קורס מדריכי קפוארה

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס מדריכי קפוארה
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מדריכי קפוארה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מדריכי קפוארה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי הכשרת מדריכי קפוארה במכללות

הקפוארההיא אמנות לחימה ברזילאית, מלאת קצב ומוסיקה, המאופיינת בתנועות ריקודיות מרהיבות, תנועות אקרובטיות ובמשחקיות רבה, ולמעשה, כיום ניטש ויכוח האם הקפוארה היא יותר סגנון של אמנות לחימה, כדוגמת ג'ודו או קארטה, או יותר סגנון של ריקוד ומחול, כדוגמת המחול האירובי.

בשנים האחרונות זוכה הקפוארה לפופולארית ברחבי העולם המערבי בכלל ובישראל בפרט, ורבים מבקשים ללמוד אמנות לחימה ריקודית זו, ועל כן הביקוש למדריכי קפוארה נמצא בעליה מתמדת. בכדי לענות על ביקוש גובר זה, מספר מכללות פתחו קורסים להכשרת מדריכי קפוארה, המציעים הכשרה מעמיקה ומקיפה ללוחמי קפוארה המעוניינים להפוך את אהבתם למקצוע מכניס. בואו לקרוא מידע אודות הקורסים להכשרת מדריכי קפוארה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מדריכי קפוארה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מדריכי קפוארה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס מדריכי קפוארה


הקפוארה התפתחה על ידי עבדים אפריקאים בברזיל כאמצעי להגנה עצמית, והריקודיות והמוסיקה המאפיינות אותה הוספו, במקור, כדי להסוות את פעילותם זו מפני בעלי האחוזות, שכן אימוני לחימה לא נתפסו בעין יפה על ידי האדונים. לאורך שנים הייתה הקפוארה אסורה בברזיל, שכן תדמיתה הייתה קשורה לעולם חבורות הרחוב והפשע, אולם מאז הספיקו היוצרות להתהפך וקפוארה הפכה להיות הספורט הלאומי של ברזיל.

כיום, הולכת וזוכה הקפואירה לפופולאריות רבה בכל רחבי העולם המערבי, ובכלל זה גם בישראל, ועל כן קיימת דרישה הולכת וגוברת למדריכי קפוארה איכותיים – שיוכלו ללמד ילדים, צעירים ומבוגרים את סודותיה של אמנות לחימה יפהפייה זו.  

למי מתאימים לימודי הדרכת קפוארה?


הלימודים בקורסים להכשרת מדריכי קפוארה מיועדים, כמובן, לחובבי אמנות לחימה יפהפייה וריקודית זו, המעוניינים להפוך את תחביבם האהוב למקצוע מבוקש ורווחי.

אם אתם מתעניינים בלימודי הדרכת הקפוארה, אולי תגלו עניין רב גם בלימודים נוספים בתחומי הכשרת המדריכים והמאמנים בספורט, ריקוד ואמנויות הלחימה: קורס מדריכי אמנויות לחימה, קורס מדריכי ג'ודו, קורס מדריכי קארטה, קורס מדריכי ג'ו'ו ג'יטסו, קורס מדריכי ג'אז, קורס מדריכי מחול אירובי וקורסים נוספים מהתחום.

מה הם תנאי הקבלה לקורס מדריכי קפוארה?


תנאי הקבלה לקורס מדריכי הקפוארה כוללים את התנאים הבאים – גיל 16 ומעלה (חלק מהמכללות מקבלות אל שורותיהן בני 18 ומעלה בלבד), אישור רפואי המעיד על בריאות תקינה וכשירות לעסוק בפעילות גופנית, וותק של שנים ספורות באימון בקפוארה ודרגה גבוהה בקפוארה, המלצה ממורה קפוארה או מוסד לימודים, מעבר מוצלח של מבחנים מעשיים ועיוניים בקפוארה ועמידה מוצלחת בראיון קבלה אישי.

מה משך קורס מדריכי קפוארה?


לימודים בקרוס מדריכי קפוארה נמשכים, בדרך כלל, בין חודש לארבעה חודשים. מכללות מסוימות אף מציעות קורס מרוכז ומקוצר להכשרת מדריכי קפואירה, בו הלימודים נמשכים מספר ימים ברצף, כך שניתן להשלים את הלימודים תוך שבוע בלבד.

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודים מהנים אלו, אך חוששים כי לא תמצאו לכך זמן פנוי, עקב סדר יומכם העמוס – יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע – מכללות רבות בתחום מציעות אפשרות ללימודי ערב, ולעיתים אף ללימודים בימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים, סטודנטים עסוקים וכל מי ששעות היממה שלהם אינן פנויות במיוחד, יכולים להשתלב בקלות ונוחות בלימודי הקפוארה, בשעות והשמנים הנוחים להם ביותר.

מה לומדים בקורס מדריכי קפוארה?


תכנית הלימודים בקורס מדריכי הקפוארה היא עשירה ומרתקת, ומשלבת בין לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים לבין תרגולים מעשיים רבים, המקנים לבוגרים מיומנויות הדרכה ותורמים לשיפור הטכניקה והרמה שלהם בקפוארה.

כלל הלימודים בקורס קפוארה כוללים התמקדות בשני סגנונות הקפוארה המרכזיים – קפוארה אנגולה וקפוארה רג'יונאל, כמו גם במוסיקה המלווה את הקפואירה, על מקצביה השונים, שיריה וכלי הנגינה המאפיינים אותה. כן כוללים הלימודים היכרות עם כל תנועות הקפוארה הבסיסיות והמתקדמות, ואף מידע על ההיסטוריה של הקפוארה, התפתחותה וטקסים שונים המאפיינים אותה, כך שבוגרי הקורס נהנים מהכשרה מקיפה ומלאה, המקנה להם את מיטב הידע, המיומנויות והכלים הדרושים למדריך הקפוארה המקצועי והאיכותי.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס מדריכי קפוארה?


בוגרי הקורס, אשר יעמדו בכל דרישות הלימודים בהצלחה, יהיו זכאים לתעודת גמר "מדריך קפוארה", מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

במה עוסקים בוגרי קורס מדריכי קפוארה?


הפופולאריות הגואה של הקפוארה הופכת את בוגרי הלימודים לאנשי מקצוע מבוקשים, וביכולתם להשתלב בעבודה כמדריכי קפוארה באחד מהמרכזים הייחודיים בתחום, במכוני כושר ומרכזי נופש, מתנ"סים, פנימיות ומרכזים של החינוך הבלתי פורמלי. כן יכולים הבוגרים לצאת לדרך עצמאית ולערוך חוגי קפוארה במכון משלהם או במרחבים הפתוחים.

בוגרי הקורס יכולים להשתלב בעבודת הדרכת קפוארה עם בני כל הגילאים ולשמש כמדריכים כמעט לכל הרמות – לחסרי ניסיון, למתחילים ומתקדמים, אך אין הם יכולים לעסוק באימון של לוחמי קפוארה מקצועיים.

סיכום


לסיכום, אם גם אתם נמנים על חובבי אמנות הלחימה המרהיבה ביותר שיש – הלא היא הקפוארה, אמנות לחימה המשלבת ריקוד, משחק, מוסיקה וקצב וזוכה להצלחה רבה בכל רחבי העולם בשנים האחרונות – למה שלא תהפכו את אהבתכם למקצוע מאתגר ומבוקש?

קורס מדריכי הקפוארה ידאג להקנות לכם, תוך חודשים ספורים בלבד, את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים למדריך האיכותי, כך שתוכלו בקלות ומהירות להשתלב בעבודה בתחום ולעזור לגדל את הדור של לוחמי הקפוארה הישראליים. אז בואו ליהנות מלימודים מלאי יופי – בואו ללמוד בקורס הכשרת מדריכי קפוארה.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎