ClickCease

קורס הלחמת ריסים

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

לימודי הלחמת ריסים

לימודי הלחמת ריסים במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מבוקשים, ייחודיים ומקצועיים אשר נלמדים תחת ענף מקצועות האסתטיקה, היופי והטיפוח. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם לביצוע טכניקה חדשנית לשזירת ריסים על מנת להקנות ללקוחותיהן מראה של ריסים ארוכים, מלאים, צפופים וטבעיים.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך הדבקת ריסים סינתטיים מעל הריסים הטבעיים, לבצע מילוי של הריסים, לצבוע את אלו וכדומה, בצורה מקצועית במיוחד שתשמור על הריסים הטבעיים של הלקוחה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס הלחמת ריסים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס הלחמת ריסים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס הלחמת ריסים

עולם הטיפוח והיופי מאופיין כיום בביקוש רב במיוחד למראה טבעי, נקי וזוהר, המאופיין באיפור עדין שמדגיש את תווי הפנים. כחלק מאלו, בהתאם לטרנדים החמים בתחום האופנה, מבקשות נשים רבות לקבל מראה של ריסים ארוכים, כהים, צפופים ומלאים, שיש באפשרותם להדגיש את תווי הפנים בצורה עדינה ומתוחכמת.

מעבר לערך האסתטי של הריסים, הם בעלי חשיבות רבה שכן תפקידם הוא להגן על העיניים מפני לכלוך ועצמים זרים, וכן יש ביכולתם להסתיר פגמים זעירים במבנה העין כמו עיניים שקועות או קטנות. ריסים מולחמים מספקים תחושה של ריסים טבעיים לחלוטין, כך שהם עונים על בקשותיהן של נשים רבות.
קורס הלחמת ריסים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס הלחמת ריסים

לימודי קורס הלחמת ריסים פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן לאנשי מקצוע מתחומי האסתטיקה והיופי אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס הלחמת ריסים

תנאי הקבלה לקורס הלחמת ריסים משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 10 או 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס הלחמת ריסים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי הלחמת ריסים

משך לימודי הלחמת ריסים משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני תקופת זמן קצרה למדי, הנעה בין שבועות ספורים לבין חודש.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס הלחמת ריסים

במהלך לימודי הקורס בנושא הלחמת ריסים מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו התאמת הריסים למבנה העין, הדגשת הריסים המולחמים, טכניקות מילוי, היכרות עם סוגים שונים של מבני פנים, שיטות להחלמת ריסים, סטריליזציה, בטיחות בעבודה, ייבוש וייצוב של הריסים, הדבקת ריסים נפרדים ועוד.   

תעודת גמר לאחר קורס הלחמת ריסים

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. חלק מן הקורסים מפוקחים על ידי משרד הכלכלה ואלו מקנים לבוגריהם תעודה ממשלתית.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי הלחמת ריסים

עם סיום לימודי הלחמת ריסים יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם מכוני יופי וקליניקות פרטיות. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס הלחמת ריסים

בוגרי קורס הלחמת ריסים המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס איפור קבוע שיכשיר את בוגריו לשיטה המאפשרת קיבוע של איפור על פני הלקוחה כך שזו לא תצטרך להשקיע את זמנה באיפור מדי יום.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס עיצוב גבות בו ילמדו כיצד להתאים את צורת הגבות לפנים ולמבנה הכולל של העיניים.
מודעה
מחפש קורס הלחמת ריסים?
מחפש קורס הלחמת ריסים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה (צ'קפוסט), נהריה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה