לימודי אנתרופולוגיה בדרום הארץ

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
לימודי אנתרופולוגיה בדרום הארץ
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות לימודי אנתרופולוגיה בדרום הארץ?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על לימודי אנתרופולוגיה בדרום הארץ?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

תואר ראשון באנתרופולוגיה במכללות בדרום

אם תרבויות שונות בעולם והתפתחות המין האנושי מעניינים אתכם תוכלו ללמוד תואר ראשון באנתרופולוגיה. אנתרופולוגיה הינה תחום מדעי העוסק בחקר האדם וחלקו בחברה. מכללות המעניקות תואר ראשון באנתרופולוגיה דורשות שילוב של לימודי אנתרופולוגיה עם תחום אקדמי נוסף. תוכלו לבחור בין מבחר תחומים במדעי החברה. אם אתם מתעניינים בלימודי אנתרופולוגיה באזור הדרום, באפשרותכם ללמוד תואר ראשון בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה במכללה האקדמית אחוה.  בואו לקרוא על תואר באנתרופולוגיה בדרום.
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות לימודי אנתרופולוגיה בדרום הארץ?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על לימודי אנתרופולוגיה בדרום הארץ?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

לימודי אנתרופולוגיה בדרום - מידע כללי:

לימודי תואר ראשון באנתרופולוגיה בוחנים את יחסי הגומלין בין היחיד לחברה, ששונים באופן מהותי בין חברה לחברה. השינויים מושפעים מגורמים שונים כגון: דת, מבנה החברה, המדינה, סוג המשטר, המיקום הגיאוגרפי ועוד. העולם הקסום המצטייר בעיני הסטודנטים הבוחרים ללמוד אנתרופולוגיה - עולמו המרתק של האנתרופולוג הנודד, מגלה הארצות, החוקר שבטים נידחים וחברות שבטיות עלומות, אינדיאנה ג'ונס החווה חוויות מדהימות - קיים אמנם, אולם לימודי אנתרופולוגיה, בוודאי שלתואר ראשון, בוחנים בעיקר את יחסי הגומלין בין האדם לחברה הקרובה שבה הוא חי, כגון: הקהילה, המשפחה, טקסים, הארגון שבו הוא עובד, ועוד.

לימודי אנתרופולוגיה בדרום - התנהגות ותרבות 

מתנהלים באחריות אקדמית של אוניברסיטת בר אילן, כאשר סטודנטים שיעמדו בתנאי המעבר של אוניברסיטת בן גוריון לשנה השלישית, יעברו לשנה שלישית במחלקה לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה באוניברסיטת בן גוריון ויקבלו תואר B.A. בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה מטעם אוניברסיטת בן גוריון. לימודי תואר ראשון בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה  במכללה האקדמית אחוה כוללים את מסלולי הלימוד הבאים: מסלול דו מחלקתי בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה בהתמחות בכלכלה ומנהל עסקים, לימודי סוציולוגיה ואנתרופולוגיה בהתמחות בתקשורת ומשאבי אנוש, ולימודי סוציולוגיה, אנתרופולוגיה וספרות.

לימודי אנתרופולוגיה בדרום - קשר ישיר עם לימודי סוציולוגיה

תכנית הלימודים במסלול הדו חוגי בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה בהתמחות כלכלה ומנהל עסקים מקנה לבוגרי התוכנית רקע מחקרי המאפשר להם להבין את הגורמים שמניעים את המערכת הכלכלית ואת אופן פעולתם של ארגונים שונים, וכלים המאפשרים לתרגם ידע זה לפעילות פיננסית מוצלחת או לנטילת תפקידים ניהוליים. במסלול זה נלמדים קורסי החובה של המסלול ללימודי סוציולוגיה ואנתרופולוגיה, ובנוסף הקורסים הבאים בחטיבות כלכלה ומנהל עסקים: יסודות הכלכלה, מימון הפירמה, יסודות החשבונאות, כלכלת ישראל, התנהגות ארגונית, מבוא למערכות מידע, דיני חוזים ועסקים, עקרונות השיווק ועוד.

לימודי אנתרופולוגיה בדרום - מגוון התמחויות 

תכנית הלימודים במסלול הדו חוגי בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה בהתמחות בתקשורת ומשאבי אנוש מקנה לבוגרי המסלול נקודת מבט על עולם התעסוקה ועל עולם התקשורת. גישה זו מאפשרת הבנה טובה יותר של חשיבותה החברתית של התקשורת מחד ושל גורמים תוך וחוץ ארגוניים הפועלים בעולם העבודה ומשפיעים על התנהלות הארגון, השתלבות הפרט בשוק התעסוקה, מוטיבציית ותפוקת העובדים.

בנוסף להבנה רחבה זו, התוכנית מקנה ידע באספקטים מסורתיים ויישומיים של תקשורת, אמצעי תקשורת וטכנולוגיה, ובתחומים משלימים כגון שיווק וצרכנות. ידע זה מאפשר שילוב מהיר של בוגרי המסלול בשוק העבודה.

במסלול זה נלמדים קורסי החובה של המסלול ללימודי סוציולוגיה ואנתרופולוגיה ובנוסף הקורסים הבאים בתקשורת ומשאבי אנוש: ניהול משאבי אנוש, יסודות התנהגות ארגונית, מבוא למערכות מידע, דיני עבודה, ניהול צוות עובדים, היסטוריה של אמצעי תקשורת, מפת התקשורת בעולם ובישראל ועוד. תכנית הלימודים בלימודי סוציולוגיה, אנתרופולוגיה וספרות מכשירה את הסטודנטים לכתיבת מחקר עצמאי בתחומים השונים של הספרות העברית.

הסטודנטים יקבלו ידע בספרות עברית לתקופותיה וסוגיה והבנה של היצירה הספרותית במסגרת של התרבות היהודית והכללית. במסלול זה נלמדים קורסי החובה של המסלול ללימודי סוציולוגיה ואנתרופולוגיה, ובנוסף הקורסים הבאים מהמחלקה לספרות: כתיבה עיונית, מבוא לסיפורת, מבוא לשירה, תורת הספרות ועוד. 

לימודי אנתרופולוגיה בדרום - תנאי קבלה: ללימודי סוציולוגיה ואנתרופולוגיה במכללה האקדמית אחוה מתקבלים בעלי תעודת בגרות מלאה הכוללת 4 יחידות לימוד באנגלית לפחות, שעמדו בבחינה פסיכומטרית והשיגו ציון סכם (המחושב על סמך שילוב של ציון הבגרות והציון הפסיכומטרי) של 530 לפחות.

  לימודי אנתרופולוגיה בדרום בוגרי תואר ראשון באנתרופולוגיה במכללות משתלבים, כמו הסוציולוגים, במערכות שונות, כגון, עסקים, ארגונים, חברות כוח אדם, חברות השמה, וכן במערכות, עסקים ועמותות הפועלים בתחומים חברתיים אחרים (בעיקר מי שהמשיך ללימודים מתקדמים). בוגרי תואר ראשון באנתרופולוגיה המעוניינים להמשיך וללמוד יוכלו להרשם ללימודי אנתרופולוגיה לתואר שני.

לימודי אנתרופולוגיה בדרום - תנאי קבלה:

ללימודי סוציולוגיה ואנתרופולוגיה במכללה האקדמית אחוה מתקבלים בעלי תעודת בגרות מלאה הכוללת 4 יחידות לימוד באנגלית לפחות, שעמדו בבחינה פסיכומטרית והשיגו ציון סכם (המחושב על סמך שילוב של ציון הבגרות והציון הפסיכומטרי) של 530 לפחות.

לימודי אנתרופולוגיה בדרום- אפשרויות תעסוקה

בוגרי תואר ראשון באנתרופולוגיה במכללות משתלבים, כמו הסוציולוגים, במערכות שונות, כגון, עסקים, ארגונים, חברות כוח אדם, חברות השמה, וכן במערכות, עסקים ועמותות הפועלים בתחומים חברתיים אחרים (בעיקר מי שהמשיך ללימודים מתקדמים). בוגרי תואר ראשון באנתרופולוגיה המעוניינים להמשיך וללמוד יוכלו להרשם ללימודי אנתרופולוגיה לתואר שני.
מודעה

מחפש לימודי אנתרופולוגיה בדרום הארץ?

מחפש לימודי אנתרופולוגיה בדרום הארץ?
מוסדות לימוד בישראל
לימודים

השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!

התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת

מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
מודעה
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש