קורס מדריכי רכיבה על סוסים

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי מדריכי רכיבה על סוסים

אם תמיד אהבתם רכיבה על סוסים ואתם רוצים לקחת את האהבה הזו לשלב הבא - קורס מדריכי רכיבה יכול להתאים לכם. מטרת קורס מדריכי רכיבה על סוסים הוא להקנות ידע ברכיבה מערבית ואירופאית, הקניית ידע תיאורטי ומעשי ברכיבה ומיומנויות ויכולות הדרכה, כולל התנסות מעשית. תחום הרכיבה, באופן כללי ניתן לשיוך ללימודי ספורט אתגרי כיוון שמעבר להנאה שקיימת ברכיבה, ניתן גם להתחרות במרוצי סוסים. 

הקורס שם דגש רב על לימוד עקרונות בטיחות בסביבת הסוס, ועל הקניית ידע תיאורטי בהתנהגות ובפסיכולוגיה של הסוס. הקורסים מתקיימים במתקנים המאושרים ע"י מנהל הספורט. בואו לקרוא מידע רב ומועיל על קורס מדריכי רכיבה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מדריכי רכיבה על סוסים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מדריכי רכיבה על סוסים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על קורס מדריכי רכיבה על סוסים

רכיבה היא תחביבם של אנשים רבים בארץ ובטח ברחבי העולם, שמוצאים ריגוש ועניין בבעל החיים הנפלא והאציל הזה וברכיבה עליו. רכיבה על סוסים, לוקחת אתכם למקומות אחרים. טיולי סוסים מחברים אותנו אל עולם החי ואל הטבע, מחזירים אותנו אחורה בזמן אל הפשטות ומעניקים לנו חוויה של שחרור וחיבור לעצמנו ולסביבה - רכיבה על סוסים הינה חוויה מרתקת שמשאירה אותנו עם טעם של עוד.

תוכלו להעניק רכיבה זו כמתנה לאדם קרוב שלכם רכיבה על סוסים הינה  מתנה מיוחדת מקורית ומדליקה, הכשרת מדריכים להדרכת תרבות הרכיבה  על כל צדדיה ,עם  דגש על בטיחות, תקשורת עם סוסים, אילוף ותרגילים אלמנטאריים משתי הסגנונות גם יחד.

יתר על כן הורים רבים  לילדים הסובלים מביטחון עצמי נמוך, או  ילדים בעלי צרכים מיוחדים אשר נמצאים בחוג זה מעידים על שיפור משמעותי אצל ילדיהם.  
קורס מדריכי רכיבה על סוסים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס מדריכי רכיבה על סוסים?

מטרת קורס מדריכי רכיבה על סוסים הוא להקנות ידע ברכיבה מערבית ואירופאית, הקניית ידע תיאורטי ומעשי ברכיבה ומיומנויות ויכולות הדרכה, כולל התנסות מעשית. הקורס שם דגש רב על לימוד עקרונות בטיחות בסביבת הסוס, ועל הקניית ידע תיאורטי בהתנהגות ובפסיכולוגיה של הסוס. הקורסים מתקיימים במתקנים המאושרים ע"י מנהל הספורט.

נושאי הלימוד בקורס מדריכי רכיבה על סוסים: הקניית ידע תיאורטי בהתנהגות ופסיכולוגיה של הסוס, אילוף הסוס, פתרון בעיות, עקרונות עבודת קרקע. עזרה ראשונה, וטרינריה , פרזול, ממשק , אלמנטים בשיטות הרכיבה השונות. כלים במתודיקה בהדרכה ועוד נושאים מגוונים.

למי מתאימים לימודי הדרכת רכיבה על סוסים?

לימודי הדרכת רכיבה על סוסים מיועד לאנשים אוהבים סוסים ורכיבה ורוצים לשלב את שתי התחומים האילו ולהפוך למדריכים מנוסים בעלי תעודות. אגב, אם אתם אוהבים סוסים, בוודאי תתעניינו גם בלימודי רכיבה טיפולית. במרבית הקורסים מקבלים הבוגרים העומדים בדרישות הקורס, תעודת מדריך רכיבה על פי דרישת חוק הספורט ובכך יכולים להשתלב בכל מוסד אשר ירצו להדריך.
קורס מדריכי רכיבה על סוסים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לבוגרי קורס מדריכי רכיבה על סוסים?

במידה והינכם מתעניינים גם בתחומי הטיפול, קיימים סגנונות טיפול שונים. כך לדוגמא, לימודי טיפול במוסיקה הינו תחום אשר משתמש בכלים השייכים לתחום המוסיקה על מנת לקדם את התמודדותו של הפציינט עם חרדות או בעיות נפשיות אחרות. 

אם הינכם מתעניינים בתחום לימודי הספורט האתגרי, ייתכן כי תרצו ללמוד גם מדריכי צניחה חופשית. לימודים אלה הינם מרתקים ביותר וכוללים כלים ופרקטיקות השייכות לתחום וכן ידע הקשור לתחום לסוגי מצנחים שונים, סוגי מטוסים שמתאים מהם לבצע את הצניחה החופשית ועוד. 

במה עוסקים בוגרי קורס מדריכי רכיבה על סוסים?


המדריכים המנוסים יוכלו להדריך קבוצות של תלמידים או לתת שיעורים פרטיים ולעזור לילדים ומבוגרים  להעצים את עצמם וכך בעקיפין לעזור להם גם מבחינה נפשית. ההכשרה שמקבלים המשתתפים בקורס מדריכי רכיבה על סוסים תאפשר להם לעבוד עם ילדים ועם מבוגרים.
מודעה
מחפש קורס מדריכי רכיבה על סוסים?
מחפש קורס מדריכי רכיבה על סוסים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: צפת
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה