קורס יועצי טיולים

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי יועצי טיולים

אוהבים לטייל? הייתם מעוניינים להעביר את הידע שצברתם במהלך הטיול לאנשים אחרים? אם התשובה לשאלות היא כן, כנראה שכדאי לכם לשקול את תחום הלימודים של יועצי תיירות.

בשנים האחרונות תיירים רבים בישראל יוצאים לחו"ל והדרישה שלהם לקבל ייעוץ מקצועי ואמין בקשר לנסיעתם עולה. ברוב המקרים, במצבים אלה, בהם התיירים מעוניינים בייעוץ, הם לא מקבלים אותו דרך סוכן הנסיעות ועל כן הם זקוקים למישהו שיוכלו לדבר איתו לקבל ממנו את כל התשובות לשאלותיהם.

יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס יועצי טיולים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס יועצי טיולים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על יועצי טיולים

קורס יועצי טיולים מקנה לתלמידים בו את הכלים שיאשפרו להם לתכנן כל טיול על כל היבטיו. בקורס זה הם לומדים איך להתאים את יעד הטיול והאופי שלו לתיירים השונים, כיצד להציע להם את כל התנאים אשר עונים על הצרכים שלהם הכוללים לינה, אטרקציות, אילו פעילויות הם יכולים לעשות ביעד אליו יגיעו ועוד.

בנוסף, במהלך הלימודים התלמידים מקבלים ידע רחב על יעדים תיירותיים בארץ ובעולם ולומדים על כל השירותים הנלווים שעוזרים להפוך טיול לחוויה גדולה כמו, דרכי אירוח, אפשרויות נסיעה, הסעדה ועוד.

קורס יועצי טיולים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס יועץ טיולים?

קורס מפעיל תיירות מציע מגוון רחב של קורסים אשר יעזרו לתלמידים בו להפוך להיות יועצי טיולים מקצועיים, שידעו לעזור לתיירים ולהפוך להם את הטיול אותו הם מעוניינים לעשות לטיול חוויתי ובלתי נשכח.

בין הקורסים הנלמדים, כיצד לעשות שימוש במידע תיירותי, יעדי תיירות מבוקשים, שימוש באינטרנט אשר נותן את המידע ללקוח, צורכי הלקוח, השירותים שניתנים בענף התיירות בארץ ובעולם, התאמת המוצר התיירותי ללקוח ועוד.

מה הם תנאי הקבלה לקורס יועץ טיולים?

קורס יועצי טיולים מיועד לכל מי שאוהב לטייל והיה רוצה להפוך את התחביב שלו למקצוע. בנוסף, הקורס יכול להתאים לסוכני נסיעות ומדריכי טיולים בחו"ל שהיו רוצים להתמקצע בתחום של התיירות האישית. על מנת להתקבל לקורס זה, על המועמדים לעבור בהצלחה ראיון אישי.
קורס יועצי טיולים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה משך קורס יועץ טיולים?

מסגרת הלימודים עשויה להשתנות בין מוסד למוסד ומשך הלימודים עשוי להמשך בין 100-120 שעות לימוד אקדמאיות. בנוסף, ישנם מוסדות לימוד אשר מציעות לימוד של קורס זה הן במתכונת של שלימודי בוקר והן במתכונת של לימודי ערב.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס יועץ טיולים?

כל מי שסיים את הלימודים בהצלחה ועמד בדרישות האקדמאיות הנדרשות יקבל תעודת יועץ טיולים מטעם מוסד הלימודים בו למד.

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לבוגרי קורס יועץ טיולים?

במידה והתעניינתם בתחום של יועצי טיולים, ייתכן כי גם קורס מורי דרך עשוי להיות רלוונטיים לכם. לרוב, הלימודים הינם כוללים ידע תיאורטי המיושם בצורה אופטימלית ביותר בשטח.

תחום לימודים נוסף, אשר יכול לבוא לידי ביטוי הינו קורס מדריכי טיולים בישראל. הקורס הינו מעניין ביותר וכולל קשת רחבה של התייחסויות הנוגעות לתחום ההדרכה והכרת השטח.  

במה עוסקים בוגרי קורס יועץ טיולים?

לסוכני הנסיעות יש את יועצי התיירות הנמצאים לרוב במשרדי הנסיעות גם כן ובו הם נותנים לתיירים היוצאים לחו"ל או המטיילים בארץ ייעוץ עבור נסיעתם.

בנוסף, יועצי התיירות נותנים לתיירים כלים לתכנון הטיול המשפחתי שלהם ובדרך זו עוזרים להם לתכנן טיול קסום וחלומי.

במידה ואתם מעוניינים לשמוע פרטים נוספים על קורס יועצי טיולים אתם במקום הנכון, פה תמצאו מידע כללי על הקורס, על תחומי הלימוד של הקורס, תנאי הקבלה ועוד
מודעה
מחפש קורס יועצי טיולים?
מחפש קורס יועצי טיולים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: צפון הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה