ClickCease

קורס איפור קבוע

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי איפור קבוע

לימודי איפור קבוע במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מבוקשים, מקצועיים ומיוחדים אשר נלמדים תחת מקצועות היופי והטיפוח. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם לביצוע איפור קבוע שהינו איפור עמיד ואיכותי אשר נשאר למשך תקופה ארוכה של בין שנתיים לחמש שנים.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך עבודה בטכניקה מתקדמת זו, המבוצעת באמצעות מכשור חשמלי ייחודי.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס איפור קבוע?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס איפור קבוע?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס איפור קבוע

קצב החיים המהיר, לוח הזמנים הצפוף ואורח החיים העמוס הובילו נשים רבות לחפש פתרון יעיל ואסתטי שיאפשר להן להראות זוהרות ומטופחות לאורך כל שעות היממה. האיפור הרגיל דורש השקעה של זמן רב, ובעקבות כך התפתח תחום האיפור הקבוע.

איפור קבוע הינו איפור בטכניקה מתקדמת אשר מתבצע באמצעות מכשור חשמלי בטכנולוגיה של מיקרו-פיגמנטים אשר מוחדרים לשכבה הראשונה של העור, זאת בשונה מקעקוע שמוחדר עמוק יותר. ביכולתה של שיטת האיפור הקבוע להחליף את פעולת האיפור המפרכת וכן לפתור בעיות אסתטיקה שכיחות של העור כמו כתמים, צלקות, פגמים וכדומה.
קורס איפור קבוע
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס איפור קבוע

לימודי קורס איפור קבוע פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן לאנשי מקצוע מתחומי האסתטיקה והיופי אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס איפור קבוע

תנאי הקבלה לקורס איפור קבוע משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 10 או 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס איפור קבוע
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי איפור קבוע

משך לימודי איפור קבוע משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני תקופת זמן של בין חודשיים לבין ארבעה חודשים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס איפור קבוע

במהלך לימודי הקורס בנושא איפור קבוע מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו הכרת סוגי עור, פיגמנטציה, טכניקות של הדגשה, הצללה וטשטוש פגמים, טכניקות של איפור וציור, עיצוב גבות, הדגשת קו האייליינר, מילוי הריסים בצבע, תיחום השפתיים וצביעתן, התאמת צבעים ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס איפור קבוע

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. חלק מן הקורסים מפוקחים על ידי משרד הכלכלה ואלו מקנים לבוגריהם תעודה ממשלתית.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי איפור קבוע

עם סיום לימודי איפור קבוע יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם מכוני יופי וקליניקות פרטיות. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס איפור קבוע

בוגרי קורס איפור קבוע המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס הלחמת ריסים שיכשיר אותם להדגשת והארכת הריסים של לקוחותיהן באמצעות שיטה מתקדמת זו.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס מיקרובליידינג בו יוכשרו לעיצוב גבות בשיטת השערה המספקת עיצוב של גבות עבות ומטופחות במראה טבעי.
מודעה
מחפש קורס איפור קבוע?
מחפש קורס איפור קבוע?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה (צ'קפוסט), נהריה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה