הנדסאים באריאל

לימודי הנדסאי עיצוב תעשייתי

הנדסאים באריאל
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות הנדסאים באריאל?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על הנדסאים באריאל?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי הנדסאי עיצוב תעשייתי

הנדסאים באריאל מציעים מסלול יחיד מסוגו בארץ!!! ללימודי הנדסאי עיצוב תעשייתי, המעניק דיפלומת הנדסאי בפיקוח מה"ט (המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ובמדע).

רבים מבוגרי המסלול זכו להציג את יצירותיהם ואף לזכות בפרסים על תוצריהם:
  • הבוגרת ליטל אלבלדס פיתחה מוצר אשר נמכר ברחבי העולם, זאת תוך שיתוף פעולה בין המחלקה לעיצוב תעשייתי ב"הנדסאים באריאל" לבין חברת Peleg design.
  • הצגת היצירות בגלריית "החווה" שנמצאת בחולון.
  • הבוגר רועי הרפז הציג את תוצריו בתערוכה "סאונד" במוזיאון העיצוב בחולון.
  • הסטודטית נועה אופיר צאיג זכתה בפרס "חביב הקהל" בתחרות עיצוב אובייקטים של Allesi שעסקה בנושא "אהבה".
  • הבוגרת אורטל זקס התקבלה לחממת העיצוב בבת ים.

שיתופי פעולה ייחודייםקורס מימון וגיוס המונים בעיצוב - קורס ייחודי ביחד עם חברת HEADSTART - פלטפורמת גיוס ההמונים הגדולה והוותיקה בישראל.  הקורס נועד ללמד וללוות את הסטודנטים בהליך פיתוח של מוצר בעל פוטנציאל עסקי אמיתי. בסופו יעלו צוותי הסטודנטים קמפיינים באתר "הדסטארט" בכדי לגייס מימון לפרויקטים שיצרו. הקורס מתקיים בליווי מלא של מנכ"ל חברת HEADSTART דני אור, יחד עם עובדי החברה וראש המחלקה.בואו גם אתם לקחת חלק במסלול ייחודי זה!

80% מימון לשנתיים לחיילים משוחררים ובוגרי שירות לאומי – עד חמש שנים מיום השחרור, בכפוף לנהלי מה"ט.

מלגת הצטיינות לבעלי ממוצע בגרות גבוה, עד 1500 ₪.

יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות הנדסאים באריאל?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על הנדסאים באריאל?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי

עיצוב תעשייתי הוא קטגוריה מקצועית בתוך תחום רחב הנקרא עיצוב. מעצבים תעשייתיים עוסקים בפיתוח, תכנון ועיצוב המראה של אובייקטים רבים שאנו משתמשים בהם יום יום בבית, בעבודה ובסביבה כמו: מכוניות, רהיטים, כלי עבודה, מחשבים, מכשירים רפואיים, מוצרי חשמל, צעצועים, מוצרי בית ועוד. המחלקה לעיצוב תעשייתי של הנדסאים באריאל מכשירה את בוגריה להיות מעצבים תעשייתיים מומחים. אם אתם מתלהבים ממוצרים חדשניים עתירי דמיון והשראה, אם אתם בעלי יכולת להציע פתרונות פשוטים ואלגנטיים המשפרים את חיינו ומעניקים להם חווית הנאה, זה המקום שלכם!

בתקופת הלימודים תשכללו את היכולת לחבר בין אסתטיקה לטכנולוגיה, תצברו ניסיון בתכנון מוצרים בתוכנת תלת ממד מובילה בתעשייה, ותרכשו ניסיון בהבעת רעיונות חדשים באמצעות איור ובניית מודלים באיכות גבוהה. כמעצבי מוצר לעתיד, תלמדו לחקור הרגלי התנהגות אשר יובילו אתכם בתהליך מרתק של חשיבה יצירתית, לפיתוח מוצר חדש אשר לא היה קיים עד כה. המחלקה לעיצוב תעשייתי הנדסאים באריאל מכשירה את בוגריה להיות מעצבים מומחים לפיתוח מוצרים לשימוש יומיומי. אם את או אתה מתלהבים ממוצרים חדשניים עתירי דמיון והשראה, אם אתם בעלי יכולת להציע פתרונות פשוטים ואלגנטיים המשפרים את חיינו ומעניקים להם חווית הנאה, זה המקום שלכם. 

תכנית לימודים

תכנית הלימודים במסלול לימודי הנדסאי עיצוב תעשייתי הינה תוכנית לימודים מקצועית המעניקה לסטודנטים ידע תחומי רב, מפתחת את הדמיון וכושר המצאה ומציגה את המגבלות והיתרונות בייצור. כמו כן, תוכנית הלימודים מכינה את הסטודנטים להשתלבות בשוק העבודה כמעצבים תעשייתיים העוסקים בתכנון קונספטים עתידיים למוצרים חדשים ושיפור מוצרים קיימים, תוך תהליך מחקרי, איפיון חוויית המשתמש ואיפיון צורני.

כחלק מתכנית הלימודים, ייקחו הסטודנטים חלק בקורסים ייחודיים שיכשירו אותם כאנשי מקצוע מן השורה הראשונה - 
  • קורס "מרעיון למוצר" - קורס המועבר על ידי ליאור כהן, מייסד חברת WWM Ventures, בשילוב עם אנשי מקצוע מוכשרים ונחשבים מעולם העיצוב והיזמות. בסיום הקורס ירכשו הסטודנטים הכשרה להקמת סטארט אפ (מיזם), דבר שיסייע להשתלבותם בשוק העבודה. 
  • קורס "מימון וגיוס המונים" - קורס אשר מועבר בשילוב עם חברת Headstart, חברת גיוס ההמונים הגדולה והוותיקה ביותר בארץ. במהלך הקורס יפתחו הסטודנטים מוצר שימושי תוך ליווי צמוד, ובסיום הקורס יציגו קמפיינים לקידום המוצר באתר החברה מתוך מטרה להשיג מימון לפרויקט שיצרו. 

משך לימודים

אוקטובר - לימודי יום, 4 ימים בשבוע, למשך 5 סמסטרים (סה"כ 2.5 שנים).

תעודה

מסיימי הלימודים בהצלחה, אשר עמדו בכל הדרישות יקבלו תעודת הנדסאי עיצוב תעשייתי (מה"ט) ובנוסף תעודת מומחיות בהדפסת תלת מימד - 3D Printing.

אופק תעסוקתי

בוגרי המסלול יוכלו להשתלב במקומות עבודה רבים, כמעצב תעשייתי בשוק הפרטי, כשכיר או כעצמאי.

מקצועות:
עיצוב מוצר עיצוב תעשייתי עיצוב מכשירים עיצוב רהיטים עיצוב גופי תאורה עיצוב תערוכות ותפאורות עיצוב מתקני תצוגה ושילוט משרדי עיצוב עצמאיים פיתוח מוצרים במפעלי תעשייה, תוך התמחות בתחומי האלקטרוניקה, מוצרים ביטחוניים.
תחומי לימוד נוספים בהנדסאים באריאל