קורס תסרוקות כלה וערב

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
קורס תסרוקות כלה וערב
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות קורס תסרוקות כלה וערב?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על קורס תסרוקות כלה וערב?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

לימודי עיצוב שיער לכלות במכללות

קורס תסרוקות כלה או קורס תסרוקות ערב מלמדים את הסטודנטים כיצד לעצב תסרוקות מרשימות לאירועים חגיגיים וכיצד לעצב את תסרוקת הכלה המושלמת. 

הסטודנטים בקורס ילמדו לעצב תסרוקת במגוון של סגנונות - למשל, תסרוקות אירופיות (ספרדיות, איטלקיות), וכן תוספות שיער, טכניקות ניפוח שיער ופיסול בג'ל, צמות ושבילים. הקורסים מאפשרים לסטודנטים לפתח סגנון אישי בעזרת ידע וכלים מתאימים. בואו לקרוא הכל על קורס תסרוקות כלה.
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות קורס תסרוקות כלה וערב?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על קורס תסרוקות כלה וערב?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

מידע כללי על לימודי עיצוב שיער לכלות

חתונה היא מהאירועים החשובים והמרגשים בחייו של אדם. החתן והכלה רוצים להיות "הכי יפים בעולם". מעצב/ת השיער שמעצב/ת את תסרוקת הכלה צריכ/ה להיות מקצועית, בעלת חוש אסתטי מפותח ובעלת יכולת להתאים את המראה האידיאלי ללקוחה. ישנם כמובן עוד אירועים חגיגיים ומרגשים  כמו בר מצווה, ערבי חלוקת פרסים, טקסים ממלכתיים ועוד שבהם אישה תרצה להיראות במיטבה, עם תסרוקת מרשימה.

מעצבי תסרוקות כלה וערב צריכים לדעת להתאים את התסרוקת לאופי האירוע ולאופי הלקוח.
הסטודנטים בקורס תסרוקות ערב ילמדו לעצב תסרוקת במגוון של סגנונות - למשל, תסרוקות אירופיות (ספרדיות, איטלקיות), וכן תוספות שיער, טכניקות ניפוח שיער ופיסול בג'ל, צמות ושבילים. הקורסים מאפשרים לסטודנטים לפתח סגנון אישי בעזרת ידע וכלים מתאימים.

נושאי לימוד 

נושאי הלימוד בקורס תסרוקות כלה משתנים ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב המכללות קורס תסרוקות ערב וערב כולל את הנושאים הבאים: יסודות התסרוקת הקלאסית והאופנתית - הכרה ושימוש בכל הכלים, הציוד והחומרים הנכונים הנחוצים לבניית תסרוקות מושלמות, הכנת השיער לתסרוקת ולימוד הבסיסים והיסודות שמרכיבים תסרוקת.

כמו כן הקורס יעסור בבניית תסרוקת - כל סוגי הבסיסים והתסרוקות, התאמת תסרוקת לסוג שיער, מבנה פנים ואישיות הלקוחה במטרה להגיע לתוצאה הרצויה בעיניי הלקוחה, סוגי תסרוקות בשילוב תלתלים - בייביליס, רולים וביגודים, ותסרוקות בשילוב צמות, קליעות ואריגות, שילוב תוספות שיער - לימוד טכניקות  להרכבה, הדבקה ושזירה של תוספות שיער.

קהל יעד

קהל היעד בקורס תסרוקות כלה משתנה ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב המכללות מתקבלים לקורס תסרוקות ערב מי שיש להם ידע בסיסי בעיצוב שיער.

כמו כן, אם אין בידיכם את התעודה המתאימה, תוכלו להתחיל לברר אודות קורס עיצוב שיער. במסגרת הזו תקבלו את הכלים הדרושים לכם כדי להיות ספרים מקצועיים, ולא רק להתעסק בתחום ספציפי של תסרוקות ערב לכלות. הלימוד המקיף מכשיר ספרים או מעצבי שיער, להתמודדות עם כל סוגי השיער הקיימים בין אם הוא מתולתל, חלק, גלי וכדומה.  

משך לימודים

משך הלימודים בקורס תסרוקות כלה משתנה ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב המכללות קורס תסרוקות ערב נמשך 12-20 שעות לימוד אקדמיות שמתחלקות על פני 4-10 מפגשים.

תחומי לימוד נוספים

אם אתם מתעניינים במקצועות היופי תוכלו להתעניין גם בתחומי עיסוק נוספים השייכים לענף הקוסמטיקה. תחום זה הינו מרתק, יצירתי, מגוון ומאפשר לכם לשלב אהבה לאסתטיקה, עבודה עם אנשים ומקצועיות.
 
כמו כן, כאשר כלה מגיעה ליום חתונתה, האסתטיקה ויופיה החיצוני עומדים בראש מענייניה והיא רוצה להראות במיטבה ובשיא זוהרה. לשם כך, אם ברצונכם לקחת חלק בשמחתה ובשמחת קרוביה של הכלב, תוכלו גם ללמוד קורס מניקור פדיקור. קורס זה כולל שיוף, מריחת לק בצורה מקצועית והכרתם של מגוון טכניקות ופרקטיקות שונות השייכות לתחום.

אפשרויות תעסוקה

במידה וסיימתם את ההכשרה, תוכלו להשתלב בסלוני היופי הקיימים כיום בשוק, או לפתוח קריירה עצמאית. כיום, מחפשים בכל העלונים והמגזינים הקיימים וכן המלצות על מעצבי שיער שונים המכירים את המקצוע ונחשבים למקצועיים ביותר בתחום. 

לכן, לפני תחילת הלימודים כדאי לבחור את מוסד הלימודים המתאים ביותר עבורכם ואשר יתן לכם את הכלים והפרקטיקות הנחוצות לכם להפוך למעצבי שיער שישרתו בצורה הטובה ביותר גם את הכלות וגם יתנו דרור ליצירתיות הקיימת בכם. 
מודעה

מחפש קורס תסרוקות כלה וערב?

מחפש קורס תסרוקות כלה וערב?
כל הארץ
אזור הצפון
אזור המרכז
אזור הדרום
אזור השרון
אזור חיפה
אזור ירושלים
מוסדות לימוד בישראל
לימודים

השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!

התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת

מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
מודעה