קורס מדריכי תנועה לגיל הרך

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי מדריכי תנועה לגיל הרך

תחום ההדרכה להורים לתינוקות ופעוטות הולך ומתפתח ועימו גם תחום הדרכת תנועה לגיל הרך. קורס מדריכי תנועה לגיל הרך נועד להסמיך מדריכים להניע ילדים בצורה טובה יותר בגילאים של שנתיים עד שש. חשוב שתדעו כי לימודי ההדרכה הינם מהווים חלק מהתחום לימודי הטיפול לגיל הרך, אשר מצריך רגישות, סבלנות ואהבה רבה לילדים.

במידה והינכם תופסים עצמכם ככאלה, כבוגרי קורס תוכלו למצוא עבודה במעונות יום או להעביר הפעלות לילדים. כמו כן אפשר למצוא עבודה בתחום במתנסים, ומרכזי חוגים אחרים. אם גם אתם רוצים להיות מדריכים ולהשתלב בתחום מתפתח ומרתק זה, הגעתם למקום הנכון - קראו עוד על קורס מדריכי תנועה לגיל הרך. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מדריכי תנועה לגיל הרך?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מדריכי תנועה לגיל הרך?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על קורס מדריכי תנועה לגיל הרך

קורס מדריכי תנועה לגיל הרך נועד להסמיך מדריכים להניע ילדים בצורה טובה יותר בגילאים של שנתיים עד שש. בוגרי קורס יכולים למצוא עבודה במעונות יום או להעביר הפעלות לילדים.

ישנם סוגים אלטרנטיביים גם כן של פעילויות תנועה לילדים, כגון יוגה, דמיון מודרך, יציבה, משחקייה ועוד. מחקרים רבים מוכחים כי ילדים שפעילים גופנית הם ילדים בריאים יותר, ובטוחים בעצמם, מה שמאפשר להם להיות מקובלים גם מבחינה חברתית.

פעילות גופנית המשלבת גירויים מהווה השפעה חיובית על ילדים בשלבי התפתחות מוקדמים ומשפרים את הכישורים השונים כגון קריאה, כתיבה ואף חישובים מתמטיים. על מנת להטמיע בילדים ערכים לאורח חיים בריא הכוללים תזונה נכונה ופעילות גופנית, יש להקפיד על פעילות גופנית באופן סדיר כבר מהגיל הרך.

קורס מדריכי תנועה לגיל הרך
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס מדריכי תנועה לגיל הרך?

תכני הלימוד הנלמדים בקורס מדריכי תנועה לגיל הרך: בין נושאי הלימוד ילמד נושא תורת הענף תוכנית הלימודים עשירה ומרתקת הכוללת סדנאות מעשיות בנושאי תנועה לגיל הרך.

בין התחומים העיקריים: מרכיבי תנועה בגיל הרך, חגים, עונות, חיות, סיפורי ילדים בתנועה, העשרה מוסיקלית ומפגשים עם יוצרות הכותבות במיוחד לגיל הרך, הכרות עם מגוון גדול של אביזרים והשימוש הנכון בהם, התנסות מעשית בהנחיית עמיתים ובמפגשים עם ילדי גן, פעילויות עם מתקני הג'ימבורי וכ"ו.

מטרות התנועה לגיל הרך נפרשות על פני תחומים שונים: הקוגניטיבי- כולל הבנת הקשר בין סיבה לתוצאה, תכנון משימות, ביצוע והשלמת משימות, מיון גדלים, צורות וצבעים, הכרת מושגים, תפישה מרחבית. בתחום החברתי - רכישת כישורים במישור החברתי, פיתוח מנהיגות, יכולת שמירה על החוקים, נתינה וקבלה ועוד, בתחום המוטורי - פיתוח מיומנויות בסיסיות בתנאי שטח משתנים, שליטה בגוף כמכלול ובאיברים בודדים, הכרת הגוף- שיום וזיהוי על פי גודל וצורה, איסוף נתונים על ידי החושים וכן בעוד תחומים.
חשיבות התנועה בהתפתחות הילד, עקרונות עבודה בגיל הרך, תכנון שיעור, התפתחות סנסומוטורית, פסיכולוגיה התפתחותית, היבטים אנטומיים בהתפתחות הילד.הקניית הבנה של התפתחות הילד הקניית ערכים של בטיחות וסדר בהדרכה.

למי מתאים ללמוד בקורס מדריכי תנועה לגיל הרך?

קורס מדריכי תנועה לגיל הרך מיועד לבעלי מקצוע העוסקים בעבודה עם הגיל הרך כגון: גננות, מורות וכל אדם בעל סבלנות ואהבה  גדולה לילדים וטף המעוניין ללמוד לעומק תחום זה על מנת לעסוק בהדרכת תנועה לילדים בגיל הרך.
קורס מדריכי תנועה לגיל הרך
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לבוגרי קורס מדריכי תנועה לגיל הרך?

אם אתם אוהבים ילדים, אולי תתעניינו גם בלימודי חינוך לגיל הרך. הלימודים הללו כוללים אפשרויות לימודים מגוונות ושונות, בין אם מדובר בלימודי תעודה כמו סייעות ומטפלות או בלימודי תואר ראשון - גננות. 

לרוב, אנשים הפונים לתחום זה יכולים להתעניין גם בתחום הטיפולי. כך לדוגמא, לימודי תרפיה במוסיקה הינם מעניינים ביותר, וחשובים ביותר שכן, הם משלבים ריתמיקה והתמודדות שאיננה ורבאלית עם בעיות נפשיות ועל כן בעלת ערך תרפוייטי רב ביותר. 

במה עוסקים בוגרי קורס מדריכי תנועה לגיל הרך?


המסיימים הינם בעלי אפשרויות תעסוקה מגוונות ושונות במיוחד בתחומי החינוך הבלתי פורמאלי. מדריכי התנועה יכולים להעביר שיעורים שונים במהלך הלימודים בבתי הספר או בחוגים המתקיימים לאחר שעות הלימודים.

כמו כן, קיימים מתנסים שונים אשר גם במסגרתם ניתן להשתלב ולמצוא עבודה נרחבת בתחום מדריכי התנועה לגיל הרך.
מודעה
מחפש קורס מדריכי תנועה לגיל הרך?
מחפש קורס מדריכי תנועה לגיל הרך?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל חי - ליד קרית שמונה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה