לימודים ללא תעודת בגרות

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

תואר ראשון ללא תעודת בגרות

בעבר תעודת בגרות מלאה וציון פסיכומטרי היו תנאי מינימום הכרחי בדרך לתואר ראשון - כיום התמונה שונה ואפשר להתקבל ללימודי תואר ראשון בחלק מהמוסדות ללא בגרות. לנוכח הדרישה לבגרות מלאה ופסיכומטרי החלו לפרוח מכוני ההכנה לבגרויות ולפסיכומטרי ורבים הקדישו זמן רב וסכומי כסף לא מבוטלים בהשלמת הציונים הנחוצים. אם אתם רוצים להשלים בגרויות אבל לא להיבחן בבחינה הפסיכומטרית תוכלו לקרוא על לימודי תואר ראשון ללא פסיכומטרי. אם אין לכם תעודת בגרות כדאי שתדעו שתוכלו ללמוד תואר ראשון ללא תעודת בגרות - וגם ללא פסיכומטרי. בואו לקרוא הכל על מכללות המציעות לימודי תואר ראשון ללא בגרות.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות לימודים ללא תעודת בגרות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על לימודים ללא תעודת בגרות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות תואר ראשון בלי תעודת בגרות

עם השנים חלחלה ההבנה שגם אנשים ללא בגרות ופסיכומטרי יכולים להצליח בלימודים אקדמיים, אחרי הכל, גם ליאיר לפיד אין תעודת בגרות מלאה. החלוצה בתחום זה בישראל היא האוניברסיטה הפתוחה שמאפשרת ללמוד ללא בגרות וללא פסיכומטרי.
לימודים ללא תעודת בגרות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

אילו אפשרויות יש לבני 30+?

עבור בני שלושים ומעלה אפשרויות הלימודים הולכות וגדלות - מוסדות מודעים לכך שלאנשים בגילאים אלו קשה יותר להשלים תעודת בגרות מלאה ופסיכומטרי ולכן מציעים מכינות לגילאי 30+ בהן ניתן להשלים את כל הידע הנחוץ לצורך לימודי תואר ראשון. במסגרת הלימודים לומדים  קורסים במקצועות יסוד שונים, לצד קורסים במקצועות נוספים הנלמדים לבגרות, כגון: אנגלית בסיסית, אנגלית אקדמית, הבעה, מתמטיקה, מבוא לסטטיסטיקה, מדע וטכנולוגיה, אזרחות, היסטוריה ועוד. מדובר במכינה קצרה יחסית שניתן לשלב עם עבודה וחיים אישיים.

מה אפשר ללמוד ללא בגרות?

מבחר האפשרויות ללימודי תואר ראשון ללא בגרות הוא גדול וכולל מנהל עסקים, תקשורת, חינוך, כלכלה ועוד.
לימודים ללא תעודת בגרות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

האם אפשר להתקבל לאוניברסיטה ללא תעודת בגרות מלאה?

תתפלאו, אבל קיימת דרך להתקבל לאוניברסיטה ללא בגרות וללא פסיכומטרי. איך זה עובד? תוכל להתחיל ללמוד באוניברסיטה הפתוחה ובמידה והציונים שלכם יהיו מספיק טובים תוכלו לעבור לאוניברסיטה. מומלץ לברר עם האוניברסיטה הפתוחה וכן עם האוניברסיטה בה אתם תרצו ללמוד בהמשך האם האופציה אפשרית עבורכם!

אילו מכללות מציעות לימודים אקדמאיים ללא תעודת בגרות?

מכללת רמת גן מציעה לימודי תואר ראשון ללא בגרות - מכללת רמת גן הינה מוסד אקדמי וותיק ומוכר המציע עשרות מסלולי לימודים לתואר ראשון B.A של האוניברסיטה הפתוחה. תוכלו ליהנות במכללה מכל העולמות: שכר לימוד אוניברסיטאי, תנאים ויחס אישי של מכללה ותואר של אוניברסיטה.
מודעה
מחפש לימודים ללא תעודת בגרות?
מחפש לימודים ללא תעודת בגרות?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - ליד כפר סבא. הסעות חינם ומעונות
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה