היכן כדאי ללמוד ראיית חשבון?

נמצאו עבורך 10 מוסדות לימודים:

לימודי ראיית חשבון

החלטתם שאתם רוצים לעסוק בראיית חשבון, לנהל כספים, להיות יועצים פיננסים, להוות גורם מרכזי בארגון מבחינה פיננסית אך אינכם יודעים איפה ללמוד אז כדאי שתקראו את הדברים הבאים. איפה כדאי ללמוד תואר ראשון בחשבונאות היא שאלה טובה ואף מומלצת.

פרמטרים רבים משפיעים על ההחלטות שלנו בכל הקשור ללימודים גבוהים בעיקר בגלל משך הלימודים, אפשרות כלכלית שלנו לממן אותם, מקום מגורים, תנאי קבלה ועוד. לא כולנו יכולים לעבור בית, להחזיק רכב או לעמוד בתנאי קבלה על כן יש חשיבות לבדוק שיקולים אלו לפני שאתם נרשמים או מוותרים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות היכן כדאי ללמוד ראיית חשבון??
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על היכן כדאי ללמוד ראיית חשבון??
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על לימודי חשבונאות

לימודי חשבונאות כוללים תכנים השייכים למגוון תחומים. אחד התחומים המרכזיים השייכים לחשבונאות הינו כלכלה. לימודים אלה, דורשים ידע טוב ונרחב במתמטיקה, סטטיסטיקה, אנגלית וכן מיומנויות של קריאה והבנה של דו"חות כספיים, גרפים ותרשימים נוספים. הידע הנרחב בתחום המתמטיקה חשוב לביצוע חישובים מהירים בעת ההתמודדות עם תחומי מימון ושכר.

בנוסף לתחומים ריאליים אלו, קיים צורך במיומנויות בינאישיות חשובות שכן, רוב העבודה בראיית חשבון, מתבצעת מול לקוחות של חברות שונות. כדי להוציא דו"חות המשקפים נכונה את מצב העסק, חשוב שהרו"ח יהיה בקשר רציף עם הלקוח ושירגיש בטוח לשתפו בנושאים כלכליים הקשורים לחברה שבבעלותו. 

קיימים שיקולים רבים בבחירת מוסד הלימוד בו אתם מתכוונים להתחיל את התואר בחשבונאות. בין התכנים חשוב שתבחנו: קהל יעד, תנאי קבלה, עלויות, משך לימודים ותעודות ועוד.
היכן כדאי ללמוד ראיית חשבון?
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בראיית חשבון?

לימודי חשבונאות הם לימודים ריאליים העוסקים רבות בכלכלה, מספרים, מתמטיקה, אסטרטגיה וענייני כספים על כן חשוב שתדעו שזה התחום שמעניין אתכם ובו תרצו לעסוק גם בעתיד.

לפני תחילת הלימודים, כדאי לכם גם לקרוא על ההבדלים בין תואר בכלכלה לחשבונאות משום שקיים הבדל רב, היכול לעזור לכם לקבל פרספקטיבה רחבה ביותר על אפשרויות התעסוקה שיפתחו בפניכם ברגע שתסיימו את התואר. 

מה הם תנאי הקבלה ללימודי ראיית חשבון?

לפני שאתם מתחילים את לימודי התואר בחשבונאות, בידקו קודם כל מה תנאי הקבלה לחשבונאות והאם אתם עומדים בכל הפרמטרים. ככלל, תתבקשו להציג ציון ממוצע של תעודת הבגרות וציון בבחינה הפסיכומטרית. הדגש בדרך כלל ניתן על הציונים בחלק הכמותי ובחלק של האנגלית.

כמו כן, תמצאו מוסדות לימוד שאינם מבקשים פסיכומטרי יחד עם זאת תצטרכו להציג ציון ממוצע גבוה בתעודת הבגרות. בנוסף כדאי לכם לבדוק, במידה ואינכם עומדים בתנאי הקבלה, היכן כדאי להשלים ואילו אפשרויות השלמה עומדות בפניכם. 
היכן כדאי ללמוד ראיית חשבון?
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשכים לימודי ראיית חשבון?

לימודי חשבונאות נמשכים 4 שנים ובתקופה זו עליכם לעמוד בכל הדרישות כגון עבודות, מבחנים, פרויקטים, התמחויות ועוד. בסוף הלימודים תקבלו B.A בכלכלה שלאחריהם ישנה שנת סטאז' במהלכם מתנסים הלומדים במקומות עבודה מגוונים השייכים לתחומי ראיית החשבון. 

 מה הוא שכר הלימוד בראיית חשבון?

שכר לימוד הינו שיקול רציני שצריך לקחת בחשבון לפני תחילת הלימודים. מכללות רבות מציעות שכר לימוד אוניברסיטאי כגון המכללה האקדמית רופין ומכללת ספיר כאשר מנגד תמצאו מכללות בשכר לימוד גבוה מאחר ומדובר במכללות פרטיות כגון המכללה למינהל, המרכז ללימודים אקדמאיים והמרכז האקדמי כרמל.

שכר לימוד אינו מעיד על תוכנית לימודים, על איכותה או הרמה שלה. מומלץ ואף כדאי לבדוק האם המכללה מציעה כלים מעשיים, התמחות, הכוונה תעסוקתית ואיזו תוכנית לימודים מוצעת לאורך ארבע שנות לימוד על מנת שתוכלו להיערך בהתאם.

מה הם מוסדות הלימוד שמציעים ראיית חשבון?

איפה כדאי ללמוד חשבונאות זו שאלה מרכזית. לימודי חשבונאות, הם לימודי ראיית חשבון לתואר ראשון מוצעים במגוון מוסדות לימודי שזיהו את הפוטנציאל בתחום והביקוש אליו. התחום יתאים לאנשים ריאליים בעלי חשיבה אנליטית ועל כן חשוב שתבדקו האם אתם מתחברים למקצוע ותרצו לעסוק בו.

דוגמא אפשרית למוסד אקדמי המאפשר לימודי כלכלה וחשבונאות הינו מכללת רופין. תנאי הקבלה ללימודים במוסד זה עומדים על ציון סכ"ם של 560 לפחות ודרישה של ציון של 120 בחלק הכמותי בבחינה הפסיכומטרית.

במה עוסקים בוגרי ראיית חשבון?

בבחירת מקום הלימוד חשוב שתתנו מקום גם לשיקולים כלכליים החשובים יותר לסיום הלימודים. בוגרים אשר יש ברשותם תואר בחשבונאות יכולים להשתלב בחברות של רו"ח חשבון כמו: בריטמן אלמגור, קסלמן וקסלמן, ארנסט אנד יאנג ועוד משרדים שונים ופופולאריים בארץ ובעולם אשר מקנים כלים וחשיפה לתחום הכלכלה והחשבונאות.

כמו כן, ניתן להשתלב גם כחשבי שכר בחברות פרטיות וממשלתיות אשר דרוש להן כלכלן וחשבונאים אשר יהיו אחראיים על הוצאת דו"חות פיננסיים לשוק ההון, דיווח והתמודדות עם רשויות המס ואחראים על שכר הלקוחות והעובדים.
מודעה
מחפש היכן כדאי ללמוד ראיית חשבון??
מחפש היכן כדאי ללמוד ראיית חשבון??
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר ( ליד נתניה)
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - רמת גן
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ירושלים
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל חי, סמוך לקרית שמונה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - קריית אונו
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: הוד השרון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: אשקלון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה