ClickCease

קורס איפור אמנותי

נמצאו עבורך 4 מוסדות לימודים:

לימודי איפור אומנותי

לימודי איפור אמנותי במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים ייחודיים, מעשיים ומקצועיים אשר נלמדים תחת ענף האסתטיקה, היופי והטיפוח. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם לאיפור דוגמנים, שחקנים וכדומה בצורה שתאפשר הבעה של הדמות המבוקשת בצורה הטובה ביותר.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך הצגת האדם המאופר בתור דמות חדשה בעלת מאפיינים המעידים על האופי שלה, זאת לצורך הופעתם בפרסומות, מגזינים, סרטי קולנוע, סדרות טלוויזיה או בתיאטרון.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס איפור אמנותי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס איפור אמנותי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס איפור אמנותי

האמנות אינה מוגבלת כיום רק לתחומים כמו ציור, פיסול וכדומה, והיא משתלבת גם בעולם היופי. אמנות האיפור מאפשרת גם היא להעביר מסר וערכים אסתטיים, ועל כן נחשבת לתחום אמנותי מבוקש ופופולרי במיוחד.

בעקבות כך, חובבי וחובבות איפור רבים מבקשים להפוך את תחביבם למקצוע רווחי. אחת האפשרויות תחת תחום זה הינה האיפור האמנותי. מעבר למיומנויות האיפור השונות, נדרשים העוסקים בתחום להכיר תקופות ותרבויות קדומות, סוגי תיאטרון שונים, לדעת כיצד ליצור אפקטים ייחודיים וכדומה.
קורס איפור אמנותי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס איפור אמנותי

לימודי קורס איפור אמנותי פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד לבוגרי קורסי איפור שונים, בעלי ידע קודם בתחום, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה יעשירו את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס איפור אמנותי

תנאי הקבלה לקורס איפור אמנותי משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 10 או 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. נוסף על כך, במרבית הקורסים יידרשו המועמדים להציג תעודה המעידה על סיום קורס איפור.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס איפור אמנותי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי איפור אמנותי

משך לימודי איפור אמנותי משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 30 ל-60 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חודשיים לארבעה חודשים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס איפור אמנותי

במהלך לימודי הקורס בנושא איפור אמנותי מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו איפור בסיסי, איפור טבעי, איפור ליום וללילה, איפור לאירועים, איפור עיניים, איפור שפתיים, התאמת צבעים וקומבינציות, איפור לקליפים ולסדרות טלוויזיה, איפור במה ואיפור מסך, הזקנה, איפור גוף, הדמיית כוויות ופציעות, איפור דראג, אופרה, בלט ותיאטרון יפני, שפמים, זקנים ופאות, איפור תקופתי, יצירת דמות ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס איפור אמנותי

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. חלק מן הקורסים מפוקחים על ידי משרד הכלכלה ואלו מקנים לבוגריהם תעודה ממשלתית.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי איפור אמנותי

עם סיום לימודי איפור אמנותי יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם מכוני יופי, חברות הפקה, חברות טלוויזיה, אולמות תיאטרון ועוד. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס איפור אמנותי

בוגרי קורס איפור אמנותי המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס עיצוב שיער לערב בו יוכשרו לביצוע תסרוקות מרהיבות ומיוחדות, המחמיאות לתווי הפנים בצורה הטובה ביותר.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס הכנת פאות שיכשיר אותם להכנת פאות משיער טבעי או מלאכותי ותיקונן.
מודעה
מחפש קורס איפור אמנותי?
מחפש קורס איפור אמנותי?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה (צ'קפוסט), נהריה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: כל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה