ClickCease

קורס קוסמטיקה טבעית

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי קוסמטיקה טבעית

לימודי קוסמטיקה טבעית במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מיוחדים, מרתקים ומעשיים אשר נלמדים תחת ענף האסתטיקה, היופי והטיפוח. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם לתחום המשלב בין הקוסמטיקה לבין הרפואה המשלימה והטבעית.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך רקיחת מוצרי קוסמטיקה טבעיים לטיפוח השיער והעור, וכן לטיפול בבעיות עור שונות באמצעות אלו, תוך הבנה מדעית של השפעת חומרי הגלם.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס קוסמטיקה טבעית?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס קוסמטיקה טבעית?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס קוסמטיקה טבעית

תכשירי הקוסמטיקה הטבעיים אינם מכילים תוצרי נפט, שמנים מינרליים או כימיקליים, ואינם פוגעים באיכות הסביבה. בנוסף, הם אינם נוסו על בעלי חיים ויעילות הקוסמטית היא רבה, עובדות שהופכות אותם למבוקשים במיוחד כיום, בעידן בו השמירה על איכות הסביבה הפכה לערך עליון.

מלבד הכנה, רקיחה ושימוש בחומרי הטיפוח והתכשירים הקוסמטיים השונים, כוללים הלימודים הכשרה לשימוש בתוספי תזונה וכן מקנים למשתתפים מיומנויות לאבחון סוגי העור ומצב העור על פי הגישה הטבעית והאקולוגית.
קורס קוסמטיקה טבעית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס קוסמטיקה טבעית

לימודי קורס קוסמטיקה טבעית פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן לאנשי מקצוע מתחומי הקוסמטיקה והטיפוח אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם. בנוסף, יוכלו למצוא עניין בלימודים מטפלים מעולם הרפואה המשלימה.

תנאי הקבלה לקורס קוסמטיקה טבעית

תנאי הקבלה לקורס קוסמטיקה טבעית משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 10 או 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.  

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס קוסמטיקה טבעית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי קוסמטיקה טבעית

משך לימודי קוסמטיקה טבעית משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 50 ל-150 שעות לימוד אקדמיות.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס קוסמטיקה טבעית

במהלך לימודי הקורס בנושא קוסמטיקה טבעית מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו ההבדלים בין הקוסמטיקה הטבעית לקוסמטיקה הקונבנציונלית, חומרי גלם, הפקת תכשירים, אבחון סוגי העור השונים והטיפול בהם, בעיות עור – אקנה וסבוריאה, ארומתרפיה, שימוש בתוספי תזונה, החיבור בין המטפל למטופל, טיהור רעלים והשפעתו על העור, הציוד הנדרש לטיפול קוסמטיקה טבעי, סדר הטיפול הקוסמטי הטבעי, תשאול המטופל, חומר התפחה, מבנה העור, עיכוב תהליכי הזדקנות ועוד.   

תעודת גמר לאחר קורס קוסמטיקה טבעית

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי קוסמטיקה טבעית

עם סיום לימודי קוסמטיקה טבעית יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם מכוני יופי, קליניקות פרטיות, מכוני טיפוח וכדומה. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס קוסמטיקה טבעית

בוגרי קורס קוסמטיקה טבעית להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס פיתוח מוצרי שיער שיכשיר אותם לרקיחת מוצרי שיער שונים ואיכותיים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס קוסמטיקה רפואית בו יוכשרו לביצוע טיפולים יעילים בהם נעשה שימוש בתכשירים בעלי ריכוז חומרים פעילים גבוה.  
מודעה
מחפש קורס קוסמטיקה טבעית?
מחפש קורס קוסמטיקה טבעית?
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה