מכינה לתואר ראשון בביולוגיה

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
מכינה לתואר ראשון בביולוגיה
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות מכינה לתואר ראשון בביולוגיה?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על מכינה לתואר ראשון בביולוגיה?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

מכינה ייעודית ללימודי ביולוגיה במכללות

מדעי החיים נחקרים רבות בתוך כותלי האקדמיה. ביולוגיה, כימיה, פיזיולוגיה ועוד כל אלו קשורים אחד לשני ונקשרים זה בזה. מכינה לביולוגיה תסייע למועמדים ללימודי ביולוגיה לתואר ראשון לשפר את נתוני הכניסה ולהיקלט בתואר הראשון כסטודנטים מן המניין.

אם אתם רוצים להתקבל לתואר ראשון בביולוגיה - הגעתם למקום הנכון. כאן תמצאו את כל המידע שיסייע לכם לבחור מכינה שמתאימה לצרכים שלכם ושתאפשר לכם להתקבל למסלול שבו אתם מעוניינים. 
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות מכינה לתואר ראשון בביולוגיה?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על מכינה לתואר ראשון בביולוגיה?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

מכינה לקראת תואר ראשון בביולוגיה

מכינה קדם אקדמית מקנה למועמדים לתואר ראשון כלים אקדמאים וחשיפה ראשונית לאקדמיה. לימודי ביולוגיה, כמו גם לימודים גבוהים אחרים, מצריכים ידע בסיסי במתמטיקה, פיסיקה וכימיה. על כן דואגות המכללות להקנות ידע זה כתנאי מקדים ללימודים על מנת להקל על תקופת התואר. מכינה לביולוגיה עומדת על תכנים אקדמאיים לצד תכנים ריאליים. לימודי ביולוגיה נלמדים במגוון מכללות בפריסה ארצית. בין המכללות תמצאו את מכללת אורנים בקרית טבעון, המכללה האקדמית ספירעזריאלי - המכללה האקדמית להנדסהמכללת רמת גןמכללת אחוה ועוד. המכללות רואות לנכון ליישם את האקדמיה גם מבחינה מעשית ולא רק תיאורטית ועל כן הלימודים נלמדים תוך כדי תרגולים במעבדות.

מציאת מכינה מתאימה

לימודי מכינות במכללות הם לימודי הכנה ייחודיים לקראת התואר הראשון של כל מועמד לסטודנט בארץ ובעולם. המכינות יכולות להוות כמפתח למסלול הביולוגיה או מדעי החיים. כמו כן במידה ותרצו ללמוד לימודי גנטיקהבאופן מעמיק לתואר שני, לימודי ביולוגיה לתואר ראשון בהחלט המקום הנכון להתחיל בו. חשוב שהסטודנטים במכללות ידעו כי לא כל המכינות מתאימות לכל המסלולים או לכל המוסדות האקדמאיים. לא תמיד מכינה ממכללה מסוימת תתקבל במכללה אחרת ולכן חשוב שהסטודנטים יוודאו זאת לפני ההרשמה. כמו כן דעו כי המכינות אינם מקנות זכות ישירה לכניסה לתואר אלא אם עמדו הסטודנטים בכל המטלות, מבחנים ועמדו בממוצע היעד שאליו ביקשו להגיע. תעודת גמר של מכינה משמשת כתעודת בגרות או מחליפה אותה לחלוטין. אין זה אומר כי המכינה באה על חשבון הבחינה הפסיכומטרית. מומלץ מאוד לעבור ייעוץ מול המכללות אליהן פניתם על מנת להתאים לעצמכם את תוכנית הפעולה הטובה ביותר לשיפור נתוני הכניסה. מכינה לביולוגיה משלבת ביו תכנים של תוכנית לימודים מתחום הביולוגיה, פיסיקה, מתמטיקה, כימיה כמו גם תיאוריות ומחקרים. כמובן כי במהלך המכינה תקבלו את כל הכלים להתמודד עם מאמרים אקדמאיים ותיחשפו לפעילות ענפה של האקדמיה.

לימודי ביולוגיה במכינה

מכינה לביולוגיה באה לשלב את המועמדים לתואר מתקדם באופן הדרגתי שכן רוב הסטודנטים מגיעים לאחר מספר שנים של הפסקה מלימודים. המכללות מקנות את כל הכלים להתמודדות עם חומר אקדמי על ידי חומרי לימוד מתקדמים, אנשי הוראה ועוד.

ללמוד תואר ראשון לביולוגיה אינו יתאים לכל אחד מכיוון שלא כולם מתעניינים בתחום הריאלי. המכללות רואות לנכון לתת הזמנות למועמדים שאינם עומדים בתנאי קבלה ופותחות מועדי מכינות לפני פתיחת שנת לימודים אקדמית.

מבחר מכינות בהתאמה אישית

מכינה לתואר ראשון בביולוגיה מאפשרת להיקלט בתוך זמן קצר בלימודים אקדמאיים תוך כדי הקניית מיומנויות למידה גבוהות. בין המכינות שמציעות המכללות האקדמאיות תמצאו גם מכינה לתקשורת, מכינה לפסיכולוגיה, מכינה להנדסה, מכינה למנהל עסקים, מכינה לסוציולוגיה ועוד. המכינות בנויות באופן ייחודי וייעודי. אלו שאינם פונים לתואר ראשון ומעוניינים להירשם ללימודי הנדסאים, תוכלו להירשם למכינה טכנולוגית. מכינות ככלל מסייעות לשפר נתוני כניסה למועמדים שאינם מחזיקים בתעודת בגרות מלאה או שציון הפסיכומטרי שלהם אינו מספיק לכניסה. כמו כן במידה ולא תרצו לעבור מכינה, הנערכת מספר חודשים בלבד, תמיד תוכלו להירשם לקורס הכנה לפסיכומטרי או לשיפור והשלמת בגרויות.

מכינות לבני 30 פלוס

בני 30 ומעלה ודאי ישמחו לדעת כי מספר מכללות בארץ מציעות מכינת 30 +המותאמת במיוחד עבור גילאי 30 +. המכינה נמשכת מספר חודשים ספור בלבד והיא יותר זולה ממחיר המכינה הרגילה. בין המכללות המציעות את המכינה תמצאו את מכללת הדסה בירושלים, המרכז האקדמי כרמל בחיפה, המרכז ללימודים אקדמאיים, מכללת ספיר, המכללה האקדמית גורדון, המכללה האקדמית גליל מערבי, מכללת אחוה ועוד רבות אחרות. לכל פקולטה באקדמיה תמצאו כי המכללות דואגות לפתוח מכינות ייחודיות. בלימודי עיצוב תמצאו מכינות מיוחדות לעיצוב ואומנות המשפרות יכולות וכישורי עיצוב, יצירתיות וקבלת כלים טכניים לשימוש בתוכנות עיצוב גרפיות. כל מה שנותר לכם זה להחליט על תחום עניין שלכם, בו תרצו לעסוק בעתיד או לפחות למשך התואר. אולי גם המכינה תסייע לכם להחליט האם התחום שבחרתם בו עונה לדרישותיכם. מכינה לתואר ראשון בביולוגיה עשויה להיות מורכבת אך משתלמת מאוד עבור מועמדים שמחפשים דרך מהירה וקלה יחסית להשתלב בתחום זה בלימודים גבוהים.
מודעה

מחפש מכינה לתואר ראשון בביולוגיה?

מחפש מכינה לתואר ראשון בביולוגיה?
כל הארץ
אזור הצפון
אזור המרכז
אזור הדרום
אזור השרון
אזור חיפה
אזור ירושלים
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל חי
מוסדות לימוד בישראל
לימודים

השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!

התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת

מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
מודעה