קורס מדריכי קונג פו

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס מדריכי קונג פו
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מדריכי קונג פו?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מדריכי קונג פו?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי מדריכי קונג פו

אם גם אתם גדלתם על הסרטים של ברוס לי המנוח - ודאי חלמתם יום אחד ללמוד לבצע את התרגילים המרהיבים שבסרטיו. כעת, תוכלו להגשים את החלום בעזרת פנייה ללימודי קונג פו! אם כבר צברתם ניסיון באימוני קונג פו (או אמנויות לחימה אחרות) - תוכלו להצטרף לקורס מדריכי קונג פו - ולחנוך וללמד דורות חדשים של לוחמים. לימודי קונג פו ולימודי הכשרת מדריכי קונג פו יקנו לכם, תוך זמן קצר יחסית, ידע ומיומנויות רבים בתחום. למעשה, לימודי קונג פו אף תורמים, בד"כ, להתפתחות, הצמיחה וההעצמה האישית - הודות לשיפור ההכרה העצמית, שיפור יכולת ההתמודדות מול לחצים שונים ומצבים מורכבים וחיזוק הביטחון העצמי. 

הקונג פו הוא, למעשה, שם כולל לאמנויות לחימה סיניות, ובמקורו הוא מושג בעל משמעות כוללנית אף יותר: קונג (ולמעשה, גונג) משמעותו "עשייה מתמשכת" במנדרינית, ופו - "אדם". כלומר, הקונג פו אינו מתאר אמנויות לחימה, התעמלות או כושר בלבד - אלא כל פעולה ועיסוק, יכולת ומיומנות, אשר רכש האדם הודות לעשייה מתמשכת ותרגולים רבים - בין אם מדובר בתחביב או במקצוע. אז אם גם אתם מתעניינים בלימודי קונג פו או בקורס מדריכי קונג פו - הגעתם למקום הנכון: בואו לקרוא מידע נוסף על קורס קונג פו במכללות המובילות. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מדריכי קונג פו?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מדריכי קונג פו?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס קונג פו

בשנות השבעים של המאה העשרים פרץ הקונג פו לתודעת העולם המערבי - וזאת בעיקר הודות לשחקן ואמן הלחימה הידוע - ברוס לי, אשר שילב בסרטיו - שזכו לפופולאריות רבה - מגוון תרגילים מרהיבים מאמנויות הלחימה הסיניות העתיקות. מאז ועד עתה זוכה הקונג פו לפופולאריות אדירה - ומקומו ברשימת אמנויות הלחימה הפופולאריות (לצד קראטה, לדוגמא) מובטח. 

לאור ההצלחה הרבה של הקונג פו - כמו גם הודות ליתרונותיה הרבים של השיטה ותרומתה להעצמה האישית - רבים מבקשים ללמוד את התחום - בין אם לצורך תרגול, הנאה והעשרה אישית, ובין אם בקורסים מקיפים ומעמיקים להכשרת מורי ומדריכי קונג פו. לימודי קונג פו ידאגו להכיר לבוגריהם את רזי השיטה: בקורס קונג פו "רגיל" (אשר אינו נועד להכשרת מדריכים) ייהנו התלמידים מלמידה ותרגולים שוטפים של מגוון תרגילי הקונג פו, כמו גם מלמידה של הפילוסופיה השוכנת בבסיסו, ובקורסים המתקדמים יותר - להכשרתם של מדריכי קונג פו - ירכשו הבוגרים היכרות מעמיקה במיוחד עם השיטה - וילמדו גם את רזי הוראת והדרכת התחום, כך שבסיומו הם יוכלו לעסוק בהדרכת קונג פו למגוון קהלים (ילדים, בני נוער ומתבגרים). 

קהל יעד

קורס קונג פו מיועד לכל המעוניינים להכיר אמנות לחימה זו - אשר הינה לא רק פעילות התעמלות ספורטיבית מומלצת - אלא גם בעלת תרומה רבה להעצמה ולהתפתחות האישית. ניתן למצוא קורס קונג פו ומגוון חוגי קונג פו המתאימים לבני כל הגילאים - ולכל הרמות (מתחילים, בינוניים ומתקדמים). 

קורס מדריכי קונג פו מיועד לבעלי רקע באמנות לחימה זו (או באמנויות לחימה אחרות) המעוניינים ליהנות מהכשרה מקצועית איכותית, אשר תקנה להם את ההסמכה, הידע, המיומנויות והכלים הדרושים להשתלבות בעבודה כמורי קונג פו. 

אם אתם מתעניינים בלימודי קונג פו - אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים מעולם אמנויות הלחימה: קורס מדריכי ג'ודו, קורס מדריכי קרב מגע, קורס מדריכי קראטה, קורס מדריכי קפוארה, קורס מדריכי קיקבוקסינג וכיו"ב. 

תנאי קבלה

במרבית המכללות אין כל תנאי קבלה ללימודי קורס קונג פו - והלימודים בהם פתוחים בפני כל המעוניין, אשרהינו בעל אישור רפואי וכשירות רפואית להשתתף בפעילות ספורטיבית מאומצת.

תנאי הקבלה ללימודי מדריכי קונג פו כוללים, בדרך כלל, את הדרישות הבאות: גיל 17 ומעלה (חלק מהמכללות מקבלות רק בני 18 ומעלה), בוגרי 11 שנות לימוד לפחות, בריאות תקינה ואישור רפואי, ניסיון של שלוש שנים לפחות באמנויות לחימה (בחלק מהמכללות ניתן להתקבל גם עם ניסיון מעשי קצר יותר. כמו כן - חלק מהמכללות דורשות ניסיון ספציפי בקונג פו), מכתב המלצה ממדריך או מאמן, מעבר של ראיון אישי ומעבר של מבחני קבלה מעשיים ועיוניים. 

כמו כן, חלק מהמכללות דורשות מהמועמדים להיות בוגרי קורס עזרה ראשונה

משך לימודים

סדנאות קונג פו להיכרות עם שיטת אמנות לחימה זו כוללות, בדרך כלל, מפגשים אחדים בלבד, וקורס קונג פו, המיועד למעוניינים לתרגל את השיטה באופן שוטף - יכול להימשך שנים רבות או מספר חודשים, כאשר כל משתתף ומשתתפת יכולים להמשיך בלימודים והתרגולים כאוות נפשם: לפרוש מתי שירצו - או להמשיך ולהתאמן לאורך שנים ארוכות. 

קורס מדריכי קונג פו נמשך, בדרך כלל, בין ארבעה לשמונה חודשים. וכולל בין 200 ל-300 שעות לימוד אקדמיות. 

חלק מהמכללות ממציעות לימודים המתקיימים בשעות הערב ואחר הצהריים (ו/ או בימי שישי בבוקר) במטרה לאפשר גם לאנשים עובדים, סטודנטים, תלמידים ואנשים עסוקים אחרים להשתלב בלימודים בנוחות ובקלות יחסית, מבלי לפגוע יתר על המידה בסדר יומם הרגיל. 

נושאי לימודים

קורס מדריכי קונג פו כולל לימודים עיוניים ותיאורטיים מעמיקים לצד תרגולים רבים ושלל התנסויות מעשיות מעשירות, כך שהכשרתם של הבוגרים הינה לעילא ולעילא.

לעיתים קרובות כולל קורס מדריך קונג פו את הנושאים והתכנים הבאים: הפילוסופיה של הקונג פו, סוגי אמנויות לחימה סיניות, תרגילים, מתודיקה של הוראה, כללי זהירות ובטיחות בעבודה, פיתוח כושר גופני וגמישות, צ'י קונג ועוד. 

תעודה

בוגרי קורס מדריכי קונג פו, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים (ובכל דרישות ההסמכה של חוק הספורט) יקבלו תעודת "מדריך באומנות לחימה בסיס" ותעודת התמחות בקונג פו, מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם. 

אפשרויות תעסוקה

בוגרי קורס הדרכת קונג פו יוכלו להשתלב בעבודה במורי ומדריכי קונג פו כשכירים בחדרי כושר, מתנ"סים ומרכזים לאמנויות לחימה - או כעצמאיים, בעלי בית ספר לקונג פו פרטי משלהם. 

אפשרויות המשך לימודים

עולם הדרכת הכושר וההתעמלות ככלל, ועולם הדרכת אמנויות הלחימה בפרט, מציע לעוסקים בו מגוון אפשרויות להמשך לימודיהם - ובוגרי קורס קונג פו יכולים לפנות ללימודי שיטות אמנויות לחימה נוספות, אשר יתרמו להעשרת ארגז כליהם המקצועי: קורס מדריכי קראטה, קורס מדריכי קפוארה, קורס מדריכי ג'ודו, קורס מדריכי קרב מגע וקורס מדריכי ג'ו ג'יטסו הם רק חלק מאפשרויות הלימודים הפופולאריות בקרב בוגרי לימודי הכשרת מדריכי קרב מגע. 
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎