ClickCease

קורס תסרוקות כלה וערב

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי תסרוקות כלה וערב

לימודי תסרוקות כלה וערב במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מבוקשים, מקצועיים ומיוחדים אשר נלמדים תחת ענף האסתטיקה, היופי והטיפוח. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם לעיצוב תסרוקות מרשימות לאירועים חגיגיים וביניהם תסרוקות לכלות.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך התאמת תסרוקות לאופי האירוע ולאופי הלקוח, זאת תוך שימוש בטכניקות מגוונות וייחודיות בסגנונות שונים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס תסרוקות כלה וערב?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס תסרוקות כלה וערב?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס תסרוקות כלה וערב

אירועים חגיגיים כמו חתונה, בר או בת מצווה, ברית, ערב חלוקת פרסים, טקסים ממלכתיים וכדומה, דורשים קוד לבוש ומראה מסוים. לפני אירועים מסוגים שונים, מבקשים גברים ונשים לעצב את שיערם בצורה המתאימה ביותר שתספק את המראה האידיאלי, המחמיא, האופנתי והיפה ביותר.

ישנם סוגים שונים של תסרוקות וביניהם תסרוקות אירופאיות, תסרוקות בשילוב תוספות שיער, טכניקות ניפוח שיער, פיסול שיער, צמות ושבילים, פן, בייביליס וכדומה.
קורס תסרוקות כלה וערב
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס תסרוקות כלה וערב

לימודי קורס תסרוקות כלה וערב פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן לאנשי מקצוע מתחומי עיצוב השיער אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס תסרוקות כלה וערב

תנאי הקבלה לקורס תסרוקות כלה וערב משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 10 או 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.  

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס תסרוקות כלה וערב
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי תסרוקות כלה וערב

משך לימודי תסרוקות כלה וערב משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 12 ל-20 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של שבועות ספורים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס תסרוקות כלה וערב

במהלך לימודי הקורס בנושא תסרוקות כלה וערב מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו יסודות התסרוקת הקלאסית והאופנתית, הציוד והחומרים הנחוצים לבניית תסרוקות, הכנת השיער לתסרוקת, התאמת תסרוקת לסוג שיער, מבנה הפנים והאישיות, סוגי תסרוקות בשילוב תוספות שיער, קליעות, צמות ואריגות ועוד.   

תעודת גמר לאחר קורס תסרוקות כלה וערב

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. חלק מן הקורסים מפוקחים על ידי משרד הכלכלה ואלו מקנים לבוגריהם תעודה ממשלתית.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי תסרוקות כלה וערב

עם סיום לימודי תסרוקות כלה וערב יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם מכוני יופי, מספרות, מכוני טיפוח וכדומה. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס תסרוקות כלה וערב

בוגרי קורס תסרוקות כלה וערב המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס איפור ערב בו יוכשרו לאיפור מרהיב ומיוחד המותאם לאירועים חגיגיים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס עיצוב שיער לכלות שיכשיר אותם לביצוע תסרוקות ייחודיות ומקוריות לכלות.
מודעה
מחפש קורס תסרוקות כלה וערב?
מחפש קורס תסרוקות כלה וערב?
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה