ClickCease

קורס איפור גוף

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי איפור גוף

לימודי איפור גוף במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים אמנותיים, יצירתיים ומעשיים אשר נלמדים תחת ענף האסתטיקה, היופי והטיפוח. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם לשילוב בין איפור ייחודי וצבעוני לבין הגוף האנושי.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך הפיכת דוגמנים או שחקנים לדמויות שונות בהתאם לחזונו של המעצב ולהפוך רעיון קונספטואלי ליצירת אמנות על גבי גופם.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס איפור גוף?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס איפור גוף?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס איפור גוף

בדומה לאיפור פנים, גם איפור הגוף הפך מבוקש במסגרת צילומי אופנה, תצוגות יופי, סרטי קולנוע, הצגות תיאטרון, תערוכות אמנות ועוד. צבעי איפור המתאימים לעור הם צבעים קלים למריחה, עמידים ובטוחים לעור. ישנן טכניקות שונות לייצוב האיפור והאביזרים השונים, שכן הגוף נמצא בתזוזה תמידית, וקיים חשש לפגיעה במראה המבוקש.

איפור הגוף, בדומה לתחום האיפור האמנותי, הינו תחום מאתגר ויצירתי במיוחד, בו ניתן ליצור דמויות, מפלצות, חיות וכדומה, וכן להבהיר או להכהות עורם של שחקנים, לפסל על גוף אנושי, לדמות פצעים וחתכים, אפקטים וקרחות ועוד.
קורס איפור גוף
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס איפור גוף

לימודי קורס איפור גוף פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן לאנשי מקצוע מתחומי הקוסמטיקה והטיפוח אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם. כמו כן יוכלו למצוא עניין בלימודים אמנים מהסוגים השונים.

תנאי הקבלה לקורס איפור גוף

תנאי הקבלה לקורס איפור גוף משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 10 או 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.  ייתכן ויידרשו להציג תעודה המעידה על סיום קורס איפור בסיסי.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס איפור גוף
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי איפור גוף

משך לימודי איפור גוף משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני חודשים ספורים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס איפור גוף

במהלך לימודי הקורס בנושא איפור גוף מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו תצוגות והפקות אופנה, איפור אפקטים מיוחדים, פנטזיה, איפור לתיאטרון, טלוויזיה וקולנוע, איפור חיות, הזקנה, הדמיית פציעות שונות, איפור דראג, אפקטים וקרחות, תוספות פיסוליות, חומרים ואביזרים ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס איפור גוף

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי איפור גוף

עם סיום לימודי איפור גוף יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם מכוני יופי, קליניקות פרטיות, מכוני טיפוח, חברות הפקה, חברות טלוויזיה, אולמות תיאטרון וכדומה. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס איפור גוף

בוגרי קורס איפור גוף להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס הכנת פאות בו יוכשרו להכנת פאות משיער טבעי או מלאכותי ולתיקון אלו במידת הצורך.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס איפור טלוויזיה שיכשיר אותם לאיפור מקצועי של מגישי טלוויזיה, מרואיינים בתוכניות שונות, שחקנים וכדומה, תוך טשטוש והעלמה של הפגמים והדגשת הצדדים המחמיאים.
מודעה
מחפש קורס איפור גוף?
מחפש קורס איפור גוף?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: כל הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה