ClickCease

לימודי הנדסאי עיצוב מדיה

נמצאו עבורך 6 מוסדות לימודים:

הנדסאי עיצוב מדיה

לימודי עיצוב מדיה לתואר הנדסאי הינם לימודים ייחודיים, מבוקשים ומרתקים אשר עוסקים בעיקרם במדיה האינטרנטית ולכלל שימושיה ובכל תחום הקשור בשינוי פני המציאות התקשורתית שלנו. מטרת הלימודים הינה הכשרת הבוגרים כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בתחומי השיווק והפרסום.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים את מרב הידע, הן העיוני והן המעשי, כמו גם הכלים והמיומנויות היישומיות והפרקטיות הנדרשות לצורך השתלבות בתחום זה אשר הולך ומתפתח באופן תדיר.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות לימודי הנדסאי עיצוב מדיה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על לימודי הנדסאי עיצוב מדיה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי הנדסאי עיצוב מדיה

בעבר, נצרכו התקשורת והחדשות באמצעי הרדיו והעיתונות, בהמשך נצרכו בעיקר דרך מכשירי הטלוויזיה ואילו כיום מרבית האוכלוסייה משתמשת בטלפון הנייד וברשת האינטרנט לשם צריכת חדשות. נוסף על כך, השימוש ברשתות החברתיות הולך ותופס חלק עיקרי יותר ויותר בחיינו מבחינת התקשורת הבין אישית.

הודות להתפתחויות אלו, גם תחומי הפרסום והשיווק שינו פניהם וכיום מרבית התכנים מפורסמים ברשתות החברתיות, באתרי האינטרנט השונים, באפליקציות שונות וכדומה. על כן, קיימת דרישה לאנשי מקצוע מומחים בתחום אשר מכירים את כל ההתפתחויות והשינויים.
לימודי הנדסאי עיצוב מדיה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד ללימודי הנדסאי עיצוב מדיה

לימודי הנדסאי עיצוב מדיה פונים לקהל הרחב ולכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למועמדים שהינם בעלי זיקה לתחומי התקשורת, הפרסום והשיווק, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה באמצעותה יוכלו להשתלב באחד התחומים החמים והמבוקשים ביותר.

תנאי הקבלה ללימודי הנדסאי עיצוב מדיה

תנאי הקבלה ללימודי הנדסאי עיצוב מדיה משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, אך על פי רוב מתבססות דרישות הקבלה שנקבעות על ידי מה"ט על הצגת תעודת בגרות מלאה או על תעודת בגרות חלקית, בדגש על ציוני המקצועות מתמטיקה, אנגלית ועברית. כמו כן, יכולים להתקבל ללימודים גם בוגרי מכינה טכנולוגית המחזיקים בתעודת גמר חתומה על ידי הגורם המוסמך במה"ט או בוגרי מכינה קדם אקדמית בציונים עוברים.

בנוסף, ישנם מוסדות הדורשים כי יעברו המועמדים מבחן התאמה וריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. חשוב לדעת כי מועמדים בני 35 ומעלה יכולים להתקבל ללימודים על סמך תעודה המעידה על סיום 12 שנות לימוד בלבד. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.   
לימודי הנדסאי עיצוב מדיה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי עיצוב מדיה לתואר הנדסאי

במרבית מוסדות הלימוד, נפרשים לימודי הנדסאי עיצוב מדיה על פני תקופת זמן של בין שנתיים לשלוש שנות לימוד אקדמיות, זאת בהתאם למתכונת הלימודים ולהיקף החומר הנלמד. חשוב לדעת כי תקופת הלימודים יכולה להתארך בהתאם לאילוציהם השונים של הסטודנטים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.  

נושאי הלימוד בלימודי הנדסאי עיצוב מדיה

במהלך לימודי הנדסאי עיצוב מדיה מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים במהלך הלימודים כוללים קורסים בנושא תקשורת חזותית, תוכנות גרפיות, צילום ועריכה, עיצוב גרפי וטיפוגרפיה, פרסום ושיווק, ניהול תוכן, שיווק אינטרנטי, עיצוב לאתרי אינטרנט, קידום באינטרנט, פיתוח אפליקציות ועוד.  

תעודת גמר לאחר לימודי הנדסאי עיצוב מדיה

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, מעבר מוצלח של הבחינות והגשת מטלות, תוענק תעודת גמר (דיפלומה) מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם ובשיתוף מה"ט (המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ובמדע). 

אפשרויות תעסוקה לבוגרי הנדסאי עיצוב מדיה

עם סיום לימודי עיצוב מדיה לתואר הנדסאי יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה בשלל משרות ותפקידים בענפי המשק השונים בהם יעצבו אתרי אינטרנט, יפעלו בתחומי האנימציה, הצילום והעריכה, בחברות לפיתוח אפליקציות, במשרדי פרסום ועוד.

לימודי המשך לאחר לימודי הנדסאי עיצוב מדיה

בוגרי לימודי הנדסאי עיצוב מדיה המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודי תואר ראשון בתקשורת חזותית.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים במסגרת תואר ראשון בתקשורת וקולנוע, קורסי שיווק ופרסום ועוד.  
מודעה
מחפש לימודי הנדסאי עיצוב מדיה?
מחפש לימודי הנדסאי עיצוב מדיה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: באר שבע
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: אריאל בשומרון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר ( ליד נתניה)
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה - קרית הטכניון
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה