ClickCease

קורס מניקור ג'ל

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי מניקור ג'ל

לימודי מניקור ג'ל במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים פופולריים, מעשיים ומיוחדים אשר נלמדים תחת מקצועות האסתטיקה, היופי והטיפוח. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם ליצירת מראה ציפורן מבריקה, צבעונית ומטופחת, כאשר הציפורניים נשמרות מטופחות לאורך של שלושה שבועות.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך הסרת העור היבש סביב הציפורן, שיוף הציפורן, מריחת לק ייחודי על הציפורן, קישוט הציפורן, ייבוש במנורת UV וכדומה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מניקור ג'ל?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מניקור ג'ל?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס מניקור ג'ל

לק ג'ל הוא החידוש האחרון בתחום טיפוח הציפורניים, זאת לאחר תחומים כמו בניית ציפורניים, מניקור פדיקור וכדומה. הביקוש לבעלי ובעלות מקצוע בתחום מניקור ג'ל רב במיוחד שכן נשים רבות מבקשות לטפח את ציפורניהן ולשמור על אלו מטופחות ומוקפדות כך שייראו במיטבן בכל עת.

בניגוד ללק רגיל, שומר לק הג'ל על שלמות הציפורן ועל ברק עוצמתי למשך שלושה שבועות ואף יותר, כך שהוא מאפשר למשתמשות בו להנות ממראה נקי ומטופח לאורך זמן. האפקט נוצר באמצעות מריחת שכבות של לק ג'ל מיוחד וייבושו במנורת UV, והחומרים הפעילים שומרים על שלמות הצבע.
קורס מניקור ג'ל
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס מניקור ג'ל

לימודי קורס מניקור ג'ל פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן לאנשי מקצוע מתחומי האסתטיקה והיופי אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס מניקור ג'ל

תנאי הקבלה לקורס מניקור ג'ל משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 10 או 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס מניקור ג'ל
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי מניקור ג'ל

משך לימודי מניקור ג'ל משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 70 ל-120 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני מספר חודשים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס מניקור ג'ל

במהלך לימודי הקורס בנושא מניקור ג'ל מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו מבנה הציפורן, שיוף ועיצוב, מריחת לק נכונה, סוגי מכחולים, תכונות לק הג'ל, סטריליזציה, חיטוי ועיקור, מניקור, הסרת עור יבש, קישוטי ציפורניים, מוצרי ציפורניים, טיפוח הציפורן ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס מניקור ג'ל

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. חלק מן הקורסים מפוקחים על ידי משרד הכלכלה ואלו מקנים לבוגריהם תעודה ממשלתית.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי מניקור ג'ל

עם סיום לימודי מניקור ג'ל יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם מכוני יופי וקליניקות פרטיות. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס מניקור ג'ל

בוגרי קורס מניקור ג'ל המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס בניית ציפורניים בו יוכשרו לספק ללקוחותיהן ציפורניים ארוכות, מרהיבות ומטופחות.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס ניהול מכון יופי שיכשיר אותם לניהול עובדים, ספקים ולקוחות.
מודעה
מחפש קורס מניקור ג'ל?
מחפש קורס מניקור ג'ל?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה (צ'קפוסט), נהריה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה