ClickCease

קורס דוגמנות

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס דוגמנות
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס דוגמנות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס דוגמנות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי דוגמנות

לימודי דוגמנות במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מבוקשים, פופולריים ומיוחדים אשר נלמדים תחת ענף האסתטיקה, היופי והטיפוח. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם להצלחה בעולם היופי והפרסום כדוגמנים ודוגמניות מצליחים.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך יציבה נכונה, עמידה והליכה נכונות, שיווק אפקטיבי בסוכנויות דוגמנות, יציבה מרשימה, כריזמה וכדומה, מיומנויות שיש באפשרותן לסייע בהשתלבות בעולם הדוגמנות התחרותי.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס דוגמנות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס דוגמנות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס דוגמנות

התחרותיות והדינמיות המאפיינת את העולם בו אנו חיים פעמים רבות מצריכה את המעוניינים לעסוק בכל תחום שהוא לעבור הכשרה מקצועית כלשהי, זאת בכדי להגדיל את סיכוייהם להשתלב בשוק העבודה בתחום וכן את סיכוייהם להצלחה.

תחום הדוגמנות אמנם מתבסס רבות על מראה חיצוני בדגש על גובה, משקל מסוים ומראה ייחודי ואטרקטיבי, אמנם הוא כולל בתוכו מיומנויות שונות הנוגעות לצילום, הליכה על מסלול וכדומה. קורסים בתחום מספקים את כלל הידע והכלים הנדרשים להצלחה בתחום.

קהל היעד לקורס דוגמנות

לימודי קורס דוגמנות פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים לאנשים בעלי נתונים חיצוניים טבעיים מוצלחים, בטחון עצמי גבוה ומוטיבציה לעבוד קשה, המעוניינים לעבור הכשרה מקצועית באמצעותה יוכלו לרכוש את הטכניקות המצליחות לצורך השתלבות בענף תחרותי זה.

תנאי הקבלה לקורס דוגמנות

תנאי הקבלה לקורס דוגמנות משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי דוגמנות

משך לימודי דוגמנות משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני תקופת זמן הנעה בין שלושה חודשים לחצי שנה.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס דוגמנות

במהלך לימודי הקורס בנושא דוגמנות מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו יציבה נכונה וצעידה על המסלול, ההיסטוריה של עולם הדוגמנות בארץ ובעולם, הכנה לאודישנים, שפת גוף, סטיילינג אישי, תזונה נכונה, עבודה בסטודיו, חוזים וסוכנויות דוגמנות, תרגול עמידה מול מצלמה, זוויות צילום, משחק מול מצלמה ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס דוגמנות

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי דוגמנות

עם סיום לימודי דוגמנות יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם סוכנויות דוגמניות, חברות אופנה לביגוד ותכשיטים, מגזימי אופנה, פרסומות וכדומה.

לימודי המשך לאחר קורס דוגמנות

בוגרי קורס דוגמנות להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס איפור אישי בו תוכשרו לאיפור עצמי בטכניקות שונות ומתקדמות כך שתוכלו להיראות במיטבכם מתי שרק תרצו.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס איפור אמנותי שיכשיר אותם לאיפור אנשים בצורה ייחודית המאפשרת הוספת מאפיינים שונים והצגה של דמויות מגוונות.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎