מכינה ללימודי חשבונאות

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

מכינה ללימודי ראיית חשבון במכללות

לימודי כלכלה וחשבונאות לתואר ראשון הפכו להיות מאוד מבוקשים בעשור האחרון בעקבות שוק ככלי דינאמי ומתפתח. אלפי בתי עסק, שוק הבורסה וכלכלה פרטית, משפיעים ללא הרף על יחסים כלכליים בין המדינות ובין אנשים. מכינה לחשבונאות תעשה הכנה מלאה לקראת לימודים אקדמאיים המשלבים בין מדעי החברה, ניהול וכלכלה.

מכינה לחשבונאות וכלכלה פותחה באופן ייחודי עבור מועמדים ללימודי תואר ראשון בחשבונאות אשר מחפשים דרך להיכנס ללימודים גבוהים אך הם לא עומדים בתנאי קבלה. לעיתים דרישות הקבלה אשר מתמקדות בתעודת הבגרות ובפסיכומטרי לא תמיד עונות על נתוני כניסה של כולם ולכן מכינה לחשבונאות יכולה לסייע בשיפור נתונים אלו.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות מכינה ללימודי חשבונאות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על מכינה ללימודי חשבונאות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על מכינה לחשבונאות

המכללות האקדמאיות נותנות ערך עליון לתחום הכלכלה וראיית חשבון ולכן הפקולטה נחשבת לכה יוקרתית. לימודי חשבונאות לתואר ראשון כמו גם לימודי חשבונאות לתואר שני, מקנים לבוגרים אפשרות להשתלב בתחום הבנקאות, הכלכלה והעסקים בארץ ובעולם.

רבים מבוגרי תואר בחשבונאות מאיישים משרות בכירות ומשפיעות. תאמינו או לא אך גם בוגרים אלו כנראה עברו בעברם מכינה לחשבונאות שהקנתה להם הזדמנות חד פעמית להשתלב בלימודי תואר.

מכינה ללימודי חשבונאות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הם היתרונות בלימודי מכינה לחשבונאות?

מכינה תיתן לכם דרייב להצליח וכלים להתמודד עם חומר אקדמי מורכב. מאמרים באנגלית לוקחים חלק נכבד בלימודים אקדמאיים ועל כן המכינה תסייע לכם בקריאה עיונית במאמרים תוך כדי הבנה של המאמר והתמקדות על החלקים העיקריים שבו. 

הסטודנטים במכינה יוכלו להעשות היכרות מעמיקה עם תיאוריות, מאמרים, ספרי לימוד חשובים בתחום החשבונאות. המכללות מאפשרות היקלטות מהירה בתואר אקדמי ומספקות רושם ראשוני על האקדמיה.
מודעה
מחפש מכינה ללימודי חשבונאות?
מחפש מכינה ללימודי חשבונאות?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: הוד השרון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - קריית אונו
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה