קורס קוסמטיקה טבעית

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי קוסמטיקה טבעית

מגמת החזרה לטבע והחשיבה האקולוגית לא פסחה גם על תחום הקוסמטיקה, ורבים ממותגי הקוסמטיקה המובילים החלו להתהדר במוצרים טבעיים ואורגניים. תכשירי הקוסמטיקה הטבעיים אינם מכילים תוצרי נפט, שמן מינרלי או כימיקלים ואינם פוגעים באיכות הסביבה. הם לא נוסו על בעלי חיים ויעילותם הקוסמטית רבה היא -  ומכאן יתרונם המשמעותי על פני מוצרי הקוסמטיקה הקונבנציונליים. הקוסמטיקה הטבעית משתייכת הן לתחום הרפואה המשלימה והטבעית והן לתחום הקוסמטיקה, ועל כן לימודי קוסמטיקה טבעית מתאימים גם למטפלים וגם לעוסקים בתחומי הטיפוח והיופי. 

בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית במודעות לחשיבות השמירה על איכות הסביבה, ונשים וגברים רבים מנסים להימנע משימוש בתכשירים המכילים חומרים שעלולים לגרום לנזק עתידי לבריאות ולמראה עור הפנים. בהתאם למגמה זו, גבר הביקוש לנשות מקצוע מיומנות בתחום הקוסמטיקה הטבעית והנטרולוגית, ומכוני יופי שונים עורכים גיוסים לתפקיד מרתק זה. בנוסף, החלו מכללות רבות ברחבי הארץ להציע לימודי קוסמטיקה ורוקחות טבעית – במטרה להכשיר את בוגריהם להכנה, רקיחה ושימוש בשלל תכשירים קוסמטיים טבעיים, ולענות על הביקוש הגובר בשוק למוצרים וטיפולים אלו. אז אם אתן (או אתם) מעוניינות לגלות כיצד ניתן להשתלב בענף איכותי ונדרש זה - הגעתן למקום הנכון. בואו לקרוא את כל הפרטים אודות קורס קוסמטיקה טבעית במכללות המובילות בישראל.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס קוסמטיקה טבעית?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס קוסמטיקה טבעית?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס קוסמטיקה טבעית

לימודי קוסמטיקה טבעית, פותחים בפני המשתתפות בהן צוהר אל עולם מגוון ומרתק, ובמהלכם לומדות הסטודנטיות את רזי המקצוע הכמוסים ביותר שיסייעו להן להשתלב בהצלחה בתחום. מטרות קורס קוסמטיקה טבעית הינן הקניית ידע תיאורטי והתנסות מעשית ברקיחת והתאמת מוצרי קוסמטיקה טבעיים לטיפוח העור והשיער, כמו גם לטיפול בבעיות עור שונות, תוך הבנה מדעית של חומרי הגלם והשפעתם. כמו כן, כוללים הלימודים הכשרה לשימוש בתוספי תזונה והקניית מיומנות אבחון סוג העור ומצבו על פי ראיית העולם הטבעית והאקולוגית, השואפת לשמור על איכות הסביבה.

אם את מעוניינת ללמוד מקצוע מרתק ומתגמל בעת ובעונה אחת, בו תוכלי לתת דרור לכישרון האומנותי שלך ובמקביל לעשות שימוש בחומרי גלם מעולים שהטבע ברוב נדיבותו העניק לנו, כדאי לך ללמוד לימודי קוסמטיקה ורוקחות טבעית. באמצעות הידע העשיר שתצברי במהלך הקורס, תוכלי להציג מועמדות למשרות נחשקות במכוני יופי, מרכזי ספא ובתי מרקחת טבעיים. נוסף על כך תוכלי לפנות לאפיק עצמאי ולעסוק בהכנת קוסמטיקה טבעית ולמכור אותה לכל מי שחפצה להיראות יפה וטבעית, תוך שמירה על הבריאות.
קורס קוסמטיקה טבעית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאים ללמוד קורס קוסמטיקה טבעית?

קורס קוסמטיקה טבעית מתאים לכלל האוכלוסיה, ומיועד לכל מי שמעוניין בהעשרה אישית בלבד ורקיחת תכשירים קוסמטיים איכותיים במו ידיו – לעצמו ולבני ביתו, והן למעוניינים בהכשרה מקצועית מקיפה – שתעזור להם להשתלב בעבודה בתחום.

הלימודים מתאימים במיוחד למטפלים ברפואה משלימה על ענפיה השונים (כגון מטפלים בצמחי מרפא, מטפלים בארומתרפיה או מטפלים ברפואה סינית), המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם, כמו גם לקוסמטיקאיות המעונייניות לאמץ טרנד לוהט זה ולמשוך לקוחות רבים חדשים לטיפולם.

מה הם תנאי הקבלה לקורס קוסמטיקה טבעית?

ברוב המכללות אין תנאי קבלה מחמירים לקורס קוסמטיקה טבעית. מהמועמדים יידרש להיות בעלי לפחות 11 שנות לימוד. כמו כן נחוצה ידיעת השפה העברית בכל המכללות בה הלימודים מתקיימים בעברית. חלק מהמכללות ידרשו שהמועמדים לקורס יעברו ראיון קבלה עם ראש המסלול בכדי לבדוק את מידת התאמתם ללימודים אלה.
קורס קוסמטיקה טבעית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה משך קורס קוסמטיקה טבעית?

קיים היצע רחב של קורסים בתחום הקוסמטיקה הטבעית – חלקם קצרים ומיועדים בראש ובראשונה להעשרה אישית וחלקם מיועדים להכשרה מקצועית מעמיקה לאנשים המעוניינים לשלב טיפולי קוסמטיקה טבעית בעבודתם. הקורסים הקצרים להעשרה אישית כוללים כ-50 שעות לימוד לערך, ואילו הקורסים המקצועיים יותר כוללים בין 100 ל-150 שעות לימוד אקדמיות.

מכללות רבות בתחום מציעות לנרשמים בחירה בין לימודים בשעות הבוקר לבין לימודים בשעות אחר הצהריים והערב, במטרה להקל על אנשים עובדים, סטודנטים עסוקים – וכל מי שלא מוצא די זמן פנוי במהלך שעות היום – להשתלב בלימודים המרתקים והמעשירים.

מה לומדים בקורס קוסמטיקה טבעית?

קורס קוסמטיקה טבעית דואג להקנות לבוגריו ידע עיוני ותיאורטי רב, כמו גם התנסות מעשית חווייתית – בה לומדים הבוגרים כיצד להכין ולרקוח שלל תכשירי קוסמטיקה טבעית איכותיים.

בין הנושאים הנלמדים במרבית הקורסים בתחום: ההבדלים בין הקוסמטיקה הטבעית לקונבנציונאלית, חומרי גלם המשמשים את הקוסמטיקה הטבעית לעומת חומרי הגלם המשמשים את הקוסמטיקה הקונבנציונלית ויתרונותיה של הקוסמטיקה הטבעית; הפקת תכשירי קוסמטיקה מגוונים; אבחון סוגי העור השונים והטיפול בהם; בעיות עור כדוגמת אקנה וסבוריאה; רזי הארומתרפיה וההבדלים בין סוגי הצמחים והשמנים השונים; שימוש בתוספי תזונה; החיבור בין המטפל למטופל; טיהור רעלים והשפעתו על העור; סביבת העבודה של הקוסמטיקאית הטבעית.

נושאים נוספים הנלמדים בקורסים רבים בתחום הם: הציוד הנדרש לטיפול קוסמטיקה טבעיים; סדר הטיפול הקוסמטי הטבעי; תשאול המטופל; עקרונות הטיפול הפנימי והחיצוני בעור; הגורמים המשפיעים על העור; סוגי התכשירים הקיימים (סבון פנים, קרם פנים, מי פנים, חומר התפחה, חלב פנים, מסכה, קרם ידיים, קרם רגליים, קרם שפתיים וכו'); סוגי הטיפולים הקיימים ושלביהם (מסכות מרגיעות ומנקות אחרי טיפול עמוק, חיטוי העור וכו'); תורת העור (מבנה העור, מערכת הלימפה, מבנה התא, בלוטות החלב, הזעה וכו'); עיכוב תהליכי הזדקנות (אנטי אייג'ינג); מפת הפנים; עיסוי פנים; חשיבות המים לגוף ועוד.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס קוסמטיקה טבעית?

לסטודנטים שסיימו קורס קוסמטיקה טבעית ועמדו בכל חובותיהם הלימודיים הכוללים הגשת תרגילים, עמידה בחובת נוכחות, הגשת פרויקט סיום וכדומה, תוענק תעודה מטעם המכללה בה הם למדו. תעודה זו תהיה הסמכה של מטפל\ת מוסמך\ת בקוסמטיקה טבעית.
 
חלק מהמכללות יעניקו לבוגר לימודי קוסמטיקה טבעית, מתכוני קוסמטיקה טבעיים שנרקחו במהלך הקורס.

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס קוסמטיקה טבעית?

לבוגרי לימודי קוסמטיקה טבעית תהיה אפשרות להתקדם ללימודי קוסמטיקה כללית מורחבים שמנשכים מעל ל-600 שעות לימוד אקדמיות. כמו כן יוכלו הבוגרים לנסות להתקבל לקורס קוסמטיקה רפואית ולהוסיף ידע מקצועי נוסף שיוסיף ליכולותיהם המקצועיות.
 
כמו כן יכולים הבוגרים להתקבל לקורס ארומתרפיה, שמהווה המשך טבעי, בשימוש בצמחי המרפא והשמנים לקורס קוסמטיקה ורוקחות טבעית.

במה עוסקים בוגרי קורס קוסמטיקה טבעית?

בוגרי קורס קוסמטיקה טבעית יסיימו את לימודיהם כשבאפשרותם לאבחן את עורו של המטופל, לבצע טיפולי קוסמטיקה מהשורה הראשונה ולהכין מגוון רחב של מוצרי קוסמטיקה טבעיים, כגון סרומים, תערובות שמנים, קרמים, משחות מעקבות הזדקנות, מסכות , סבונים, פילינגים, בשמים ועוד, תוך הקפדה על התאמת הטיפול והחומרים הנדרשים – למצבו הייחודי של כל מטופל.

בוגרי הקורס יוכלו להשתלב בעבודה כשכירים במרכזי בריאות וספא, בקליניקות לרפואה משלימה וטבעית, במכוני טיפוח ויופי ובחנויות טבע. כן יוכלו הבוגרים לעבוד כעצמאיים בתחום. בוגרים אשר הינם קוסמטיקאים או מטפלים ברפואה משלימה יוכלו להתחיל לשלב בטיפוליהם את טיפולי הקוסמטיקה הטבעית – ובכך להעניק למטופליהם טיפול איכותי יותר ואף למשוך קהלי יעד חדשים.
מודעה
מחפש קורס קוסמטיקה טבעית?
מחפש קורס קוסמטיקה טבעית?
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה