ClickCease

קורס הכנת פאות

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס הכנת פאות
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס הכנת פאות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס הכנת פאות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי הכנת פאות

לימודי הכנת פאות במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים ייחודיים, מעשיים ומבוקשים אשר נלמדים תחת ענף האסתטיקה, היופי והטיפוח. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם להכנת פאות על כל שלביהן וכן לתיקון פאות.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך הכנת פאות משיער אמיתי או מלאכותי, עיצוב תסרוקות לפאות, צביעת הפאות, התאמת הפאות לצרכים ולמטרות שונות וכדומה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס הכנת פאות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס הכנת פאות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס הכנת פאות

פאות הינן אביזר המשמש בעיקר באוכלוסיה החרדית עקב דרישות הצניעות, וכן בגברים ונשים הסובלים מהתקרחות או התדלדלות השיער עקב סיבות רפואיות או עקב סיבות גנטיות. בנוסף, משמשות הפאות לפעמים גם לצילומי דוגמנות, תצוגות אופנה, הצגות תיאטרון, סרטי קולנוע וכדומה.

מעצבי פאות הינם בעלי המקצוע האחראיים לא רק על הכנת הפאות אלא גם התאמתן למבנה הפנים של הלקוחות תוך התחשבות בצבע העור, בגוון השיער, בתווי הפנים וכדומה, וכן בהתקנת הפאה עצמה.

קהל היעד לקורס הכנת פאות

לימודי קורס הכנת פאות פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן לאנשי מקצוע מתחומי עיצוב השיער, הקוסמטיקה והטיפוח אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס הכנת פאות

תנאי הקבלה לקורס הכנת פאות משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 10 או 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. חלק מן המוסדות דורשים כי יהיו המועמדים בעלי ניסיון קודם בתחומי עיצוב השיער.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי הכנת פאות

משך לימודי הכנת פאות משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני תקופת זמן הנעה בין שבועות ספורים לבין מספר חודשים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס הכנת פאות

במהלך לימודי הקורס בנושא הכנת פאות מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו הכרת מבנה וסוגי הפאה, סוגי רשתות, סוגי קשרים, ניקוי שיער, יישור וסוגי שבילים, בייביהר וגימור, סוגי עור והשתלה, תיקוני פאות, פלטת הצבע והגוונים האפשריים, סוגי תספורות ותסרוקות, בניית רשתות בסיס, כימיה וצביעה של הפאה, התאמת הפאה, הרכבת הפאה וטיפול נכון בה.

תעודת גמר לאחר קורס הכנת פאות

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי הכנת פאות

עם סיום לימודי הכנת פאות יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם סטודיו להכנת פאות, מספרות וכדומה. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס הכנת פאות

בוגרי קורס הכנת פאות להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס עיצוב שיער לגברים שיכשיר אותם לטיפוח, עיצוב וצביעה של שיערם של גברים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס תסרוקות כלה וערב שיכשיר אותם להתאמת תסרוקות לאופי האירוע ולבקשת הלקוח.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎