ClickCease

קורס קוסמטיקה נטורולוגית

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס קוסמטיקה נטורולוגית
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס קוסמטיקה נטורולוגית?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס קוסמטיקה נטורולוגית?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי קוסמטיקה נטורלוגית

לימודי קוסמטיקה נטורולוגית במסגרת לימודי תעודה, או בשמם הנוסף – לימודי קוסמטיקה טבעית, הינם לימודים מבוקשים, מרתקים ומקצועיים אשר נלמדים תחת ענף האסתטיקה, היופי והטיפוח. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם להענקת טיפולים קוסמטיים טבעיים, עם כמה שפחות התערבות כימית.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך אבחון בעיות עור, ביצוע טיפולים טבעיים, טיפוח העור וכדומה, תוך שילוב בין ענף הקוסמטיקה לבין ענף הרפואה המשלימה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס קוסמטיקה נטורולוגית?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס קוסמטיקה נטורולוגית?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס קוסמטיקה נטורולוגית

העור שלנו יכול להעיד על תהליכים שונים שעובר הגוף ועל כן מהווה כלי משמעותי לאבחון מחלות שונות, מחסור בוויטמינים ומינרלים וכדומה. תכשירי הקוסמטיקה הטבעיים בעלי יתרונות רבים על פני תכשירים מסורתיים, שכן אלו אינם פוגעים באיכות הסביבה ואינם מכילים חומרים מזהמים.

המשתתפים בלימודים אלו ילמדו אודות מבנה העור, פתרונות בנטורופתיה, ארומתרפיה, עבודה עם שמנים, ניקוי עור המטופלים, ניקוי עמוק, אנטי אייג'ינג, טיפולי פנים, טיפול בבעיות עור (סבוריאה, פטרת, עור יבש ועוד).

קהל היעד לקורס קוסמטיקה נטורולוגית

לימודי קורס קוסמטיקה נטורולוגית פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן לאנשי מקצוע מתחומי הקוסמטיקה והטיפוח אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם. כמו כן יוכלו למצוא עניין רב בלימודים מטפלים מעולמות הרפואה המשלימה.

תנאי הקבלה לקורס קוסמטיקה נטורולוגית

תנאי הקבלה לקורס קוסמטיקה נטורולוגית משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 10 או 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.  

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי קוסמטיקה נטורולוגית

משך לימודי קוסמטיקה נטורולוגית משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני חודשים ספורים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס קוסמטיקה נטורולוגית

במהלך לימודי הקורס בנושא קוסמטיקה נטורולוגית מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו מבנה העור, אבחון סוג העור, תזונה נכונה, שיטות אבחון לפי לשון וציפורניים, עיסוי פנים, צמחי מרפא ושמנים ארומתרפיים, טיפול בבעיות עור שונות, שיטות לחיזוק שורש השיער, ניקוי ראשוני, ניקוי עמוק ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס קוסמטיקה נטורולוגית

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי קוסמטיקה נטורולוגית

עם סיום לימודי קוסמטיקה נטורולוגית יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם מספרות, מכוני יופי, קליניקות פרטיות, מכוני טיפוח וכדומה. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס קוסמטיקה נטורולוגית

בוגרי קורס קוסמטיקה נטורולוגית להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס קוסמטיקה רפואית בו יוכשרו לטיפול בבעיות עור שונות, אסתטיות ורפואיות כאחד.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס קוסמטיקה יפנית שיכשיר אותם לביצוע טיפולים קוסמטיים בשילוב עיסויים תוך שימוש בשמנים אתריים.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎