ClickCease

קורס פאנים לשיער

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי פאנים לשיער

לימודי פאנים לשיער במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מבוקשים, מקצועיים ומעשיים אשר נלמדים תחת ענף האסתטיקה, היופי והטיפוח. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם להחלקת שיער באמצעות מכשיר הפן, או בעברית – מייבש שיער.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך שימוש במייבש השיער, החלקת השיער, הענקת נפח לשיער, הענקת ברק ומראה בריא לשיער ועיצובו ליצירת תסרוקות מרהיבות.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס פאנים לשיער?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס פאנים לשיער?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס פאנים לשיער

מייבש השיער הומצא במאה ה-19 ומאז נחשב לאחד המכשירים השימושיים ביותר. תחילה, היה הזמין לשימוש במספרות נבחרות בלבד, אמנם לאחר מכן החלו נשים להשתמש בפן לצורך ייבוש השיער ועיצובו בביתן, כך שפופולריות המכשיר צברה תאוצה.

הפן מאפשר ייבוש והחלקה של השיער באמצעות אוויר חם, מסייע בשמירה על עיצוב השיער בצורה מוקפדת וזוהרת ויצירה של תסרוקות שונות. כמו כן, מאפשר הענקת נפח, יצירת גלים עדינים בשיער וכדומה.
קורס פאנים לשיער
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס פאנים לשיער

לימודי קורס פאנים לשיער פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן לאנשי מקצוע מתחומי עיצוב השיער אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס פאנים לשיער

תנאי הקבלה לקורס פאנים לשיער משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 10 או 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.  

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס פאנים לשיער
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי פאנים לשיער

משך לימודי פאנים לשיער משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני שבועות ספורים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס פאנים לשיער

במהלך לימודי הקורס בנושא פאנים לשיער מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו התאמת התסרוקות למבנה הפנים, החלקת השיער, ייבוש השיער באמצעות פן, יצירת גלים בשיער, עיצוב תסרוקות לכלה, תסרוקות בשילוב צמות ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס פאנים לשיער

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי פאנים לשיער

עם סיום לימודי פאנים לשיער יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם מכוני יופי, מספרות, מכוני טיפוח וכדומה. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס פאנים לשיער

בוגרי קורס פאנים לשיער המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס קוסמטיקה בו יוכשרו להתאמת הטיפול והתכשירים לכל אדם בהתאם להעדפותיו, לסוג העור שלו, ליעילות הטיפול, לנזקים האפשריים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס עיצוב שיער לכלות שיכשיר אותם לביצוע תסרוקות ייחודיות ומקוריות לכלות.
מודעה
מחפש קורס פאנים לשיער?
מחפש קורס פאנים לשיער?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה (צ'קפוסט), נהריה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה