לימודי הסבת אקדמאיים להנדסה

נמצאו עבורך 5 מוסדות לימודים:

תואר ראשון בהנדסה לאקדמאים

מהנדסים מחזיקים את העולם בידיים. תחבורה, כבישים, בנייני מגורים, סביבה אקולוגית, מוצרים, חומרים, רפואה ועוד נוצרו כתוצאה מחשיבה אסטרטגית של פרקטיקות וכלים אשר שייכים ללימודי הנדסה. בעלי תואר ראשון שאינם למדו את תחום ההנדסה ותופסים את התחום כמתאים לכישוריהם, יכולים להשתלב במסלול של הסבת אקדמאים להוראה ולהגשים את ייעודם.

תחום ההנדסה הינו רחב ומגוון ולחלוטין אינו מסתכם בתחום ספציפי אחד. לימודי הנדסה בכלל ומקצוע המהנדס בפרט, נחשבים כיוקרתיים במיוחד המאפשרים למסיימים את הלימודים להשתלב במקומות עבודה בתחום ההיי טק, התעבורה, הבניין ולהשתכר ברמה גבוהה ומכובדת.  
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות לימודי הסבת אקדמאיים להנדסה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על לימודי הסבת אקדמאיים להנדסה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על הסבת אקדמאים להנדסה

לימודי הסבה להנדסה באים במטרה לאפשר ללומדים אשר סיימו תואר ראשון בתחום מסוים, ללמוד את תחום ההנדסה. לימודי ההנדסה הינם מרתקים ומגוונים ומכילים בתוכם מקצועות ריאליים כמו מתמטיקה, כימיה ופיסיקה החשובים לתחום.

באופן כללי, אקדמאים שסיימו את לימודיהם, רכשו את המיומנויות והפרקטיקות החשובות לכל תואר. לכן, יהיה להם קל יותר בלמידת תואר חדש. 

לימודי הסבת אקדמאיים להנדסה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בהסבת אקדמאיים להנדסה?

לימודי הנדסה הינם כוללים בדרך כלל תחומים ריאליים השייכים לתחומי המתמטיקה, הפיסיקה והאנגלית. לימודי ההנדסה מתפרשים על תחומי ידע רבים הקשורים להנדסת חשמל, בניין, תעשייה וניהול, הנדסת מחשבים ועוד

לא רק מעניקים ידע אך גם כלים והתנסות מעשית. בנוסף, מהנדסים אחראיים על הנעשה בשטח תוך כדי בניית תוכנית אסטרטגית מלאה על מנת להגיע ליעדים בזמן כפי שתוכננו. ניהול פרוייקטים הוא חלק חשוב מכל תוכנית הנדסית ועל כן במידה ואתם מהנדסים או שמעוניינים ללמוד תואר ראשון בהנדסה, מומלץ גם ללמוד ניהול פרוייקטים ללימודי תעודה המוצעים במכללות ברחבי הארץ.

בהמשך להסבת אקדמאיים להנדסה, ניתן לפנות להסבה להוראה המאפשרת קבלת תעודת הוראה בתקופה קצרה יחסית. כך תוכלו להשתלב בתוך מערכת החינוך ולהעביר את הידע שלכם לתלמידי תיכון שעוד לא יודעים כיצד להתנהל בעתיד. המכללות דואגות לכל ההיבטים וכל שעליכם לעשות הוא לבחור. 

מה התנאי קבלה להסבת אקדמאיים להנדסה?

מסלול הסבת אקדמים להנדסה איננו שונה מלימודי הנדסה רגילים. חשוב שתבחנו לפני שהחלטת על מסלול לזה, מהם תנאי קבלה ללימודי הנדסה באופן כללי ותבחנו מול מכללות האם סיום תואר ראשון קודם מקל על אפשרויות הקבלה שלכם.

הלימודים נמשכים כ-3 עד 4 שנים אשר בסופם מקבלים הסטודנטים B.Sc/B.Tech בהנדסה.
לימודי הסבת אקדמאיים להנדסה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאים ללמוד הסבת אקדמאיים להנדסה?

מסלול הסבה אקדמאית מאוד מקובל ונהוג בקרב בוגרי תואר ראשון שהחליטו על תחום אחר להתמחות בו ולקבל בו ידע. הצעד הראשון הוא להודות בכך שאתם מעוניינים בשינוי ובקריירה חדשה. היתרון הגדול של ההסבה הוא ההתאמה בכל גיל. אין זה משנה אם אתם בני 20 או בני 40, ההסבה להנדסה תוכל להיות החלטה השקולה והנכונה עבורכם.

איזה מסלולי לימוד נוספים יש בהסבת אקדמאיים להנדסה?

השינוי האמיתי צריך להגיע מכם. עם כל הידע והמקצועיות של המכללות להנדסה, רק אתם צריכים להחליט על הצעד הבא. בזכות לימודי הנדסה תוכלו להמשיך ללימודי הנדסה בתואר שני ולקבל ארגז כלים חדש בתחום. ציוד חדשני, פיתוח מדעי, מחקרים עדכניים ועוד משנים את תוכנית הלימודים ומספקים לכם זווית ראייה חדשה.

אם פעם מהנדסים היו בונים תוכניות עבודה על גבי לוחות שרטוט, הרי שהיום לעזרתם נוצרה תוכנת אוטוקאד, אותה תוכלו ללמוד בקורס קצר. התוכנה תסייע לכם, בתור מהנדסים, לתכנן באופן מדויק כל פרוייקט ולבצע שינויים בזמן אמת.

במה עוסקים בוגרי הסבת אקדמאיים להנדסה?

בוגרי תואר ראשון יכולים לבצע הסבה להנדסה על פי תנאי קבלה המוצעים במכללה. כמו כן קיימות מכללות שמעניקות יתרון לבוגרי תואר ראשון ברישום ללימודי הנדסה.

סטודנטים להנדסה מקבלים את מיטב הכלים לעיסוק בתחום ורבים מהם משתלבים בשוק העבודה כבר במהלך הלימודים. הסטודנטים רוכשים מיומנויות בעבודה בהנדסה וזוכים לקבל פרוייקטים לידיים.
מודעה
מחפש לימודי הסבת אקדמאיים להנדסה?
מחפש לימודי הסבת אקדמאיים להנדסה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, הלימודים מתאימים לבני 18 ומעלה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר ( ליד נתניה)
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: אריאל בשומרון
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה