קורס דוגמנות

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס דוגמנות
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס דוגמנות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס דוגמנות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי דוגמנות

אם תמיד חלמת לכבב על שלטי חוצות, להופיע בפרסומות וסדרות טלוויזיה או להיות פרזנטורית של קמפיין טרנדי ונחשב - קורס דוגמנות במכללות המובילות בישראל יענה על כל שאיפותייך. לימודי דוגמנות מתמקדים בהקניית המיומנויות הדרושות להצלחה בעולם היופי והפרסום, חושפים בפני המשתתפות בהם את רזי המקצוע הכמוסים ביותר להצלחה, והופכים אותן לטאלנט של ממש.

בדומה ללימודי משחק, גם לימודי הדוגמנות דורשים נתונים וכישורים טבעיים - מראה מצודד, יציבה מרשימה וכריזמה, יסייעו לכן רבות בתחילת דרככן בתחום. יחד עם זאת, במציאות התחרותית של ימינו, לא די במראה חיצוני על מנת להפוך לדוגמנית מן השורה הראשונה, ודוגמניות מתחילות רבות בוחרות לרכוש כלים במסגרת קורסי דוגמנות מקצועיים, המספקים להם תשתית איתנה להמשך עבודה בתחום. אז אם עולם הזוהר קוסם לך, ואת חושבת שיש לך את הנתונים הדרושים להשתלבות בתחום, בואי לקרוא אודות קורס דוגמנות במכללות המובילות ברחבי הארץ, וסדרי לעצמך עתיד נוצץ במיוחד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס דוגמנות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס דוגמנות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות לימודי דוגמנות

תחום הדוגמנות טומן בחובו מגוון עשיר של אפשרויות - דוגמנות מסלול, קמפיין איפור, פרסומות והופעה במגזינים, הן רק חלק מהעולמות המרתקים בהם תוכלי להשתלב בעבודתך כדוגמנית. במרבית המקרים, נדרשת הדוגמנית לנתונים טבעיים ספציפיים כגון גובה, משקל מסוים ומראה כללי אטרקטיבי, אך כיום, לא די בכך על מנת להשתלב בהצלחה בתחום. התחרות הולכת וגוברת בעולם היופי, דורשת מהדוגמניות המתחילות לפתח כישורים נוספים על מנת להתבלט ולהתפתח.

בניגוד לדעה הרווחת, חייה של דוגמנית אינם כוללים רק השקות, הופעות על המסלול והתחככות עם שחקנים וידוענים. כיום, נדרשת הדוגמנית לידע נרחב בתחום הסטיילינג, כמו גם ליכולות בסיסיות באיפור אישי, יציבה וצעידה נכונה על המסלול. אם את חפצה לשווק את עצמך בצורה אפקטיבית בסוכנויות הדוגמנות השונות, ולקבל זימון לאודישנים מבוקשים, קורס דוגמנות יכול להוות עבורך קרש קפיצה משמעותי.

למי מיועד קורס לימודי דוגמנות?

לימודי דוגמנות יתאימו לאלו מביניכן האוהבות להיות בקדמת הבמה, בעלות נתונים טבעיים מוצלחים, ביטחון עצמי ומוטיבציה לעבודה קשה. קחי בחשבון, שבשנים האחרונות חלה התקדמות עצומה בתפישת היופי הרווחת, כך שכיום, מנעד המועמדות העשויות להשתלב בעבודות דוגמנות רחב הרבה יותר. סוכנויות דוגמנות רבות מחפשות דוגמניות בעלות מראה שונה, מיוחד ומעניין, כך שאם את עונה על אחד מהקריטריונים האלו, תוכלי לנסות את מזלך בתחום.

מה משך הלימודים לקורס לימודי דוגמנות?

לימודי דוגמנות משתנים באורכם ובהיקפם, בהתאם להכשרה המוענקת בהם ולהסמכה הניתנת בתום קורס. לרוב כוללים הלימודים בין 10 ל- 30 מפגשים, הנמשכים בין שלושה חודשים לחצי שנה. אם אתן כבר עובדות בתחום, וסדר יומכן העמוס אינו מאפשר לכן להתחייב ללימודים אינטנסיביים, הסירו דאגה מליבכן. מרבית המכללות מציעות קורסי דוגמנות קצרים, המתקיימים אחת לשבוע במתכונת לימודי ערב, כך שכל מועמדת מתאימה תוכל להשתלב בהם בקלות.

מה לומדים בקורס לימודי דוגמנות?

תכנית הלימודים בקורס דוגמנות, כוללת מגוון רחב של של תכנים תיאורטיים והרצאות פרונטליות מרתקות ומעשירות. בחלק מן המכללות, מתקיימות גם הרצאות אורח של דוגמניות מנוסות, התורמות מניסונן העשיר להכשרתן המיטבית של משתתפות הקורס. צוות ההוראה בקורס דוגמנות, מורכב מטובי המומחים בתחום, המעניקים לסטודנטיות ליווי ותמיכה לאורך כל תקופת הלימוד.

בין נושאי הלימוד: יציבה נכונה וצעידה על המסלול, ההיסטוריה של עולם הדוגמנות בישראל ובעולם, הכנה לאודישנים, שפת גוף, תזונה נכונה, סטיילינג אישי ועוד.

אם את שואפת להשתלב בעבודה כדוגמנית של מותג מוביל או סוכנות יוקרתית בחו"ל, ודאי תידרשי, בנוסף לידע אותו תרכשי במהלך קורס דוגמנות, גם לידע נרחב בשפה האנגלית. מרבית סוכנויות הדוגמנות הגדולות מתנהלות בשפה זו, כך שאם את חולמת על קריירה בינלאומית, קורס לשיפור האנגלית יפתח בפניך דלתות רבות.

מה אפשרויות התעסוקה לבוגרי לימודי דוגמנות?

בוגרות קורס דוגמנות במכללות, הן בעלות ידע נרחב וחיוני לעיסוק מקצועי בתחום, ויכולות להשתלב בשלל תפקידי מרתקים כגון: קמפיין איפור אמנותי, מגזיני אופנה, דוגמנות מסלול, פרסומות, משחק מול מצלמה ועוד.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎