ClickCease

קורס מניקור פדיקור

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי מניקור פדיקור

לימודי מניקור פדיקור במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מבוקשים, מקצועיים וייחודיים אשר נלמדים תחת מקצועות האסתטיקה, היופי והטיפוח. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם לטיפול בכפות הידיים (מניקור) ובכפות הרגליים (פדיקור) של מטופליהם הן מבחינה בריאותית והן מבחינה עיצובית.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך טיפוח העור בכפות הרגליים ובכפות הידיים, טיפול בבעיות בריאותיות שונות (פטרת, ציפורן חודרנית, יבלות, עור יבש), עיצוב וטיפוח הציפורניים ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מניקור פדיקור?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מניקור פדיקור?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס מניקור פדיקור

אחד הקורסים המבוקשים ביותר בתחומי היופי והטיפוח הוא קורס מניקור פניקור, שכן שמירה על כפות הידיים ועל כפות הרגליים היא חשובה והכרחית הן לנשים והן לגברים, מבחינה אסתטית ובריאותית כאחד.

טיפול הפדיקור נחלק לשני סוגים, כאשר בראשון מניח המטופל את רגליו בגיגית מלאה במים חמימים וסבון לצורך ריכוך העור ולאחר מכן מוסר העור היבש באמצעות סכין מיוחדת, ואילו השני שמתבצע באמצעות פילינג להמסת העור היבש. המניקור נעשה בשיטה דומה, וכן כוללים שני הטיפולים שיוף של הציפורניים ולעיתים גם קישוטן.
קורס מניקור פדיקור
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס מניקור פדיקור

לימודי קורס מניקור פדיקור פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן לאנשי מקצוע מתחומי האסתטיקה והיופי אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס מניקור פדיקור

תנאי הקבלה לקורס מניקור פדיקור משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 10 או 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס מניקור פדיקור
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי מניקור פדיקור

משך לימודי מניקור פדיקור משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 40 ל-150 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן הנעה בין חודש אחד לבין שמונה חודשים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס מניקור פדיקור

במהלך לימודי הקורס בנושא מניקור פדיקור מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו תורת העור, מחלות עור שכיחות, מבנה העור והציפורניים, אנטומיה, ציפורן חודרנית, פטרת, הזעת יתר, עיסוי כפות הרגליים והידיים, סטריליזציה, הסרת עור יבש ופגום, מריחת לק וקישוטים, אמבט פראפין ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס מניקור פדיקור

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. חלק מן הקורסים מפוקחים על ידי משרד הכלכלה ואלו מקנים לבוגריהם תעודה ממשלתית.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי מניקור פדיקור

עם סיום לימודי מניקור פדיקור יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם מכוני יופי וקליניקות פרטיות. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס מניקור פדיקור

בוגרי קורס מניקור פדיקור המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס בניית ציפורניים בו יוכשרו לספק ללקוחותיהן ציפורניים ארוכות, מרהיבות ומטופחות.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס מניקור ג'ל שיכשיר אותם ליצירת מראה ציפורן מבריק ומרשים שנשמר לאורך זמן.
מודעה
מחפש קורס מניקור פדיקור?
מחפש קורס מניקור פדיקור?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה (צ'קפוסט), נהריה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה