ClickCease

קורס החלקת שיער

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי החלקת שיער

לימודי החלקת שיער במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מבוקשים, מקצועיים ומיוחדים אשר נלמדים תחת ענף האסתטיקה, היופי והטיפוח. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם להחלקת שיער באמצעות טיפולים שונים וטכניקות מגוונות.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך שימוש בחומרים כימיים חזקים שונים שהשימוש בהם מביא לשיער חלק, בוהק ומטופח. החומרים הפעילים דורשים מהמשתמשים בהם להיות בעלי הסמכה מתאימה ולכן לימודים אלו חשובים במיוחד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס החלקת שיער?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס החלקת שיער?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס החלקת שיער

החלקת השיער מהווה את אחד הטרנדים המבוקשים בעולם עיצוב השיער מזה שנים רבות, שכן נשים רבות, בין אם צעירות ובין אם מבוגרות, מבקשות לקבל מראה שיער חלק, גולש וזוהר. בעבר, החלקת השיער הייתה מתבצעת בעיקר באמצעות פן, אמנם כיום השימוש העיקרי הוא בשיטות כימיות שונות.

ישנן שיטות רבות להחלקת השיער וביניהן החלקה יפנית, החלקת קרטין, החלקה אורגנית, החלקה ברזילאית וכדומה, כאשר לכל אחת מאלו יתרונות וחסרונות, וכן כל אחת מתאימה לסוג שיער שונה.
קורס החלקת שיער
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס החלקת שיער

לימודי קורס החלקת שיער פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן לאנשי מקצוע מתחומי עיצוב השיער, הקוסמטיקה והטיפוח אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס החלקת שיער

תנאי הקבלה לקורס החלקת שיער משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 10 או 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.  

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס החלקת שיער
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי החלקת שיער

משך לימודי החלקת שיער משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 5 ל-15 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני מפגשים ספורים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס החלקת שיער

במהלך לימודי הקורס בנושא החלקת שיער מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו סוגי שיער ואיכות מבנה השיער, בריאות השיער ובריאות הקרקפת, התאמת סוג ההחלקה לסוג השיער, עבודה עם שיער דליל, פגום או נפוח, חידוש החלקה, עבודה עם שיער מתולתל, חומרים כימיים, חלוקה לאזורים, תגובת השיער לחומרים ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס החלקת שיער

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי החלקת שיער

עם סיום לימודי החלקת שיער יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם מספרות, מכוני יופי, קליניקות פרטיות, מכוני טיפוח וכדומה. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס החלקת שיער

בוגרי קורס איפור גוף להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס עיצוב שיער לגברים שיכשיר אותם לטיפוח, עיצוב וצביעה של שיערם של גברים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס עיצוב שיער לכלות בו יוכשרו לעיצוב שיערן של כלות לקראת היום המרגש והמיוחד ביותר בחייהן.
מודעה
מחפש קורס החלקת שיער?
מחפש קורס החלקת שיער?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה (צ'קפוסט), נהריה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה