ClickCease

קורס מיקרובליידינג

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

לימודי מיקרובליידינג

קורס מיקרובליידינג במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים ייחודיים, מבוקשים ומקצועיים אשר נלמדים תחת ענף האסתטיקה, היופי והטיפוח. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם לעיצוב גבות בשיטת השערה אשר מקנה מראה זוהר, רענן, טבעי ומלא.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך שיקום הגבות ועיצובן באמצעות מחט ייחודית אשר מדמה מראה של שערה ומאפשרת יצירה של מראה טבעי של שערות בדרגות בהירות שונות ובהתאם לתווי הפנים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מיקרובליידינג?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מיקרובליידינג?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס מיקרובליידינג

הגבות הינן אחד מתווי הפנים החשובים ביותר, שכן הן מהוות מסגרת לפנים ומעניקות הבעה. עולם הטיפוח, היופי ועיצוב האופנה מתפתח ומשתנה לעיתים קרובות, ובתוכו מתעדכן גם ענף עיצוב הגבות. בשנים האחרונות, חלה עלייה משמעותית במודעות לחשיבות מראה הגבות ולהשפעתן על הסימטריה של תווי הפנים.

שיטת המיקרובליידינג (שיטת השערה) מקנה מראה גבות עבות, מטופחות וטבעיות. השיטה יעילה במיוחד במקרים של שיקום גבות לאחר מריטת יתר וכן טיפול בגבות דלילות במיוחד או בהירות. שיטה זו דומה לשיטת האיפור הקבוע שכן היא מתבצעת באמצעות מחט ייחודית ותוצאותיה מחזיקות לאורך זמן.
קורס מיקרובליידינג
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס מיקרובליידינג

לימודי קורס מיקרובליידינג פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן לאנשי מקצוע מתחומי הקוסמטיקה והטיפוח אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס מיקרובליידינג

תנאי הקבלה לקורס מיקרובליידינג משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 10 או 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.  

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס מיקרובליידינג
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי מיקרובליידינג

משך לימודי מיקרובליידינג משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 15 ל-80 שעות לימוד אקדמיות.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס מיקרובליידינג

במהלך לימודי הקורס בנושא מיקרובליידינג מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו הכרת המכשיר, סוגי מחטים, ההבדל בין פיגמנט אורגני לפיגמנט לא אורגני, אלחוש, עיצוב הגבה בהתאם למבנה הפנים, מילוי קרחות בגבה, יתרונות השיטה, עיצוב נכון לגבות, תורת הצבע, טכניקות בשיטת השערה ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס מיקרובליידינג

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. חלק מן הקורסים מפוקחים על ידי משרד הכלכלה ואלו מקנים לבוגריהם תעודה ממשלתית.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי מיקרובליידינג

עם סיום לימודי מיקרובליידינג יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם מכוני יופי, קליניקות פרטיות, מכוני טיפוח וכדומה. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס מיקרובליידינג

בוגרי קורס מיקרובליידינג להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס הלחמת ריסים בו יוכשרו להדבקת ריסים סינתטיים, מילוי הריסים וצביעתם לצורך הענקת מראה מלא ומטופח.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס טכנאות ציפורניים שיכשיר אותם לטכניקות שמירה על ציפורניים בריאות ומטופחות, טיפול בבעיות ציפורן שונות וכדומה.  
מודעה
מחפש קורס מיקרובליידינג?
מחפש קורס מיקרובליידינג?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה (צ'קפוסט), נהריה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה