ClickCease

לימודי הנדסאי אנימציה והדמיה ממוחשבת

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

הנדסאי אנימציה והדמיה ממוחשבת

לימודי אנימציה והדמיה ממוחשבת לתואר הנדסאי הינם לימודים יצירתיים, מעשירים ומרתקים אשר משלבים בין ענף האמנות לענף הטכנולוגיה ומטרתם הינה הכשרת הבוגרים כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים אשר יש באפשרותם להשתלב בעולם הקולנוע המבוקש, זאת תוך התמקדות באנימציה והדמיה ממוחשבת.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים את מרב הידע, הן העיוני והן המעשי, כמו גם הכלים והמיומנויות היישומיות והפרקטיות הנדרשות בתחום לצורך יצירת סרטים, מצגות ופרסומות תוך שימוש בתוכנות מתקדמות ומשוכללות.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות לימודי הנדסאי אנימציה והדמיה ממוחשבת?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על לימודי הנדסאי אנימציה והדמיה ממוחשבת?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי הנדסאי אנימציה והדמיה ממוחשבת

עולם האנימציה תופס תאוצה בשנים האחרונות, הן בארץ ישראל והן בעולם כולו. הצירוף בין אנימציה להדמיה ממוחשבת יוצר תחום בו משלבים בין אמנות, יצירה ועיצוב לבין טכנולוגיה ומחשבים, זאת על מנת ליצור אנימציות לשימוש טלוויזיוני, קולנועי או אינטרנטי.

במסגרת עבודתם, עוסקים הנדסאי האנימציה וההדמיה הממוחשבת בהפקת סרטוני אנימציה, פרסומות, מצגות או סרטים, זאת תוך התייחסות להפקה, בימוי, תסריט, קול וסאונד.
לימודי הנדסאי אנימציה והדמיה ממוחשבת
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד ללימודי הנדסאי אנימציה והדמיה ממוחשבת

לימודי הנדסאי אנימציה והדמיה ממוחשבת פונים לקהל הרחב ולכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למועמדים בעלי זיקה לתחומי העיצוב והטכנולוגיה, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה באמצעותה יוכלו להתברג בחברות לסרטי אנימציה, מחלקות מיתוג בערוצי הטלוויזיה, חברות להפקת סרטים וכדומה.

תנאי הקבלה ללימודי הנדסאי אנימציה והדמיה ממוחשבת

תנאי הקבלה ללימודי הנדסאי אנימציה והדמיה ממוחשבת משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, אך על פי רוב מתבססות דרישות הקבלה שנקבעות על ידי מה"ט על הצגת תעודת בגרות מלאה או על תעודת בגרות חלקית, בדגש על ציוני המקצועות מתמטיקה, אנגלית ועברית. כמו כן, יכולים להתקבל ללימודים גם בוגרי מכינה טכנולוגית המחזיקים בתעודת גמר חתומה על ידי הגורם המוסמך במה"ט או בוגרי מכינה קדם אקדמית בציונים עוברים.

בנוסף, ישנם מוסדות הדורשים כי יעברו המועמדים מבחן התאמה וריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. חשוב לדעת כי מועמדים בני 35 ומעלה יכולים להתקבל ללימודים על סמך תעודה המעידה על סיום 12 שנות לימוד בלבד. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.   
לימודי הנדסאי אנימציה והדמיה ממוחשבת
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי אנימציה והדמיה ממוחשבת לתואר הנדסאי

במרבית מוסדות הלימוד, נפרשים לימודי הנדסאי אנימציה והדמיה ממוחשבת על פני תקופת זמן של בין שנתיים לשלוש שנות לימוד אקדמיות, זאת בהתאם למתכונת הלימודים ולהיקף החומר הנלמד. חשוב לדעת כי תקופת הלימודים יכולה להתארך בהתאם לאילוציהם השונים של הסטודנטים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.  

נושאי הלימוד בלימודי הנדסאי אנימציה והדמיה ממוחשבת

במהלך לימודי הנדסאי אנימציה והדמיה ממוחשבת מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים במהלך הלימודים כוללים קורסים בנושא עיצוב גרפי, תוכנות עריכה, יסודות העיצוב, בימוי אנימציה, חיבור וידאו-צליל, עיצוב בתלת ממד, עריכת פס קול, צילום ותאורה, עיצוב לשידור, שפות  תכנות, תסריטאות, אנימציה קלאסית ודו ממדית, הדמיה ועיבוד תמונה ועוד.

תעודת גמר לאחר לימודי הנדסאי אנימציה והדמיה ממוחשבת

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, מעבר מוצלח של הבחינות והגשת מטלות, תוענק תעודת גמר (דיפלומה) מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם ובשיתוף מה"ט (המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ובמדע). 

אפשרויות תעסוקה לבוגרי הנדסאי אנימציה והדמיה ממוחשבת

עם סיום לימודי אנימציה והדמיה ממוחשבת לתואר הנדסאי יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה בשלל משרות ותפקידים בענפי המשק השונים ולעסוק בייצור מצגות מולטימדיה, תכנון משחקי מחשב, פיתוח לומדות, עיצוב אתרים, ייצור סרטי אנימציה לפרסומות ועוד.

לימודי המשך לאחר לימודי הנדסאי אנימציה והדמיה ממוחשבת

בוגרי לימודי הנדסאי אנימציה והדמיה ממוחשבת המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודי תואר ראשון בקולנוע.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודי תעודה במסגרת קורס הפקה ועריכה קולנועית, קורס עיצוב תעשייתי ועוד.  
מודעה
מחפש לימודי הנדסאי אנימציה והדמיה ממוחשבת?
מחפש לימודי הנדסאי אנימציה והדמיה ממוחשבת?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ירושלים - לימודי מכינה בלבד!
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר ( ליד נתניה)
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה