קורס טכנאות ציפורניים

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי טכנאות ציפורניים

אם האהבה לאסתטיקה וטיפוח בוערת בכן, אם אתן מעוניינות לקבל הכשרה מקיפה שתאפשר לכן להשתלב במקצוע רווחי במיוחד, ואם אתן שואפות לשלב בין התחום הרפואי לעולם היופי - לימודי טכנאות ציפורניים הם הפיתרון המושלם עבורכן. כיום כבר ידוע כי בריאות הגוף מתבטאת באופן ניכר במראה הציפורניים - ציפורן חלשה, סדוקה ושבירה, מצביעה במקרים רבים על מערכת חיסונית חלשה, חוסר בויטמינים או תזונה לקויה. גם מפגעים אסתטיים, ניכרים במראה הציפורן על הטיפול בהם אמונה טכנאית הציפורניים המוסמכת. לימודי טכנאות ציפורניים כוללים הן את ההיבט הבריאותי והן את הפן האסתטי, כך שבסיומם תאחזי במירב הידע המקצועי הדרוש לטיפול במגוון רחב של אוכלוסיות.

בין אם תבחרו לפתוח עסק עצמאי, או לעבוד כשכירות במכון יופי יוקרתי, לימודי טכנאות ציפורניים יקנו לכן את מלוא הידע הדרוש להשתלבות קלה ומהירה בשוק העבודה. במהלך הקורס, תכירו את הטכניקות החדישות ביותר לשמירה על מראה ציפורניים מטופח וזוהר, תוך חווית לימודים מעשירה ומהנה בליווי צוות נשות מקצוע איכותי. אז למה אתן מחכות? בואו להגשים חלום, להפוך את התחביב למקצוע ולקבל הסמכה יוקרתית - בואו לקרוא אודות לימודי טכנאות ציפורניים במכללות המובילות בישראל.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס טכנאות ציפורניים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס טכנאות ציפורניים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס טכנאות ציפורניים

מראה ציפורניים מטופח תלוי בגורמים רבים, המשפיעים הן על בריאות הציפורן והן על המראה הכללי שלה. הטיפול בציפורניים דורש רמת מקצועיות גבוהה במיוחד, על מנת להימנע מהידבקות במחלות עור ופטריות. בנוסף, ענף הקוסמטיקה בישראל ובעולם, המתעדכן ומתחדש באופן תדיר, דורש מהעוסקות בתחום להציע ללקוחותיהן את סוגי הטיפולים החדישים והטרנדיים ביותר.

לימודי טכנאות ציפורניים במכללות, יעניקו לכן בסיס תיאורטי איתן לעיסוק בתחום, וייחשפו בפניכן את רזי המקצוע הכמוסים ביותר. במהלך הלימודים, תרכשו כלים ומיומנויות לעבודה בסביבה סטרילית, לשמירה על ציפורניים בריאות ומטופחות ולהקניית ידע ללקוחותיכן. הקורס חיוני במיוחד לעוסקות בתחומי בניית הציפורניים, שכן את הידע שירכשו במסגרתו יוכלו ליישם מידע עם תום הלימודים. אם אתן רוצות להתבסס בתחום הטיפוח האישי ולהשיג משרה מאתגרת עם אופציה לתנאי העסקה טובים ושכר מתגמל, מהרו להירשם לקורס טכנאות ציפורניים ותזכו לטפל בציפורני הנשים (והגברים) ואף להעלות חיוך על פניהן כשיראו את התוצאות המשובחות.
קורס טכנאות ציפורניים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מיועד קורס טכנאות ציפורניים?

קורס טכנאיות ציפורניים, מיועד לכל מי שעוסקת בתחומי הקוסמטיקה וטיפוח הציפורניים - פדיקור מניקור, בניית ציפורניים או פדיקור רפואי. קורס זה יתאים אף למי שעומדת בראשית דרכה המקצועית ומעוניינת להשיג מקצוע ובו יש אופציה להשיג עצמאות כלכלית. באמצעות מקצוע זה אף אפשר לעבוד באופן פרטי מהבית עם וניתן לבחור את קהל הלקוחות.

קורס זה אף מתאים למישהי יצירתית עם כישרון אומנותי ששמירה על אסתטיקה חשובה לה. באמצעות טיפול וטיפוח ציפורני הלקוחות שלה היא תוכל לממש את היצירתיות שלה ובו בזמן לדאוג לבריאות הציפורניים של לקוחותיה.

שימו לב - חלק מן המכללות מציעות קורסי טכנאות ציפורניים הנמצאים בפיקוח משרד הכלכלה, המקנים תעודה ממשלתית עם השלמתם.

מה תנאי הקבלה לקורס טכנאות ציפורניים?

ברוב המכללות שמציעות קורס טכנאות ציפורניים יידרש ידע מוקדם וניסיון בתחום טיפוח הציפורניים, כמו כן חלק מהמכללות יידרשו מהמועמדות להיות עם לפחות 11 שנות לימוד. ללימודים במכללות ששפת הלימודי היא עברית (רוב המכללות), תידרש ידיעת השפה העברית.

בחלק מהמכללות יבקשו להעביר את המועמדות לקורס ראיון קבלה אישי, בכדי לבדוק את מידת התאמתן והמוטיבציה שלהן לקורס.

יישנן מכללות שמעבירות קורסים בסיסיים יותר בתחום טכנאות הציפורניים. במקרה הזה לרוב לא יהיו תנאי קבלה מחמירים חוץ מידיעת השפה העברית וסיום 11 שנות לימוד לפחות. אולם גם במקרה הזה למועמדות לא יזיק ידע קודם אישי בתחום טיפוח הציפורניים.
קורס טכנאות ציפורניים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשך קורס טכנאות ציפורניים?

לימודי טכנאות ציפורניים כוללים לרוב בין עשרה לעשרים מפגשים, המתפרשים על פני בין ארבעים לשמונים שעות לימוד אקדמיות. בדרך כלל הקורס יתקיים בין פעם לפעמיים בשבוע (לעיתים אחת מהפעמים תהיה ביום שישי). חלק מהמכללות יציעו הכשרה מרתקת זו במסגרת לימודי ערב, על מנת לאפשר לסטודנטיות העובדות במשרה מלאה להשתלב בלימודים ללא קושי ובלי לפגוע בשגרת חייהן.

ישנן מכללות שיציעו קורסי טכנאות ציפורניים מורחבים יותר שיימשכו בין מאה עשרים למאה וחמישים שעות לימוד אקדמיות. בין עשרים וחמש לקרוב לארבעים שעות לימוד אקדמיות.

מה לומדים בקורס טכנאות ציפורניים?

תכנית הלימודים בקורס טכנאות ציפורניים, מתקיימת באווירה נעימה ותומכת, תוך ליווי של צוות הוראה בכיר ומיומן המורכב מטובי המורים ואנשי המקצוע בתחום. הקורס נערך בכיתות מאובזרות, ולרשות הסטודנטיות עומד המכשור המתקדם ביותר. במהלך הלימודים, נהנות התלמידות לא רק מתכנים תיאורטיים מקיפים במיוחד, אלא גם מהכשרה מעשית ענפה במסגרתה הן מתנסות בטיפול בלקוחות אמיתיות.

במסגרת לימודי טכנאות ציפורניים לומדות הסטודנטיות נושאי לימוד מגוונים שיתנו להן ידע רב בתחום. בין נושאי הלימוד בקורס ניתן למצוא את: מבנה הציפורן, טיפול ביובש, סוגי עור ודרכי טיפול בהם, טיפול בציפורן חודרנית, הסרת עור יבש, פדיקור מניקור, פדיקור רפואי, שימוש במכשור, טיפול פטרת, מריחת לק, מניקור ג'ל ועוד.

מי שמתעניינת בנושאי הלימוד בקורס טכנאות ציפורניים עשוייה לגלות עניין גם בקורסים הבאים: קורס בניית ציפורניים, קורס פדיקור רפואי, קורס מניקור ועוד.

איזו תעודה מקבל בוגר קורס טכנאות ציפורניים?

למי שמסיימת קורס טכנאות ציפורניים ועמדה בכל חובות הלימודים, כולל הגשת תרגילים, השתלמות מעשית ופרויקט סיום (במכללות שדורשות זאת), תינתן תעודת גמר מטעם המכללה בה הן למדו.  חלק מן המכללות מציעות קורסי טכנאות ציפורניים הנמצאים באישור ובפיקוח משרד הכלכלה. ההסמכה הניתנת בסוף הקורס תהיה הסמכה של טכנאית ציפורניים.

באמצעות התעודה שניתנת בסוף הקורס הבוגרות יוכלו להציג את מועמדותן למשרות מגוונות בתחום הטיפול והטיפוח של הציפורן במכוני יופי, מכוני בריאות או מרכזי מרכזי ספא. כמו כן התעודה תאפשר להן גם לפתוח בקריירה עצמאית ולהציג בפני לקוחותיהן תעודה רשמית.

מה לימודי ההמשך לקורס טכנאות ציפורניים?

בוגרות קורס טכנאות ציפורניים עשויות לגלות עניין בקורסים נוספים בתחום טיפוח ובריאות הציפורן, שיעניקו להן הסמכות נוספות כמו גם ידע מקצועי נוסף שיישפר את תנאי ההעסקה שלהן בהמשך. בין הקורסים האפשריים ללימודים ניתן למנות את קורס קישוטי ציפורניים, שמיועד בין השאר למי שיש לה אופי יצירתי והיא בעלת כישרון אומנותי.
 
קורס נוסף שניתן לקחת במסגרת לימודי ההמשך של קורס טכנאות ציפורניים הוא קורס פדיקור רפואי. קורס זה יעניק לבוגרות ידע נוסף וחשוב בשיקום ציפורני הלקוחות, שסובלים לעיתים, מתופעות של ציפורני רגליים שבורות, סדוקות, עכורות וכדומה. תעודה זו תכשיר את בוגרות הקורס באפשרויות לעבוד בקליניקות רפואיות פרטיות.

מה אפשרויות התעסוקה לבוגרי קורס טכנאות ציפורניים?

בפני בוגרות קורס טכנאות ציפורניים עומדות אפשרויות תעסוקה מגוונות, בהן יוכלו לממש את הידע הרב שצברו במסגרת הקורס. הן יכולות לפנות לאפיק עצמאי ולפתוח בביתן, או בקליניקה קטנה שישכרו, עסק עצמאי לטיפול בציפורני הידיים והרגליים. הן יוכלו להגדיל בהדרגה את קהל לקוחותיהן ולפתח את המוניטין שלהם בתור טכנאיות ציפורניים.

אם הן חוששות מאפיק עצמאי, הן יכולות לפנות לאפיקים בטוחים יותר (נפוץ יותר) ולהגיש מועמדות למשרות במסגרת מכוני יופי, קליניקות פרטיות, מרכזי ספא וכדומה.

מי שטובה מאוד בתחום, אחרי שצברה כמה שנות ניסיון תוכל לנסות להתקבל למכללות שמציעות לימודי תעודה בתחום טכנאות הציפורניים. שם היא תוכל להעביר מהידע שלה ומהניסיון המקצועי לדור הבא של סטודנטיות לטכנאות ציפורניים.
מודעה
מחפש קורס טכנאות ציפורניים?
מחפש קורס טכנאות ציפורניים?
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה