קורס הלחמת שיער

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס הלחמת שיער
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס הלחמת שיער?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס הלחמת שיער?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי הלחמת שיער

לא כולנו נולדנו עם שיער מושלם, ורבים, ובעיקר רבות, מעוניינות להאריך את שערן ולהפוך אותו למלא וזוהר יותר, ועל כן טרנד הארכות ותוספות השיער בשיטות שונות – ובראשן שיטת הלחמת שיער, הולך וצובר תאוצה בשנים האחרונות.

כיום, ספר ומעצב שיער אשר אינו בקיא באמנות הלחמת השיער, על אחת כמה וכמה אם הוא גם עוסק בעיצוב תסרוקות כלה ועיצוב תסרוקות ערב, עלול להפסיד לקוחות רבים, ועל כן – אם אתם עוסקים בתחום עיצוב השיער, או מעוניינים להשתלב בעבודה בתחום – כדאי לכם למהר ולעבור קורס הלחמות שיער והארכות שיער. בעמוד זה תוכלו למצוא שלל פרטים ומידע רב אודות הקורסים להארכת והלחמת שיער.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס הלחמת שיער?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס הלחמת שיער?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס הלחמת שיער


התרבות האנושית מייחסת חשיבות רבה לשיער ארוך ובריא, וכבר בתנ"ך אנו מוצאים את סיפורו של שמשון, אשר כוחו היה טמון בשיערו הארוך. לאורך ימי הביניים התהדרו נשות האצולה במחלפות שיער ארוכות, וגם בימינו מהווה השיער הבריא ומלא הברק את משאת נפשן של נשים רבות.

אולם, לא כולן התברכו בשיער טבעי המוצא חן בעיניהן, ועל כן רבות בוחרות להאריך שיערן באמצעות הלחמות שיער – טכניקה להארכת שיער הנראית טבעית לחלוטין, ויכולה להפוך את שערה ותסרוקתה של כל אחת ואחת – לתסרוקות היאה למגזין אופנה.

הפופולאריות ההולכת וגוברת של הלחמות השיער הפכה את מעצבי השיער הבקיאים בתחום למבוקשים במיוחד – ועל כן ספרים ומעצבי רבים מבקשים להשתלם בתחום, על מנת שיוכלו לתת לקהל לקוחותיהם את הטיפול הטוב ביותר, וליהנות מהרווחים הנלווים לכך.

מי קהל היעד לקורס הלחמת שיער?


הלימודים בקורס הארכת והלחמת שיער מיועדים בראש ובראשונה לספרים ומעצבי שיער, המעוניינים לרכוש שלל כלים חדשניים להארכת שיער – כלים אשר יהפכו אותם לאנשי מקצוע מבוקשים בתחומם, שכן רבות כיום מבקשות להאריך את שערן ולהפוך אותו למלא ושופע. כן מתאימים הלימודים לחסרי ידע וניסיון בספרות ועיצוב שיער, המעוניינים להתמחות בתחום.

אם אתם מתעניינים בלימודי הלחמת שיער, אולי תגלו עניין גם בקורס תסרוקות כלה, קורס תסרוקות ערב, קורס ספרות ועיצוב שיער, קורס הלחמת ריסים או קורסים נוספים מתחומי היופי והאסתטיקה.

מה תנאי הקבלה לקורס הלחמת שיער?


אך מכללות רבות מקבלות ללימודים בקורס הלחמת שיער רק ספרים ומעצבי שיער עם ניסיון מעשי בעבודה בתחום, או בוגרי קורסים בסיסיים בתחום הספרות. מכללות אחדות, המציעות קורסים מקיפים יותר, הכוללים גם לימודי בסיס, מאפשרות גם לחסרי רקע וניסיון בתחום להתקבל ללימודים.

מה משך הלימודים לקורס הלחמת שיער?

משך הלימודים בקורס תוספות והלחמת שיער משתנה בהתאם למספר שיטות הארכת והלחמת השיער הנלמדות, עומק התרגולים והיקפם, ורמת ההכשרה ההתחלתית של תלמידי הקורס (ספרים מקצועיים או חסרי ידע וניסיון בעיצוב שיער).

הקורסים הקצרים ביותר בתחום נמשכים שבועות ספורים בלבד (בדרך כלל בין שלושה לשמונה שבועות), ואילו הקורסים הארוכים והממושכים ביותר נמשכים חודשים אחדים (בין חודשיים וחצי לארבעה חודשים, בדרך כלל).

מה נושאי הלימודים לקורס הלחמת שיער?

תכנית הלימודים בקורס הלחמות ותוספות שיער היא עשירה למדי, ודואגת להכשיר את הבוגרים בכל הידע, המיומנויות והכלים הדרושים לביצוע הלחמות שיער והארכות שיער שונות. הלימודים משלבים בין הקניית ידע תיאורטי ועיוני רלוונטי, לבין תרגולים רבים והתנסות מעשית נרחבת.

בין התכנים הנלמדים במרבית הקורסים בתחום: מבוא עיוני – בריאות השיער והקרקפת, נשירת שיער, מחזורי צמיחה, שיטות הארכת שיער בחרוזים, שיטות הארכה בקרטין הלחמה, הארכה עם טרייסים קבועים ולא קבועים, הלחמת לייזר, הלחמה קרה, הלחמה חמה, התאמת השיער ללקוח והתאמת שיטת ההלחמה ללקוח, טכניקות גזירה, פירוק תוספות שיער, תיקון חיבורים, ועוד שלל נושאי לימודים, מלווים בתרגולים שוטפים, כך שהכשרת הבוגרים הינה מן השורה הראשונה.. 

איזו תעודה מקבל בוגר קורס הלחמת שיער?

בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

מה אפשרויות התעסוקה לקורס הלחמת שיער?

בסיום הלימודים יוכלו הבוגרים להשתלב בעבודות הלחמת ותוספות שיער במספרות ומכונים לעיצוב שיער בכל רחבי הארץ, או לצאת לדרך עצמאית ולפתוח מכון עיצוב שיער משל עצמם. הביקוש הרב בקרב הקהל הרחב להארכות ותוספות שיער הופך את (כמעט) כל מי שעוסק בתחום לאיש מקצוע מבוקש, אשר לקוחות רבים (ובעיקר רבות) עומדים אצלו בתור – תרתי משמע.

מה אפשרויות ההמשך לימודים לקורס הלחמת שיער?

אם תרצו להמשיך ולהתמקצע בעולם הספרות ועיצוב השיער תוכלו להירשם להמשך לימודים מקצועיים בתחום – כגון לימודים בקורס תסרוקות כלה, לימודי עיצוב שיער לפיתוח תכשירי עיצוב או לימודים בקורס עיצוב שיער לערב, לדוגמא.

סיכום קורס הלחמת שיער

לסיכום, אם אתם מעוניינים להתמקצע באחד התחומים החמים והמבוקשים ביותר בעולם עיצוב השיער, כך שתוכלו להגדיל את קהל לקוחותיכם וליהנות מפרנסה טובה – קורס הלחמות שיער ותוספות שיער מיועד עבורכם.

קורס זה, הנמשך זמן קצר בלבד, יקנה לכם את כל הידע, הכלים והמיומנויות בתחום – כך שתוכלו להעניק למעגל לקוחותיכם, אשר ודאי ילך ויגדל, את הטיפול הטוב ביותר. אז בואו ליהנות מיופי של לימודים – בואו ללמוד בקורס הלחמת שיער.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎