קורס מדריכי צניחה

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס מדריכי צניחה
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מדריכי צניחה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מדריכי צניחה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי מדריכי צניחה

לימודי ספורט אתגרי הינם תחום רחב במיוחד אשר כולל תחושת אדרנלין גבוהה המניעה אותנו להתמודד עם הפחדים החזקים ביותר שלנו. אחד הפחדים הנפוצים במיוחד הינו פחד גבהים, אשר לא פעם משתק אותנו מלעשות דברים מטורפים כמו צניחה ממטוס או קפיצת באנג'י.

גם כשאנו מקבלים את ההחלטה לקפוץ ממטוס בגובה של כמה אלפי ק"מ מהאדמה, אנו מצפים שיהיה מישהו שילווה אותנו לאורך הצניחה. קורס מדריכי צניחה מכשיר מדריכים לתת ליווי מקצועי ומיומן לאנשים בדרך לצניחה. ההדרכה חייבת לעמוד על כל הכללים הבטיחותיים והפעולות שיש לנקוט על מנת לבצע את הצניחה באופן זהיר ובטוח.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מדריכי צניחה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מדריכי צניחה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס מדריכי צניחה

אין ספק כי הצניחה היא אחת הפעילויות המהנות אך המבהילות שיש. לקפוץ ממטוס זה לא עניין של מה בכך ולכן זה רק טבעי כי יוכשרו מדריכים שיספקו מענה מקצועי לאנשים שטובלים את רגלם בתחום בפעם הראשונה.

קורס מדריכי צניחה מאפשרים לאנשי מקצוע, חיילים משוחררים מתחום הצניחות ואנשים שחוו צניחות מרובות בחיים, להשתלב בחינוך והוראת התחום עבור קבוצות אנשים כפנאי או במסגרת צבאית. מדריכי צניחה בצה"ל, כדוגמה, נדרשים לעבור מינימום 60 צניחות בעמם על מנת להפוך להיות מדריכים מן המניין.

מה לומדים בקורס מדריכי צניחה?

כפי שתראו להיות מדריכי צניחה זו אחריות אדירה שאתם מקבלים לידיים. עליהם להיות רצינים וממוקדים בשיעור וכמובן להגיע לקורס עם ניסיון צניחה. הצניחה, למרות הזמן הקצר שהיא נמשכת, מחייבת אמצעי זהירות רבים ונקיטת כל הפעולות על מנת להבטיח צניחה בטוחה.

מדריכי צנחנים, יודעים כי תפקידם מאוד חיוני ומשמעותי וכי אנשים סומכים על המדריכים בעיניים עצומות. קורס מדריכי צניחה מקנה כלים מעשים למדריכים בשטח כגורמי סמכות היחידים בשטח וכנותני מענה מיידי לכל תקלה.

איתור תקלות, תמרון, אלתור באוויר, טיפול בתקלות בזמן צניחה, אלו הם עקרונות חיוניים מאוד שנלמדים בזמן קורס מדריכי צניחה. על מנת להבטיח שהצניחה תצא לפועל ותתנהל באופן בטוח, יש להקנות למדריכים ידע נרחב. חיוני מאוד כי המועמדים לקורס מדריכי צניחה יהיו בעלי בריאות תקינה, כושר פיסי גבוה וניסיון רב בצניחה.

בדרך כלל אתרי פנאי מציעים שיעורי צניחה להוצאת רישיון בצניחה חופשית או צניחה המאפשרת לכל אדם לצנוח ביחד עם מדריך המחובר לצונח עצמו. בשני המסלולים חשיבותו של מדריך צניחה יקרה מפז.

למי מתאימים לימודי הדרכת צניחה?

כושר פיסי וגופני יעניק למדריכי צניחה כוח ובריאות חזקה יותר. אלו יסייעו לאנשים לצנוח באופן מסודר ובטיחותי. בוגרי קורס מדריכי צניחה נדרשים לדעת לשחות ולתת עזרה רפואית בעת צורך. כמו כן הצנחנים מקבלים כלים להישרדות בתנאי שטח וכלים להוראה וחינוך. לימודי הדרכת צנחנים ללא ספק מזרימים כמויות גדולות של אדרנלין לגוף והאנרגיה שהצנחנים מקבלים היא אדירה.

כל מי שאי פעם למד צניחה חופשית ודאי קיבל הדרכה ממדריכי צניחה מיומנים ומומחים. מדריכי צניחה עומדים בדלת המטוס ודוחפים את הצנחנים לעבר השמיים. תפקידם מחייב אחריות, מרץ ובטחון רב בפעולות שהם נוקטים. מדריכי צניחה פועלים בשיתוף על מנת להבטיח הנאה מהצניחה.

צניחה זה אקט לא טבעי שבאמצעות מדריכים נכונים הפך להיות נגיש לקהל הרחב. ההתנסות בצניחה היא בגדר חובה ואנשים צונחים היום בזכות מדריכי צניחה מיומנים המחדירים מוטביציה ובטחון לקהל הרחב.

אילו אפשרויות לימוד נוספות יש לבוגרי קורס מדריכי צניחה?

לא בכדי מכונה הספורט כאתגרי שכן מדובר באתגר לא פשוט של אדם המתמודד עם הפחדים שלו. בין היתר תוכלו למצוא קורס מדריכי צלילה, אשר חושף את המדריכים ואת הלומדים לנופים מרהיבים ביותר הקיימים במצולות ולאו דווקא בשמיים. הקורס מאפשר ללומדים לגלות מה קיים במצולות ולהשתמש בציוד מקצועי שישאר איתם גם לאחר הקורס.

קורס סנפלינג, הינו תחום נוסף שאינו מאפשר לכם להישאר עם הרגליים על הקרקע. הקורס מאפשר לכם ללמוד מיומנויות טיפוס בכל רמות הקושי הקיימות.

כמו כן, תוכלו להשתלב גם בקורס מדריכי סקי, אשר מאפשר ללומדים להתנסות בחוויה בלתי רגילה, הנפוצה בעיקר בעונת החורף וגורמת לאנשים להרחיב את ידיעותיהם גם בחו"ל. הקורס מאפשר לכם לרכוש את הפרקטיקות ואת אפשרויות הגלישה הרצויות לשטח שבו אתם נמצאים מבלי לפחד.

במה עוסקים בוגרי קורס מדריכי צניחה?

בוגרי קורס מדריכי צנחנים משתלבים בבתי ספ לצניחה, מסגורת צבאיות, מקומות פנאי לצניחה וכל זה כמובן בארץ ובעולם. המדריכים לומדים אודות טרמינולוגיה מקצועית, מקבלים קורס עזרה ראשונה, התמודדות עם פציעות, פגיעות אפשריות, הרחבת כלים של מיומנויות צניחה, שיפור יכולות הדרכה ולימוד, הנגשת החומר הלימודי והמעשי עבור אחרים, תכנים מקצועיים אודות הציוד הנדרש לצניחה, קיפול צנחנים באופן נכון, עקרונות הצניחה, אופן הנחיתה, כיצד לנתב את המצנח באוויר ועוד.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎