לימודי ראיית חשבון באזור הצפון

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
לימודי ראיית חשבון באזור הצפון
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות לימודי ראיית חשבון באזור הצפון?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על לימודי ראיית חשבון באזור הצפון?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

תואר ראשון בחשבונאות במכללות בצפון

לימודי חשבונאות, או בשמה המקובל יותר ראיית חשבון, הם לימודים מגוונים ומעניינים, ועם זאת גם קשים ותובעניים. חשוב לציין שמסיימי תואר ראשון בחשבונאות עדיין לא יכולים להתחיל לעבוד כרואי חשבון. כדי לקבל רישיון לעיסוק בתחום של ראיית חשבונות צריך לעבור התמחות במשרד רואי חשבון, ולאחריה להיבחן בבחינות של מועצת רואי החשבון בישראל, שהן בחינות לא קלות. מי שעמד בבחינות בהצלחה, יוכל להצטרף למועצת רואי החשבון ולהשתלב בשוק העבודה כרואה חשבון מוסמך.

אז למה בכל זאת כדאי ללמוד ראיית חשבון? כי ראיית חשבון היא מקצוע מבוקש המתוגמל במשכורות גבוהות, ובוגרי לימודי ראיית חשבון ייהנו ממגוון של אפשרויות תעסוקה. אם אתם גרים באיזור הצפון - חיפה והקריות, קריית שמונה, נהריה ויתר יישובי הצפון, ומעוניינים להיות רואי חשבון - הגעתם לעמוד שבו תוכלו למצוא את המידע החיוני לכם. הכל על מכללות המציעות לימודי חשבונאות בצפון.
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות לימודי ראיית חשבון באזור הצפון?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על לימודי ראיית חשבון באזור הצפון?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

מידע כללי על לימודי ראיית חשבון בצפון 

ניתן לגשת לבחינות ההסמכה של מועצת רואי החשבון באופן עצמאי, אבל רצוי מאוד לגשת אליהן לאחר סיום לימודי חשבונאות, בייחוד משום שבוגרי לימודי חשבונאות ממוסד המוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה פטורים מחלק מבחינות מועצת רואי החשבון.
אם אתם מתעניינים בתחום הכלכלי הרחב של חשבונאות ומימון ורוצים להתקדם לעמדות ניהול בכירות, כדאי לכם לשקול את האפשרות ללמוד לתואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות בחשבונאות או בהתמחות במימון.
אם אתם מעוניינים בלימודי ראיית חשבון/חשבונאות באזור הצפון, ניתן ללמוד ראיית חשבון בשלוחת חיפה של מכללת עתיד או במרכז האקדמי כרמל במסגרת לימודי תואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות חשבונאות.  

מה לומדים בלימודי ראיית חשבון באזור הצפון?

לימודי תואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות חשבונאות במרכז האקדמי כרמל מקנים לסטודנטים מושגים מרכזיים בחשבונאות שיאפשרו להם לקבל כמנהלים החלטות בתחום הפיננסי והכלכלי באופן מושכל. בין הנושאים הנלמדים - כיצד קובעים את מבנה ההון הרצוי לחברה, כיצד מעריכים את מצב הנזילות שלה, את התשואה הנובעת מפעולות ההשקעה שלה, את יכולתה לגייס הון חדש, את הרווחיות הגולמית הנקייה שלה ועוד.
במסגרת לימודי תואר ראשון בהתמחות חשבונאות במרכז האקדמי כרמל ניתן מגוון של קורסים וביניהם: יסודות הכלכלה, יסודות המימון, מתמטיקה, סטטיסטיקה, חשבונאות ניהולית, דיני תאגידים, משפט עסקי, בעיות מדידה, מאזנים מאוחדים, יסודות ביקורת חשבונות, מיסים למתקדמים ועוד.
לימודי ראיית חשבון במכללת עתיד נשענים על תוכנית הלימודים לתואר ראשון בהתמחות חשבונאות של המרכז האקדמי כרמל.

מה הם תנאי הקבלה ללימודי ראיית חשבון באזור הצפון?

הקבלה ללימודי תואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות חשבונאות במרכז האקדמי כרמל היא לפי תנאי הקבלה ללימודי מנהל עסקים במרכז האקדמי כרמל, שהם: תעודת בגרות בממוצע 85 לפחות הכוללת 3 יחידות לימוד במתמטיקה בציון 85 לפחות, 4 יחידות לימוד במתמטיקה בציון 75 לפחות, או 5 יחידות לימוד במתמטיקה בציון 65 לפחות, ועמידה במבחן מיון באנגלית.
כדי לקבל פרטים על תנאי הקבלה לתואר ראשון במנהל עסקים בשלוחת חיפה של מכללת עתיד, ניתן לפנות למכללת עתיד.

מה משך לימודי ראיית חשבון באזור הצפון?

לימודי תואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות חשבונאות במרכז האקדמי כרמל נמשכים שלוש שנים ומקנים תואר ראשון B.A. במנהל עסקים.

במה עוסקים בוגרי ראיית חשבון בצפון?

שוק העבודה כיום צמא לאנשי מקצוע בתחום החשבונאות ובוגרי מסלול לימודים זה יוכלו להשתלב במשק במגוון רחב של תחומים כגון: ביקורת חשבונאות, כבעלי משרדי ראיית חשבון או שכירים במשרדים כאלה, כמנהלי כספים, חשבים בחברות, ייעוץ פיננסי, בתפקידים שונים במס הכנסה ועוד.
אם אתם מתעניינים בתחומי לימוד נוספים באזור הצפון, תוכלו לקרוא על מכללות בצפון.
מודעה
מודעה
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש