ClickCease

קורס קוסמטיקה יפנית

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס קוסמטיקה יפנית
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס קוסמטיקה יפנית?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס קוסמטיקה יפנית?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי קוסמטיקה יפנית

לימודי קוסמטיקה יפנית במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מעניינים, מבוקשים ומקצועיים אשר נלמדים תחת ענף האסתטיקה, היופי והטיפוח. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם לביצוע טיפולים קוסמטיים שונים ומגוונים בשילוב עיסוי ושמנים אתריים.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך הענקת מראה בריא, צעיר, חיוני וזוהר לעור הפנים על ידי שיטות וטכניקות שונות מענף הרפואה היפנית הדוגלת בשימוש בחומרים טבעיים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס קוסמטיקה יפנית?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס קוסמטיקה יפנית?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס קוסמטיקה יפנית

הקוסמטיקה היפנית הינה תחום המשלב בטיפולים הקוסמטיים לחיצות ממוקדות ועיסויים שונים וכן שמנים אתריים שונים המעודדים את התחדשות העור, משחררים רעלים ומשאירים את העור זוהר ובריא. בחלק מן המקרים, נעשה שימוש גם במחטים ייחודיות המסייעות לייצור מוגבר של קולגן ואלסטין בעור הפנים, דבר התורם למראה צעיר וחיוני של העור.

הגישה היפנית דוגלת בשימוש בחומרים טבעיים בלבד, אינה משתמשת בטיפולים פולשניים וכירורגית, ומבוססת על מסורת עתיקת יומין ומוכחת.

קהל היעד לקורס קוסמטיקה יפנית

לימודי קורס קוסמטיקה יפנית פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן לאנשי מקצוע מתחומי הקוסמטיקה והטיפוח אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם. כמו כן יוכלו למצוא עניין רב בלימודים מטפלים מעולם הרפואה המשלימה.

תנאי הקבלה לקורס קוסמטיקה יפנית

תנאי הקבלה לקורס קוסמטיקה יפנית משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 10 או 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.  

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי קוסמטיקה יפנית

משך לימודי קוסמטיקה יפנית משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 40 ל-150 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן הנעה בין שלושה חודשים לבין חצי שנה.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס קוסמטיקה יפנית

במהלך לימודי הקורס בנושא קוסמטיקה יפנית מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו עיסוי מרידיאנים, נקודות לחיצה אנרגטיות, שימוש במחטי דיקור, תזונה נכונה לעור פנים בריא, צמחי מרפא, שימוש בכלים ועזרים טיפוליים (גואשה, רולר ג'ייד ועוד), טכניקות עיסוי פנים יפני אותנטי, סוגי מחטים, רטיות חמות, מסכות פנים לטיפול בעור, ארומתרפיה, שמנים אתריים ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס קוסמטיקה יפנית

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי קוסמטיקה יפנית

עם סיום לימודי קוסמטיקה יפנית יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם מכוני יופי, קליניקות פרטיות, מכוני טיפוח וכדומה. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס קוסמטיקה יפנית

בוגרי קורס קוסמטיקה יפנית להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס קוסמטיקה רפואית בו יוכשרו לטיפול בבעיות עור שונות, אסתטיות ורפואיות כאחד.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס קוסמטיקה נטורולוגית שיכשיר אותם לביצוע טיפולים טבעיים ויעילים לשימור וטיפוח עור הפנים.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎