קורס מדריכי עיצוב וחיטוב

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס מדריכי עיצוב וחיטוב
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מדריכי עיצוב וחיטוב?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מדריכי עיצוב וחיטוב?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי מדריכי עיצוב וחיטוב

בעת האחרונה, קורס מדריכי חדר כושר החל להופיע ולהפוך פופלארי ביותר. בעת שבמדברים על הפעילויות הרבות הקיימות במסגרתו, ניתן להשתתף כיום בחוגים שונים כמו: קיקבוקסינג, ספינינג, יוגה, וכן עיצוב וחיטוב. הפעילות בחדר כושר ובחוגים משלבת בין עבודה אירובית לבין עבודה אאירובית. ההבדלים ביניהן הם שהאחת עובדת על סיבולת לב ריאה והשניה על פיתוח השריר.

באופן כללי, חשוב שתדעו כי פעילות פיסית מאוד חיונית לטובת שמירה על המשקל, הבריאות והגוף שלנו. אומרים כי נפש בריאה בגוף בריא ולכן רבים בעשור האחרון פונים להסבה מקצועית או פותחים בקריירה לחיים בתור מדריכי ספורט בשלל תחומים. לכן, אם אתם מחשיבים עצמכם כבעלי כושר גופני טוב דיו כדי להדריך ותחום העיצוב וחיטוב מעניין אתכם, שווה לכם לברר אודות נושא זה ולהעמיק בו. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מדריכי עיצוב וחיטוב?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מדריכי עיצוב וחיטוב?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי על קורס מדריכי עיצוב וחיטוב 

קורס מדריכי עיצוב וחיטוב כבר מזמן לא תחום נישתי. המדריכים הפכו להיות כלי עזר לרבים, מאמנים לחיים ולספורט, חברים טובים ואנשים שמניעים לעשייה.

לימודי מדריכי עיצוב וחיטוב אמונים לא רק על פעילות גופנית אך גם על התזונה של המתאמנים ומצבם הנפשי. רצון ויכולת לעולם לא הולכים ביחד ולכן למדריכי עיצוב וחיטוב יש גישה מזמינה לטובת הכנת המתאמנים לאימון נפשי ופיסי לטווח ארוך.

המקום הנפוץ ביותר ללמוד בו עיצוב וחיטוב ושאר נושאים הקשורים לפיתוח כושר בקרב מתאמנים המגיעים בקביעות לחדרי כושר, או לכאלה המעוניינים באימון פרטי וממוקד, הינה המכללה האקדמית וינגייט. למכללה זו שלוחות רבות בארץ, וכיום, ניתן ללמוד במקומות רבים בכל רחבי הארץ ולהפוך למאמן או לחלק מצוות ההדרכה של החוגים הקיימים בחדר כושר הקרוב לביתכם. 

ומידה והינכם מעוניינים ללמוד דווקא במקום אחר, תוכלו להשתלב גם ביובל - בית ספר להכשרות מקצועיות בספורט, ולברר אודות הההדרכות הניתנות שם בתחום העיצוב והחיטוב. 

מה תוכניות הלימוד לקורס מדריכי עיצוב וחיטוב?

תוכנית הלימודים במכללות מותאמת במיוחד לסטנדרטים בינלאומיים ועומדת על תכנים רבים ביניהם פיזיולוגיה, פסיכולוגיה של הספורט, אימון - coaching, מתן עזרה ראשונה, פעילות גופנית, תזונה, שרירים, פעילות לב - קרדיולוגיה, שימוש במשקולות ועוד.

מי קהל היעד לקורס מדריכי עיצוב וחיטוב?

קורס מדריכי עיצוב וחיטוב מתאים לגברים ונשים. הסטודנטים רוכשים ידע רב בהדרכה, עמידה מול קהל, יכולת התאמת תרגילים לגיל, משקל וגובה, הבנת הצורך של המתאמנים, הקניית מוטיבציה ושקידה. כמו כן, בוגרי קורס עיצוב וחיטוב אמונים על מצבו הבריאותי של המתאמן ולכן יש ביכולתם להשפיע באופן חיובי על הכושר הפיזי של המתאמן.

לימודי עיצוב וחיטוב טובים לכל אחד שמבקש לפתוח בקריית הדרכת ספורט, מדריכים שכבר עוסקים בתחום ומעוניינים להעשיר את הכישורים האישיים שלהם, חיילים משוחררים ועוד. המכללות מספקות סדנאות והתנסות מעשית, תרגול רב, אימון כושר אינטנסיבי והקניית כלים להוראה והדרכת קהל.

מה משך הלימודים ותעודות לקורס מדריכי עיצוב וחיטוב?


באופן כללי, הלימודים נמשכים כ- 8 חודשים לערך, במתכונת שבועית למספר שעות. בסיום הלימודים מקבלים הלומדים תעודות המעידות כי הם כשירים להיות מדריכים מוסמכים לעיצוב וחיטוב והם כעת יכולים להתחיל להדריך, לעבוד ולהרוויח את לחמם בתחום. 

מה אפשרויות הלימודים הנוספות לקורס מדריכי עיצוב וחיטוב?

אם התעניינתם במדריכי עיצוב וחיטוב, אולי תרצו לקבל פרטים נוספים אודות תואר ראשון במדעי התזונה על מנת להכיר לעומק את מרכיבי התזונה והשפעת המזון על הגוף ומערכותיו. כמו כן תוכלו לפנות ללימודי מנהל עסקים לתואר ראשון ולשלבם במהלך לימודי עיצוב וחיטוב - כך תקבלו כלים לטובת פתיחת עסק עצמאי בתור מדריכי עיצוב וחיטוב.

בוגרי קורס מדריכי עיצוב וחיטוב משפיעים לטובה על מצבו הפיסי של המתאמן ומקנים לו יכולות פיסיות לירידה במשקל ולשיפור הבריאות. 

מה אפשרויות התעסוקה לקורס מדריכי עיצוב וחיטוב?

לא פעם בוגרי קורס מדריכי עיצוב וחיטוב עובדים בתור מאמנים אישיים ולכן יש ביכולתם להתאים תוכנית אימונים ותפריט תזונה שיתאים לכל אחד באופן אינדיווידואלי.

ידוע כי נשים וגברים שונים פיסית ולכן לומדים הסטודנטים לומדים כיצד להעמיד תוכנית לימודים לאישה וגבר בנפרד. דעו כי למכללות יש אבזור מתקדם וציוד חדיש. משקולות, מזרונים, אולמות, סטודיו, מראות גדולות כל אלו כמו גם מגרשים מוצעים לכל סטודנט במהלך לימודי עיצוב וחיטוב. 

הידע הנרחב שתצברו במכללות בתחום ההדרכה הספורטיבית ישמש אתכם באופן מקצועי ואישי. תלמדו לנהל את עצמם וליצור לעצמכם שיווק ופרסום. תוכלו להתעניין בלימודי שיווק ופרסום בעיקר ברשתות חברתיות - בעידן הדיגיטלי של היום. חשיפה, שיווק נכון וידע - יעניק לכם מקצועיות ומומחיות.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎