ClickCease

קורס הלחמת שיער

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס הלחמת שיער
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס הלחמת שיער?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס הלחמת שיער?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי הלחמת שיער

לימודי הלחמת שיער במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מבוקשים, מעשיים ופופולריים אשר נלמדים תחת ענף האסתטיקה, היופי והטיפוח. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם לשימוש בטכניקה יעילה זו המאפשרת מראה שיער ארוך ומלא יותר.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך הארכת שיער והענקת מראה מלא וזוהר, עבור המבקשים והמבקשות לשדרג את המראה החיצוני שלהם.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס הלחמת שיער?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס הלחמת שיער?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס הלחמת שיער

כיום, בהתאם לטרנדים האופנתיים הקיימים, יותר ויותר נשים מסרבות לקבל את מראה שיערן הטבעי, בין אם מדובר בשיער דליל ודק, נפוח, מתולתל וכדומה, ומבקשות לחולל שינוי מהיר במראה שיערן. על כן, משתמשות נשים רבות בתוספות שיער מולחמות.

תוצאת טיפול הלחמת השיער נראית טבעית לגמרי, ולכן נחשבים טיפולים אלו פופולריים במיוחד בקרב מעצבי שיער מהסוגים השונים, בין אם מדובר במעצבי תסרוקות ערב, מעצבי שיער לגברים, מעצבי שיער לכלות וכדומה.

קהל היעד לקורס הלחמת שיער

לימודי קורס הלחמת שיער פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן לאנשי מקצוע מתחומי עיצוב השיער, הקוסמטיקה והטיפוח אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס הלחמת שיער

תנאי הקבלה לקורס הלחמת שיער משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 10 או 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.  

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי הלחמת שיער

משך לימודי הלחמת שיער משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני תקופת זמן הנעה בין שלושה שבועות לבין ארבעה חודשים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס הלחמת שיער

במהלך לימודי הקורס בנושא הלחמת שיער מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו בריאות השיער והקרקפת, נשירת שיער, מחזורי צמיחה, שיטות הארכת שיער בחרוזים, שיטות הארכה בקרטין, הארכה עם טרייסים קבועים ולא קבועים, הלחמת לייזר, הלחמה קרה והלחמה חמה, התאמת השיער ללקוח, התאמת שיטת ההלחמה ללקוח, טכניקות גזירה, פירוק תוספות שיער, תיקון חיבורים ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס הלחמת שיער

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי הלחמת שיער

עם סיום לימודי הלחמת שיער יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם מספרות, מכוני יופי, קליניקות פרטיות, מכוני טיפוח וכדומה. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס הלחמת שיער

בוגרי קורס הלחמת שיער להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס הכנת פאות בו יוכשרו להכנת פאות משיער טבעי או מלאכותי ולתיקון אלו במידת הצורך.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס הלחמת ריסים בו יוכשרו להדבקת ריסים סינתטיים, מילוי הריסים וצביעתם לצורך הענקת מראה מלא ומטופח.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎