קורס הכנת פאות

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
קורס הכנת פאות
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות קורס הכנת פאות?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על קורס הכנת פאות?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

לימודי פאנות במכללות

תחום עיצוב הפאות בישראל נחשב לאחד המובילים, לאור הביקוש הרב לפאות בקרב הציבור הדתי, אבל לא רק: כל מי שלא התברכה בשיער שופע ומסודר (לעתים בעקבות בעיה רפואית), יכולה להתהדר בפאה איכותית, שהמראה והמגע שלה לעיתים אף מתעלה על "הדבר האמיתי". אם תחום עיצוב השיער והפאות מעניין אתכם, ואתם מעוניינים לעשות מזה קריירה- קורס הכנת פאות הוא התשובה לכך. בקורס תלמדו להכין פאה, לתקן פאה, ולבנות פאה מההתחלה ועד הסוף.
 
הקורס יסקור את כל השיטות החדשניות ביותר להכין פאה, כולל חידושים טכנולוגיים בתחום. בדומה ללימודי עיצוב שיער, המשתתפים בקורס ילמדו להכין פאה משיער אמיתי או מלאכותי, לעצב את התסרוקת, ואף לצבוע את הפאה ולהתאים אותה לצרכים ומטרות שונות. הלימודים יקנו לכם את כל הכלים לתקן פאות: להגדיל ולהקטין את הרשת, הוספת שיער לפאה, ועוד – כל מה שצריך כדי לגרום ללקוחות שלכם להרגיש נשיות, מטופחות ובטוחות בעצמן.
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות קורס הכנת פאות?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על קורס הכנת פאות?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

מידע כללי

תחום הכנת הפאות הוא אמנם תחום ותיק, אך אם פעם אנשים נדרשו להכין פאה על ידי תפירה ידנית, הרי שכיום החידושים הטכנולוגיים של המכשור ואף של איכות השיער וצבעי השיער מאפשרים אינסוף אפשרויות להכנת פאות איכותיות, יוקרתיות ואופנתיות. בקורס פאנות – הכנת פאות תלמדו את כל האספקטים של הכנת פאה: סוגי רשתות, סוגי קשרים, שבילים, עיצוב שיער, סוגי סקין ואף כימיה. בקורס תעמדו על ההבדלים בין פאה משיער טבעי או משיער מלאכותי ואיך מטפלים בכל אחד מסוגי השיער ואיך מתאימים את הפאה ללקוחה – אם למשל מדובר באשה נשואה המבקשת פאה צנועה, בעלת שיער דליל המבקשת פאה עם תספורת "שיקית" כדי קבל את האפקט של שיער שופע שמעולם לא היה לה, או מי שנמצאת בהליכים רפואיים הגורמים לאיבוד שיער, ומבקשת למצוא פאה שתענה לצורך זה.

קהל יעד

קהל היעד של קורס הכנת פאות הוא כל מי שמעוניין להשתלב בתחום הפאנות, עיצוב השיער והתסרוקות.

תנאי קבלה

במרבית המכללות לא תידרשו לתנאי קבלה מסויימים לקורס הכנת פאות, אך ידע קודם בעיצוב שיער בהחלט מהווה יתרון להשתתפות בקורס.

משך לימודים

משך לימודי קורס פאנות משתנה ממכללה למכללה. לרוב הקורס אורך בין מספר שבועות למספר חודשים, תלוי במסלול הלימודים – האם מדובר בלימודים בקבוצה קטנה, או לימודים פרטניים אחד על אחד. הלימודים מתקיימים בשעות הערב או בימי שישי בבוקר, כך שהם מתאימים לאנשים עובדים.

תכנית לימודים

נושאי הלימוד בקורס פאנות – עיצוב פאות הם: הכרת מבנה וסוגי הפאה, סוגי רשתות, סוגי קשרים, ניקוי שיער, יישור וסוגי שבילים, בייביהר וגימור, סוגי סקין והשתלה בסקין, תיקוני פאות, היכרות עם פלטת צבע והגוונים שאפשר ליצור, סוגי תספורות ותסרוקות (ליומיום, לאירוע, למראה צנוע וכו'), בניית רשתות בסיס, כימיה וצביעה של הפאה, עיצוב הפאה בהתאם לפנים הלקוחה והאיפור, הרכבת הפאה וטיפול נכון בה.

תעודה

בוגרי קורס פאנות – הכנת פאות, שיעמדו בכל דרישות הלימודים, יקבלו תעודת גמר מטעם המכללה בה למדו.
מודעה
מודעה