לימודי הנדסאי טכנולוגיות מים

נמצאו עבורך 4 מוסדות לימודים:

תנאי קבלה לתעודת הנדסאי טכנולוגיות מים

תנאי הקבלה ללימודי הנדסאי טכנולוגיות מים כוללים תעודת בגרות עם ציונים חיוביים במתמטיקה- 3 יחידות לימוד, באנגלית- 3 יחידות לימוד, והבעה, לשון או ספרות עברית- 2 יחידות לימוד, או בעלי תעודת בוגר של מכינת קדם הנדסאים שעמדו בדרישות מה"ט. ברוב מוסדות הלימוד יכולים להתקבל גם בעלי 12 שנות לימוד שהם מעל גיל 35.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות לימודי הנדסאי טכנולוגיות מים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על לימודי הנדסאי טכנולוגיות מים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

תואר הנדסאי טכנולוגיות מים - מידע כללי

המחסור במקורות מים זמינים בישראל יוצר צורך לפתח את תחום הנדסת המים והקרקע בישראל ולהפוך אותו למקצועי יותר. במשק המים והחקלאות קיימת דרישה לאנשי מקצוע מיומנים בתחום של טכנולוגיות מים. על רקע זה, מספר מוסדות לימוד בישראל מציעים כיום מסלול לימודים לתעודת הנדסאי טכנולוגיות מים. מדובר במסלול לימודים חדש, שבחלק ממוסדות הלימוד מחליף את המסלול של לימודי מים וקרקע שהתקיים בעבר.
לימודים לתעודת הנדסאי טכנולוגיות מים נועדו להכשיר אנשי מקצוע מיומנים בתחומי המים והקרקע שישתלבו בשוק העבודה במגזר העירוני, התעשייתי והחקלאי. הסטודנטים בלימודים לתעודת הנדסאי טכנולוגיות מים ילמדו על כל מה שקשור בשמירת איכות המים ויכירו טכנולוגיות של טיפול במים כמו התפלה וסינון. לקראת סיום הלימודים לתעודת הנדסאי טכנולוגיות מים הסטודנטים יכינו עבודת גמר מסכמת.
לימודי הנדסאי טכנולוגיות מים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בלימודי הנדסאי טכנולוגיות מים?

תכניות הלימודים בלימודים לתעודת הנדסאי טכנולוגיות מים כוללות לימודי מבואות כמו מתמטיקה, פיזיקה, כימיה, חשמל, הידראוליקה, מדעי הקרקע ועוד שמהווים בסיס להמשך הלימודים. בנוסף לכך, הסטודנטים לומדים את הנושאים הבאים : איכות מי שתייה וטכנולוגיות טיפול מתקדמות, טכנולוגיות טיפול בשפכים והשבתם לסביבה, השקיה ושימוש במים מושבים, שאיבה, אוטומציה ובקרת תהליכים, שיקום קרקעות מזוהמות, סיורים מקצועיים ומעבדת מים.

כמה זמן נמשכים לימודי הנדסאי טכנולוגיות מים?

משך הלימודים בלימודים לתעודת הנדסאי טכנולוגיות מים אורכים בין שנתיים לשלוש שנים בלימודי ערב. מסיימי הלימודים לתעודת הנדסאי טכנולוגיות מים מקבלים דיפלומת הנדסאי טכנולוגיות מים מטעם המוסד הרלוונטי ומטעם מה"ט.
לימודי הנדסאי טכנולוגיות מים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

במה עוסקים בוגרי לימודי הנדסאי טכנולוגיות מים?

בוגרי הלימודים לתעודת הנדסאי טכנולוגיות מים יוכלו להשתלב במגוון של תפקידים ועיסוקים בתחומי המים: אנשי איכות הסביבה במשרד הבריאות ובמשרד לאיכות הסביבה, אנשי מים ברשויות המקומיות, מרכזי ענפי המים והחקלאות בהתיישבות העובדת, מפעילי חדרי בקרה ופקחים גושיים בחברת "מקורות", אנשי שיווק, אנשי תכנון, בעלי תפקידים במפעלי השקיה וסינון ועוד.
מודעה
מחפש לימודי הנדסאי טכנולוגיות מים?
מחפש לימודי הנדסאי טכנולוגיות מים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: אריאל בשומרון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר ( ליד נתניה)
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: מכללות בפריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: כנרת
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה