ClickCease

הסבה מקצועית לאקדמאים

נמצאו עבורך 5 מוסדות לימודים:

לימודי הסבה לבוגרי תואר ראשון ושני במכללות

אנו חיים בעידן של תמורות כלכליות ושינויים נרחבים בעידן התעסוקה, שבו אפשרויות התעסוקה המסורתיות חולפות מן העולם ומוחלפות במקצועות חדשים, שלא היו קיימים בעבר. כדי לשמור על רלוונטיות בשוק העבודה, יש להתחדש ללא הרף וזו אחת הסיבות שרבים בוחרים בהסבה אקדמאית. זו מתאימה גם לאלו אשר אינם אוהבים את המקצוע שלהם ותרים אחר האפשרות לחולל שינוי מהותי בחייהם שיקרב אותם לעבר הגשמה עצמית ומימוש הפוטנציאל הגלום בהם. אם אתה מזהה עצמך במהלך קריאת שורות אלו, ייתכן כי הסבת אקדמאים עשויה להתאים לך.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות הסבה מקצועית לאקדמאים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על הסבה מקצועית לאקדמאים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

לימודי הסבה לאקדמאים- הסבת אקדמאים לייעוץ ארגוני

תחום הייעוץ הארגוני הוא אחד מעמודי התווך של המשק הישראלי אשר מתוך השקפות עולם של יצירת שינוי,הפקת המקסימום מבית עסק או ארגון והגשמת מטרות ויעדים, הוא מאפשר פיתוח וקידום של כל המשק הישראלי כולו.
בשל הקשר ההדוק של התחום עם עולם העסקים,ישנו תמיד ביקוש לאקדמאים בעלי תואר בייעוץ ארגוני.
המסלול מומלץ לאנשים המעוניינים להשתלב בארגונים ומקומות עסק ולקבל החלטות אשר ישפיעו על הארגון והאנשים המרכיבים אותו. המסלול גם מומלץ לאנשים שכבר חלק מארגון שכזה ומעוניינים לממש את הפוטנציאל הגלום בו.
מסלול לימודי הסבת אקדמאים לייעוץ ארגוני ייקנה לבוגרי המסלול סט רחב של יכולות אשר ישמשו אותם במקום העבודה ובכלל וזאת תוך למידה חווייתית ומעשית הכוללת סימולציות,למידה במתכונות קבוצתיות שונות והיכרות מעשית עם עולם הייעוץ הארגוני.
הסבה מקצועית לאקדמאים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

לימודי הסבה לאקדמאים - הסבת אקדמאים להוראה

הסבת אקדמאים להוראה מיועדת לבעלי תואר ראשון או שני המעוניינים בתעודת הוראה ולמורים בפועל המעוניינים לשנות את תחום התמחותם. תכנית לימודים זו עונה על הצורך הרב במורים מקצועיים שישתלבו במערכת החינוך בארץ. על האקדמאים לבחור בשכבת הגיל ובתחום הדעת אותם יעדיפו ללמד (לרוב, מדובר בתחום הדעת אותו למדו במהלך לימודי התואר הראשון). בהתאם לבחירותיהם, תיבנה עבורם תכנית לימודים, אשר תביא בחשבון את נסיונם התעסקותי ולימודיהם הקודמים ותכלול התנסות מעשית בהוראה.

לימודי הסבה לאקדמאים - הסבת אקדמאים לסיעוד

רבים מבתי הספר לסיעוד הקיימים בישראל מציעים תוכניות לימודים המאפשרות הסבת אקדמאים לסיעוד. תוכניות לימודים אלו מאפשרות לבעלי תואר ראשון בכל תחום שהוא להשתלב בעולם הסיעוד כאחים/יות מוסמכים/ות. הסבת אקדמאים לסיעוד מקנה לבוגריהן ידע קליני נרחב במדעי הסיעוד, מדעי החיים והרפואה, מדעי החברה וההתנהגות וכן מיומנויות תמיכה, ייעוץ והדרכה, טיפול בחולים, קבלת החלטות, פתרון בעיות וחשיבה קריטית. תכנית הסבת האקדמאים לסיעוד נמשכת כשנתיים וחצי וכוללת התנסות מעשית בבתי חולים ובקהילה. בוגרי ההכשרה יהיו זכאים לתעודת רישום כאח מוסמך / אחות מוסמכת ממשרד הבריאות.

הסבה מקצועית לאקדמאים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

לימודי הסבה לאקדמאים - הסבת אקדמאים לעבודה סוציאלית

עבודה סוציאלית היא מקצוע טיפולי העוסק בבעיות סוציאליות ובגורמים להן ומטרתו היא שיפור תפקודם האישי והחברתי של הפרט, המשפחה או הקהילה ובפתירת קשייהם בדרך של ייעוץ, הדרכה, טיפול ושיקום. הסבת אקדמאים לעבודה סוציאלית מיועדת לאקדמאים מתחומים שונים המעוניינים לעסוק בעבודה סוציאלית וכן לעוסקים בתחומים המשיקים לתחום זה ובהם סוציולוגים, פסיכולוגים, אנשי חינוך ועוד. במהלך לימודי ההסבה, מתוודעים הסטודנטים למערכות החברתיות השונות במדינה ולמושגי יסוד במדעי החברה וההתנהגות ונחשפים לערכיה, עקרונותיה ושיטותיה של העבודה הסוציאלית. הסבת אקדמאים לסיעוד כוללת גם התנסות מעשית בליווי הדרכה צמודה וזו מאפשרת לסטודנטים ליישם את החומר הנלמד בכיתה.

לימודי הסבה לאקדמאים - הסבת אקדמאים לשוק ההון

הסבת אקדמאים לשוק ההון מיועדת לבעלי תואר ראשון המעוניינים להשתלב במהירות במשרות מבוקשות במגוון של מקומות תעסוקה: בחברות ייעוץ להשקעות, בבנקים, בבורסה, בשיווק השקעות ועוד. ישנם קורסים רבים ומגוונים בתחום שוק ההון, כגון: קורס ניתוח טכני, קורס ניתוח ניירות ערך, קורס אנליסטים, קורס ניהול תיקי השקעות, קורס ייעוץ השקעות, קורס מבוא לשוק ההון, קורס מסחר במט"ח, קורס מעו"ף, קורס בורסה, קורס אסטרטגיות מסחר, קורס אופציות ועוד. הלימודים בכל אחד מן הקורסים האלה מעניקים לבוגריהם תעודה מטעם מוסד הלימודים הרלוונטי ורישיון לעסוק בתחום הנלמד.
מודעה
מחפש הסבה מקצועית לאקדמאים?
מחפש הסבה מקצועית לאקדמאים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: קריית טבעון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - ליד כפר סבא. הסעות חינם ומעונות
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: אריאל בשומרון
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה