ClickCease

קורס קוסמטיקה רפואית

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי קוסמטיקה רפואית

לימודי קוסמטיקה רפואית במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מרתקים, מיוחדים ומקצועיים אשר נלמדים תחת ענף האסתטיקה, היופי והטיפוח. מטרתם של לימודים אלו הינה לשלב בין עולם היופי והקוסמטיקה לבין עולם הבריאות, הפרא רפואה והרפואה המשלימה.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך טיפול נכון ואפקטיבי במפגעי עור שונים, בין אם אסתטיים ובין אם רפואיים, בייחוד במקרים בהם לא סייעה הקוסמטיקה ה"רגילה".
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס קוסמטיקה רפואית?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס קוסמטיקה רפואית?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס קוסמטיקה רפואית

הקוסמטיקה הרפואית הינה תחום אשר מהווה שילוב בין הקוסמטיקה הקלאסית לבין מדעי הרפואה המודרנית, וזו כוללת טיפולים מתקדמים ויעילים בהם נעשה שימוש בחומרים ובטכניקות שמגבירים את יעילות הטיפולים הקוסמטיים בייחוד במקרים כמו אקנה, כתמי עור וכדומה.

שיטות העבודה ואופי הטיפול דומים לאלו המתקיימים בקוסמטיקה הרגילה, אמנם החומרים הייחודיים בהם נעשה שימוש בקוסמטיקה הרפואית, המכילים ריכוז גבוה יותר של חומרים פעילים, הם אלו שמקנים תוצאות טובות, מוצלחות ויעילות יותר.
קורס קוסמטיקה רפואית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס קוסמטיקה רפואית

לימודי קורס קוסמטיקה רפואית פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן לאנשי מקצוע מתחומי האיפור, עיצוב השיער, הקוסמטיקה והטיפוח אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס קוסמטיקה רפואית

תנאי הקבלה לקורס קוסמטיקה רפואית משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 10 או 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.  

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס קוסמטיקה רפואית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי קוסמטיקה רפואית

משך לימודי קוסמטיקה רפואית משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 600 ל-1000 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין עשרה חודשים לבין שנה וחצי.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס קוסמטיקה רפואית

במהלך לימודי הקורס בנושא קוסמטיקה רפואית מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו אנטומיה פיזיולוגיה, מבנה העור, תזונה, היגיינה, כימיה קוסמטית, מכשור אלקטרו-קוסמטי, אבחון בעיות בעור, טיפול באקנה, אנטי אייג'ינג, רפלקסולוגיה קוסמטית, רכיבים כימיים בתכשירים קוסמטיים, היכרות עם עולם הכירורגיה הפלסטית, פילינג, עזרה ראשונה, עיצוב גבות, איפור, עיסוי, הסרת שיער בשעווה, מערכת הלימפה, טכניקות עבודה ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס קוסמטיקה רפואית

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. חלק מן הקורסים מפוקחים על ידי משרד הכלכלה ואלו מקנים לבוגריהם תעודה ממשלתית.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי קוסמטיקה רפואית

עם סיום לימודי קוסמטיקה רפואית יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם מכוני יופי, מספרות, מכוני טיפוח, מרכזי ספא, קליניקות לרפואה משלימה, מרפאות לטיפול בבעיות עור וכדומה. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס קוסמטיקה רפואית

בוגרי קורס קוסמטיקה רפואית להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס אפילציה שיכשיר אותם להסרת שיער בשיטה יעילה וייחודית.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס קוסמטיקה טבעית בו יוכשרו לביצוע טיפולים קוסמטיים שונים תוך שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.
מודעה
מחפש קורס קוסמטיקה רפואית?
מחפש קורס קוסמטיקה רפואית?
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה