לימודי קרימינולוגיה בלי פסיכומטרי

נמצאו עבורך 4 מוסדות לימודים:

תואר ראשון בקרימינולוגיה בלי פסיכומטרי

לימודי קרימינולוגיה נחשבים ללימודים מרתקים ויוקרתיים שמספקים הצצה לתוך סטיות חברתיות שונות. הלימודים משלבים מגוון תחומי ידע אקדמיים כמו אנתרופולוגיה, משפטים, פסיכולוגיה ועוד - הכל כדי להבין התנהגויות שמוגדרות על ידי החברה כלא נורמליות כמו פשיעה, סטייה חברתית ועוד. 

לימודי תואר ראשון בקרימינולוגיה ללא פסיכומטרי הפכו להיות נהוגים במכללות רבות ברחבי הארץ. הפסיכומטרי כבר לא משחק תפקיד מרכזי במסודות לימוד ואכן מכללות רבות רואות את הצורך לפתוח את שעריהן גם לאוכלוסיות שאינן עומדות בדרישות הפסיכומטרי.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות לימודי קרימינולוגיה בלי פסיכומטרי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על לימודי קרימינולוגיה בלי פסיכומטרי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי קרימינולוגיה ללא פסיכומטרי

קרימינולוגיה (Criminology; מלטינית: crīmen - האשמה; מיוונית: λογία - תורה) הוא תחום דעת תאורטי ומחקרי שעוסק בחקר הסטייה החברתית, הגורמים לה, מאפייניה והאינטראקציה בינה ובין שורת משתנים, כגון משתנים פסיכולוגיים, ביולוגיים, משפטיים וסוציולוגיים.

האדם העוסק בקרימינולוגיה נקרא קרימינולוג, אם כי חקר הסטייה והעיסוק בה נעשה במשך השנים גם על ידי משפטנים, סוציולוגים ופסיכולוגים. לימודי קרימינולוגיה לתואר ראשון ללא פסיכומטרי הם לימודים מתוך פקולטת מדעי החברה ועל כן מדובר בתחום דיסצפלינרי - משיק לתחומי חברה רבים.

לימודים אלו משיקים לתחומים נוספים כגון פסיכולוגיה, מדעי ההתנהגות, משפטים, עבודה סוציאלית, תקשורת, סוציולוגיה ועוד. 

לימודי קרימינולוגיה בלי פסיכומטרי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הם תנאי הקבלה ללימודי קרימינולוגיה ללא פסיכומטרי?

תנאי קבלה ללימודי קרימינולוגיה מאפשרים השתלבות של הקהל הרחב, גם ללא פסיכומטרי. באופן כללי דרישות קבלה לפקולטה במדעי החברה הנם גמישים.

כך למשל על מנת להתקבל למכללת עמק יזרעאל לחוג לקרימינולוגיה - המכללה מעמידה לרשות הסטודנטים מסלולי קבלה שונים המתחלקים לפי פסיכומטרי או תעודת בגרות או שילוב של שניהם. 

המכללות היום דואגות לספק למועמדים ייעוץ לימודים לפני ההרשמה, לתת מענה לאי עמידה בתנאים או לחילופין לרשום את המועמדים למכינות ייעודיות. 

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קרימינולוגיה ללא פסיכומטרי?

בוגרי תואר ראשון בקרימינולוגיה ייחשבו קרימינולוגים ויוכלו להמשיך ללימודי תואר שני בקרימינולוגיה, סוציולוגיה או פסיכולוגיה וכן יוכלו להשתלב בעבודה מעשית בתחום במוסדות שונים, כגון בשרות בתי הסוהר, במשטרה, בבתי המשפט,  במכוני בילוש, באקדמיה, במערכות חינוך ורווחה, במוסדות שיקום וגמילה, בשירות מבחן ועוד. 
לימודי קרימינולוגיה בלי פסיכומטרי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקרימינולוגיה ללא פסיכומטרי?

נושאי הלימוד במסגרת לימודי תואר ראשון B.A בקרימינולוגיה רבים ומגוונים, ביניהם: תורת הענישה, פסיכולוגיה, חוק ומשפט פלילי,  פקודת הסמים המסוכנים, סוציולוגיה, פסיכופתולוגיה, שיטות מחקר, תורת הפשע.

בין היתר, החוג מעמיד לרשות הסטודנטים ידע נרחב בניתוח וביקורת מחקרים, תיאוריות בעבריינות, סטייה חברתית, שימושי מחשב, עבריינות נוער, סוציולוגיה ומנגנונים חברתיים,  סטטיסטיקה, עבריינות מין, עבריינות ומוסר, אלימות, ועוד. 

במה עוסקים בוגרי קרימינולוגיה ללא פסיכומטרי?


בוגרי לימודי קרימינולוגיה יכולים להשתלב בתפקידי הוראה, הדרכה ומחקר. כמו כן רבים מהבוגרים עוסקים בתפקידי ייעוץ וטיפול במגוון מסגרות חנוכיות בלתי פורמאליות כגון פנימיות, בתי כלא, בתי מעצר, משטרה, משרד הביטחון, בתי חולים ועוד.
מודעה
מחפש לימודי קרימינולוגיה בלי פסיכומטרי?
מחפש לימודי קרימינולוגיה בלי פסיכומטרי?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - ליד כפר סבא. הסעות חינם ומעונות
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: אשקלון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: אריאל בשומרון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק יזרעאל
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה