קורס מדריכי אופניים

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס מדריכי אופניים
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מדריכי אופניים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מדריכי אופניים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי מדריכי אופניים

לימודי הדרכת רכיבה על אופניים הינם לימודים מרתקים ויחודיים. תחום רכיבת האופניים תופס את הישראלים וניתן להתקל ביותר ויותר רוכבי אופניים מדוושים להנאתם. בין המכללות המוכרות בתחום, ניתן למצוא את וינגייט אשר מלמדת שיטות הדרכה טובות ומגוונות בתחום הדרכת האופניים. 

קורס מדריכי אופניים שם דגש על מדעי האימון הנכון ועל הקניית שיטות אימון והדרכה מתקדמות ומגוונות, הקניית היסודות הבסיסיים במדעי האימון, הקניית היסודות הבסיסיים בטכנאות אופניים, שיטות אימון ברכיבת שטח וכביש, לימוד טכניקות רכיבה בשטח ובכביש, הכרת עולם הרכיבה התחרותי על גווניו השונים בארץ ובעולם.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מדריכי אופניים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מדריכי אופניים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי על קורס מדריכי אופניים

הרכיבה הספורטיבית על האופניים והחוויה בטבע יוצר הנאה מירבית. הלימודים בקורס מדריכי רכיבת אופניים נועדו להכשרת מדריכי אופניים מיומנים ומקצועיים לתחומים רבים, בהתאם להתמחות של הקורס'.קורס מדריכי אופניים הינו קורס תיאורטי ומעשי המקנה ללומדים בו ידע רב בעולם האופנים כמו: טכניקות רכיבה לשטח ולכביש בעולם הרכיבה התחרותי בארץ ובעולם.

קורס מדריכי אופניים שם דגש על מדעי האימון הנכון ועל הקניית שיטות אימון והדרכה מתקדמות ומגוונות. הקניית היסודות הבסיסיים במדעי האימון, הקניית היסודות הבסיסיים בטכנאות אופניים, שיטות אימון ברכיבת שטח וכביש. לימוד טכניקות רכיבה בשטח ובכביש. הכרת עולם הרכיבה התחרותי על גווניו השונים בארץ ובעולם  הכרת עולם הרכיבה העממי על גווניו השונים בארץ.

מה לומדים בקורס מדריכי אופניים?

מטרות הלימודים העיקריות בקורס מדריכי אופניים הינו: לימוד מקצועות הרכיבה, התאמת האופניים למתאמן, יציבות של הגוף ברכיבה, בניית אימון נכונה, פציעות נפוצות ומניעתן ותחזוקת האופניים.

הלימודים בקורס מדריכי אופניים משתנים מאוד בהתאם לאופי הקורס, והיקפו. קיימים קורסים מגוונים בתחום זה המחולקים לקטגוריות שונות, כגון: קורס מדריכי אופניים לרכיבה בשטח ובכביש, קורס רכיבת אופני סטודיו, קורס הסמכת מדריכים לטיולים ולהובלת קבוצות שונות ועוד.

לימודי הדרכת רכיבה על אופניים משלבים לימודים תיאורטיים, תרגול מעשי ורכיבות שטח. בין הנושאים הנלמדים במרבית הקורסים ללימודי הדרכת רכיבת על אופניים: טכנאות אופניים בסיסית, ביומכניקה, קביעת מטרות כלליות, התאמת האופניים לאופי הרוכב ולדרישותיו, הגשת עזרה ראשונה, סוגי האימונים השונים, פסיכולוגיה, התאמת האימון והרכיבה, אופני ההדרכות השונות, טכניקת דיווש נכונה, כללי זהירות ובטיחות בזמן הרכיבה, כושר גופני, ועוד נושאים שונים אשר נלמדים בקורס זה.

מה הם תנאי הקבלה לקורס מדריכי אופניים? 

הקורס מדריכי רכיבת אופניים מיועד לאנשים מגיל 16 ומעלה, בעלי בריאות תקינה ובעלי ידע ברכיבת אופנים ,והם מיומנים הן ברכיבה הן במבנה האופניים והן בתיקוני אופניים בסיסיים. הקבלה לקורס מותנית במעבר ראיון אישי.

מה משך קורס מדריכי אופניים?

מי שסיים את קורס המאמנים והוכר על ידי מינהל הספורט ואיגוד האופניים מוסמך להדריך רוכבים בכל גיל בפעילות תחרותית בהתאם לחוק הספורט ולהדריך בכל הגילאים בפעילות עממית. הקורס הינו באורך של כ-200 שעות ופתוח רק למי שהוכשר לפני כן כמדריך אופניים ועסק בהדרכה באופן פעיל.

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לבוגרי קורס מדריכי אופניים?

קורס מדריכי ספינינג  הינו אפשרות לימודים נוספת שיכולה להילקח בחשבון בעת שמתעניינים בהדרכת ספורט אתגרי. במסגרת הלימודים ניתן ללמוד כיצד לרכוש את הפרקטיקות הבטוחות והמאתגרות בירידה ממצוקים. 

אפשרות נוספת שניתן לקחת בחשבון הינה לימודי צניחה חופשית. לרוב את התחום לומדים במסגרת הצבא, אולם, אם בתקופה זו לא רציתם או ששירתתם בבסיס שלא הציע לכם את האפשרות - קיימים מוסדות לימוד שונים אשר מלמדים כיצד לצנוח מגבהים שונים, תוך שימוש במצנחים משתנים.

אם הינכם מעוניינים להדריך במקצה המשלב הן תחום השחיה, רכיבה על אופניים והריצה, ייתכן כי דווקא המסלול של לימודי הדרכת הטריאתלון עשוי להתאים לכם. התחום הינו משלב בין 3 סוגי הספורט השונים ומכשיר את המעוניינים להצלחה בתחום.

במה עוסקים בוגרי קורס מדריכי אופניים?


המסיימים יוכלו לעסוק בתחום ההדרכה, בין אם באופן מקצועי בחדרי הכושר השונים. האפשרויות העומדות לרשותם של הבוגרים, באות לידי ביטוי בעיקר בשיעורי ספינינג שונים - אשר נחשבים כתחום העיקרי לשריפת קלוריות.

אם הינכם אוהבים את תחום ההדרכות וההוראה, ייתכן כי שוה לכם לברר אודות תחום לימודי חינוך והוראה. בצורה כזו תוכלו להיות מורים לחינוך גופני בבתי הספר היסודיים והתיכוניים ולהעביר את אהבתכם לספורט גם לדור העתיד.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎