ClickCease

קורס איפור טלוויזיה

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

לימודי איפור טלוויזיה

לימודי איפור טלוויזיה במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מעשיים, ייחודיים ומבוקשים אשר נלמדים תחת ענף האסתטיקה, היופי והטיפוח. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם לאיפור מקצועי של מגישי טלוויזיה, מרואיינים בתוכניות אירוח, שחקנים בסדרות וכדומה.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך טשטוש והעלמה של הפגמים, הדגשת הצדדים והחלקים המחמיאים, התאמת החומרים לסוג העור וכדומה, כך שייראו המאופרים במיטבם בעת הצילום.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס איפור טלוויזיה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס איפור טלוויזיה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס איפור טלוויזיה

כל המופיעים בטלוויזיה, בין אם נשים ובין אם גברים, נדרשים להיות מאופרים, שכן התאורה החזקה באולפן הטלוויזיה או על סט הצילומים גורמת להזעה וכן מדגישה פגמים בפנים וביניהם קמטים, פצעונים, כתמי עור, חוסר סימטריה ועוד. כמו כן, מצלמות ה-HD שמצלמות באיכות גבוהה במיוחד חושפות ומדגישות את אלו במיוחד.

האיפור מאפשר העלמה של הפגמים והדגשת הצדדים החיוביים, וכן מבוצע בצורה מודגשת יותר מאיפור רגיל על מנת ליצור אפקטים מיוחדים, כמו גם להתאים את הפנים ללבוש ולסוג הצילום.
קורס איפור טלוויזיה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס איפור טלוויזיה

לימודי קורס איפור טלוויזיה פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן לאנשי מקצוע מתחומי האיפור, עיצוב השיער, הקוסמטיקה והטיפוח אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס איפור טלוויזיה

תנאי הקבלה לקורס איפור טלוויזיה משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 10 או 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.  

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס איפור טלוויזיה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי איפור טלוויזיה

משך לימודי איפור טלוויזיה משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני חודשים ספורים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס איפור טלוויזיה

במהלך לימודי הקורס בנושא איפור טלוויזיה מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו סוגי עור, סוגי איפור, חומרי איפור, הסתרת קמטים, טשטוש פצעונים וכתמי צבע, הדגשת תווי פנים, יצירת אפקט סימטריה, הצללות, הארות, איפור איברי גוף אחרים, איפור למצלמה רגילה מול איפור למצלמת HD, איפור אייר בראש ועוד.   

תעודת גמר לאחר קורס איפור טלוויזיה

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי איפור טלוויזיה

עם סיום לימודי איפור טלוויזיה יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם אולפני טלוויזיה, מכוני יופי וכדומה. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס איפור טלוויזיה

בוגרי קורס איפור טלוויזיה להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס איפור קבוע בו יוכשרו לביצוע איפור עמיד ואיכותי שנשמר לאורך תקופה ארוכה.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס איפור כלות שיכשיר אותן לאיפור נשים לקראת יומן המרגש ביותר.
מודעה
מחפש קורס איפור טלוויזיה?
מחפש קורס איפור טלוויזיה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: כל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה (צ'קפוסט), נהריה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה