קורס החלקת שיער

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי החלקת שיער

רבים מהמתולתלים והמתולתלות שבינינו חולמים על שיער חלק ומלא ברק – ועל כן אין זה מפתיע כי טרנד החלקות השיער כאן כדי להישאר. כבר עשורים רבים שרבים (בעיקר נשים – אך גם מקומם של הגברים לא מפקד) פונים לטיפולי החלקת שיער שונים – במטרה להגיע למראה שיער מושלם. כיוון שהליך החלקת השיער אינו פשוט כלל וכלל – ולעיתים קרובות הוא כולל שימוש בחומרים כימיים שונים – יש צורך ללמוד את התחום, וכל מי שרוצה לעסוק בתחומי הספרות, כמו גם מעצבי שיער מנוסים, יכולים להיתרם רבות מקורס החלקת שיער.

כאמור, טרנד החלקת השיער רק הולך ומתפתח בשנים האחרונות – ומהווה את אחד הלוהטים ביותר בעולם היופי, הטיפוח והקוסמטיקה ככלל – ועולם עיצוב השיער בפרט, ועל כן בוגרי קורס החלקות שיער יכולים להשתלב במהירות וקלות יחסית בשלל העבודות בתחום. אז אם גם אתם רוצים ליהנות מלימודים זוהרים ומלאי ברק – בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי החלקת שיער במכללות המובילות.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס החלקת שיער?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס החלקת שיער?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס החלקת שיער

החלקת שיער היא אינה טרנד חדש כלל וכלל – וניתן למצוא את תחילתו של הטרנד כבר בשלהי המאה ה-19. בתחילת המאה ה-20 פותח כבר מכשיר מיוחד להחלקה זמנית של השיער, והחל משנות ה-50 הפכה החלקת השיער לטרנד פופולארי ומבוקש ברחבי ארה"ב – טרנד שכבש במהרה את כל העולם המערבי. 

בשנים האחרונות אנו רואים גם בישראל עלייה בביקוש להחלקות שיער, שכן, כידוע, הגנים היהודים של רבים מתושבי המדינה מאופיינים בנטייה לתלתול ברמות שונות, ורבות כבר אינן מסתפקות בפן – אלא בוחרות בהליך החלקת שיער, ועל כן הביקוש לאנשי מקצוע השולטים ברזי ההחלקה הוא רב – והעוסקים בתחום יכולים ליהנות מקריירה רווחית במיוחד.

הליך החלקת השיער אינו הליך פשוט בד"כ, ועל כן מומלץ עד מאד ללמוד את התחום לפני שמתחילים לעסוק בו. יתירה מכך - כיום קיימות מגוון שיטות שונות להחלקת השיער – החלקה יפנית, החלקת קרטין, החלקה ברזילאית ועוד, כך שעל מנת לשלוט בהן – יהיה עליכם להצטרף לקורס החלקת שיער, ולגלות מהם היתרונות והחסרונות של כל שיטה, וכיצד לבצע את הליך ההחלקה בשיטות השונות.
קורס החלקת שיער
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מיועד קורס החלקת שיער?

לימודי החלקת שיער מתאימים, בראש ובראשונה, לספרים ומעצבי שיער (כמו גם לקוסמטיקאים ואנשי מקצוע אחרים מתחומי היופי והטיפוח), המעוניינים להתפתח ולהתקדם מקצועית.

קורס החלקת שיער מתאים, לעיתים, גם לחסרי רקע וניסיון בתחום – המעוניינים להתחיל לפתח קריירה בתחום.

אם אתם מתעניינים בקורס החלקות שיער, אולי תגלו עניין גם בקורסים מתקדמים נוספים מעולם עיצוב השיער - כקורס עיצוב שיער לכלות, לדוגמא. 

מה משך הלימודים לקורס החלקת שיער?

משך הלימודים בקורס החלקת שיער משתנה בהתאם לתכנית הלימודים בקורס וקהל היעד אליו הוא פונה: קורסים המיועדים למעצבי שיער מנוסים, הכוללים לימודים של שיטת החלקת שיער אחת, הינם קצרים בד"כ, וכוללים מפגש אחד או שניים בלבד (כחמש עד עשר שעות לימוד אקדמיות). קורסים הכוללים לימודים של מספר שיטות להחלקת שיער הינם ארוכים יותר, וכוללים, לרוב, ארבעה מפגשים, וכוללים כעשר שעות לימוד אקדמיות לפחות.

מרבית המכללות מציעות אפשרות ללימודי החלקת שיער בשעות הערב ואחר הצהריים ו/או בימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים יכולים להשתלב בלימודים בקלות ונוחות יחסית.
קורס החלקת שיער
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה תכנית הלימודים לקורס החלקת שיער?

חלק מקורסי החלקות השיער מתמקדים בשיטת החלקה אחת – קורס החלקה יפנית, קורס החלקה ברזילאית, קורס החלקת קרטין וכיו"ב, ואילו חלקם כוללים לימודים של מספר שיטות החלקה. יחד עם זאת, כמעט כל הקורסים בתחום משלבים בין הכשרה עיונית לבין התנסות מעשית רבה, כך שהכשרת הבוגרים הינה לעילא ולעילא.

בין נושאי הלימוד במרבית הקורסים בתחום: סוגי שיער ואיכות מבנה השיער, בריאות השיער ובריאות הקרקפת, התאמת סוג ההחלקה לסוג השיער, עבודה עם שיער דליל, פגום או נפוח, חידוש החלקה, שיווק עצמי ועוד.

איזו תעודה מקבל בוגר קורס החלקת שיער?

בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, יקבלו תעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם.  
מודעה
מחפש קורס החלקת שיער?
מחפש קורס החלקת שיער?
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה