחומי הקוסמטיקה והטיפוח אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס אפילציה

תנאי הקבלה לקורס אפילציה משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 10 או 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.  

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס אפילציה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי אפילציה

משך לימודי אפילציה משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני חודשים ספורים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס אפילציה

במהלך לימודי הקורס בנושא אפילציה מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו דרמטולוגיה, הורמונים המשפיעים על מצב העור, מבנה השערה והחומרים המשפיעים עליה, אופני הצמיחה של השערות, שיעור יתר וטיפול בו, התאמת הטיפול למטופלת, חשיפה לשמש, יחסי מטפל-מטופל, זרמים חשמליים במכשיר האפילציה, תפעול המכשיר, מצבי מניעה מטיפול ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס אפילציה

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי אפילציה

עם סיום לימודי אפילציה יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם מכוני יופי, קליניקות פרטיות, מכוני טיפוח וכדומה. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס אפילציה

בוגרי קורס אפילציה להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס מיקרובליידינג שיכשיר אותם לעיצוב גבות בשיטת השערה המאפשרת מראה גבות מסודר, מלא, רענן וזוהר.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס קוסמטיקה טבעית בו יוכשרו לביצוע טיפולים קוסמטיים שונים תוך שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.
מודעה
מחפש קורס אפילציה?
מחפש קורס אפילציה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה (צ'קפוסט), נהריה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה