ClickCease

קורס טכנאות ציפורניים

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי טכנאות ציפורניים

לימודי טכנאות ציפורניים במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מבוקשים, מיוחדים ומעשיים אשר נלמדים תחת ענף האסתטיקה, היופי והטיפוח. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם לשמירה על מראה ציפורניים זוהר ומטופח, תוך מתן דגש לפן האסתטי ולפן הבריאותי כאחד.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך שמירה על ציפורניים בריאות ומטופחות, עבודה בסביבה סטרילית, טיפול בבעיות שונות של הציפורן וכדומה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס טכנאות ציפורניים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס טכנאות ציפורניים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס טכנאות ציפורניים

מראה הציפורניים מעיד פעמים רבות על בריאותו של האדם – ציפורן חלשה, שבירה וסדוקה יכולה להצביע על מערכת חיסונית חלשה, חסר בוויטמינים ומינרלים או תזונה לקויה. נוסף על הפן הבריאותי, עוסקים טכנאי הציפורניים גם בפן האסתטי מבחינת מפגעים שונים כמו פטריות ובעיות עור שונות.

חלק חשוב ומשמעותי במיוחד מלימודי טכנאות הציפורניים עוסק בסטריליזציה הנדרשת בעת קיום טיפולי הציפורניים השונים, שמירה על ציפורניים בריאות ומטופחות ועוד. פעמים רבות, נחשבת הכשרה זו למבוקשת במיוחד בקרב בונות ציפורניים, מניקוריסטיות ג'ל וכדומה.
קורס טכנאות ציפורניים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס טכנאות ציפורניים

לימודי קורס טכנאות ציפורניים פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן לאנשי מקצוע מתחומי הקוסמטיקה והטיפוח אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס טכנאות ציפורניים

תנאי הקבלה לקורס טכנאות ציפורניים משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 10 או 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.  

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס טכנאות ציפורניים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי טכנאות ציפורניים

משך לימודי טכנאות ציפורניים משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 40 ל-150 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של מספר חודשים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס טכנאות ציפורניים

במהלך לימודי הקורס בנושא טכנאות ציפורניים מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו מבנה הציפורן, טיפול ביובש, סוגי עור ודרכי טיפול בהם טיפול בציפורן חודרנית, הסרת עור יבש, מניקור פדיקור, פדיקור רפואי, שימוש במכשור מתקדם, טיפול בפטרת, מריחת לק, מניקור ג'ל ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס טכנאות ציפורניים

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. חלק מן הקורסים מפוקחים על ידי משרד הכלכלה ואלו מקנים לבוגריהם תעודה ממשלתית.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי טכנאות ציפורניים

עם סיום לימודי טכנאות ציפורניים יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם מכוני יופי, מספרות, מכוני טיפוח וכדומה. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס טכנאות ציפורניים

בוגרי קורס טכנאות ציפורניים המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס קישוטי ציפורניים שיכשיר אותם ליצירת מראה מיוחד, מרהיב ואופנתי של הציפורניים של לקוחותיהם.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס קוסמטיקה טבעית בו יוכשרו לביצוע טיפולים קוסמטיים שונים תוך שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.
מודעה
מחפש קורס טכנאות ציפורניים?
מחפש קורס טכנאות ציפורניים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה (צ'קפוסט), נהריה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה