קורס מדריכי פילאטיס

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס מדריכי פילאטיס
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מדריכי פילאטיס?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מדריכי פילאטיס?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי מדריכי פילאטיס

אם אתם מעוניינים להשתלב בעבודה אנרגטית וסוחפת בתחומי ההתעמלות והכושר הגופני, אם אתם כבר עובדים כמדריכי חדר כושר, כמורים לחינוך גופני או כמאמנים ומדריכים באחד מענפי הספורט וברצונכם לרכוש הסמכה נוספת בתחום, ואם גם אתם "מכורים" לפילאטיס וסופרים את הדקות למועד האימון הבא – למה שלא תהפכו את התחביב המנה למקצוע מבוקש ותבואו ללמוד בקורס הכשרת מדריכי פילאטיס?

קורס מדריכי פילאטיס מעניק למשתתפים ידע עיוני וכלים מעשיים אודות שיטתו של ג'וזף פילאטיס, שיטה המיועדת לחיזוק הגוף וליציבה נכונה. במסגרת הקורס לומדים המדריכים כיצד להעביר שיעורי פילאטיס מהנים ואיכותיים, שיתרמו רבות לבריאות המתאמנים. בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס מדריכי פילאטיס. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מדריכי פילאטיס?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מדריכי פילאטיס?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס פילאטיס

פילאטיס היא שיטה פופולארית לאימון גופני אשר שמה דגש על חיזוק הגוף ועל יציבה נכונה. השיטה, אשר הומצאה בשנות ה- 20 של המאה הקודמת  ע"י ג'וזף פילאטיס, עושה שימוש הן בתרגילי מזרן והן במכשירים ייחודיים, כאשר המטרה היא אחת - מתן דגש על שליטת האדם על גופו על ידי חיזוק השרירים המייצבים כגון שרירי רצפת האגן ושרירי הגב ותוך הגדלת טווח התנועה.  

קורס מדריכי פילאטיס הוא קורס מקצועי המעניק למשתתפים בו ידע בהוראת שיטת הפילאטיס עקרונות האימון באמצעות תרגילי מזרן רבים, התאמת השיטה לאוכלוסיות שונות ולצרכי המתאמנים ועוד. רק מדריכי פילאטיס מזרן יוכלו להתקדם וללמוד קורס מדריכי פילאטיס מכשירים.

למי מתאימים לימודי פילאטיס?

קהל היעד ללימודי פילאטיס הוא, כמובן, חובבי התעמלות פופולארית זו – המעוניינים להפוך תחביב מהנה למקצוע רווחי. כן מתאימים הלימודים גם למי שמבקש להכיר את הפילאטיס לעומק – גם מבלי לעבוד כמדריך. הלימודים מתאימים במיוחד למדריכי חדר כושר, מורים לחינוך גופני ומדריכים ומאמנים מענפי הספורט השונים, המעוניינים להעשיר עצמם בתחום וליהנות מהכשרה מקצועית מבוקשת.

אם אתם מתעניינים בלימודי הדרכת פילאטיס, אולי תמצאו עניין גם בלימודי הדרכת ספינינג, לימודי מאמני כושר אישיים, לימודי ריקוד ומחול ולימודים בקורסים נוספים מתחומי הכושר הגופני, ההתעמלות והספורט.

מה הם תנאי הקבלה לקורס פילאטיס?

תנאי קבלה לקורס הדרכת פילאטיס בסיסי (פילאטיס מזרון) כוללים, בדרך כלל, את הדרישות הבאות: ניסיון קודם בתרגול פילאטיס (10 שיעורים לפחות), תעודת מגיש עזרה ראשונה וידע תיאורטי מוכח באנטומיה ופיזיולוגיה (ניתן ללמוד את תחומי העזרה הראשונה והאנטומיה פיזיולוגיה במהלך לימודי הפילאטיס) ועמידה בריאיון אישי, הבודק את מידת התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום. בחלק מהמכללות נדרשים המועמדים להיות בעלי תעודת הסמכה באחד מענפי הספורט או בעלי ניסיון מעשי בתחום.

תנאי הקבלה ללימודי פילאטיס מכשירים כוללים סיום מוצלח של סיום קורס פילאטיס בסיסי.

מה משך קורס פילאטיס?

הלימודים בקורס הכשרת מדריכי פילאטיס נמשכים, בדרך כלל, בין חודשיים לחמישה חודשים והכשרה מתקדמת כמדריכי פילאטיס מכשירים תדרוש מכם להשקיע בלימודים כחודשיים – שלושה נוספים.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים אלו, אך חוששים כי לא תצליחו להשתלב בקורס, עקב סדר יומכם העמוס – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות קורסים בשעות הערב ואחר הצהריים ובימי שישי בבוקר, במטרה לאפשר גם לאנשים עובדים (ואנשים עסוקים אחרים) להשתלב בלימודים בנוחות וקלות.

מה לומדים בקורס פילאטיס?

לימודי פילאטיס משלבים בין הקניית ידע עיוני ותיאורטי רב לבין שלל תרגולים והתנסויות מעשיות – בהדרכה ובפילאטיס כאחד. בין הנושאים הנלמדים במרבית הקורסים בתחום: היכרות עם תרגילי פילאטיס ברמות שונות, ההיסטוריה של הפילאטיס, ניתוח התרגילים, טכניקות מגע ותמיכת המדריך, אנטומיה בדגש על עמוד השדרה, מתודיקות הדרכה, פתולוגיות שונות והתמודדות עמן באמצעות ובמהלך פילאטיס, בניית מערך שיעור, שימוש באביזרים נלווים ועוד.

קורס פילאטיס מכשירים כולל, כמובן, גם היכרות עם המכשירים השונים הנמצאים בשימוש בשיעורי פילאטיס.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס פילאטיס?

בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, יהיו זכאים לתעודת "מדריך פילאטיס מוסמך" מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

במה עוסקים בוגרי קורס פילאטיס?

בוגרי הלימודים יוכלו להשתלב בעבודה כמדריכי פילאטיס במכוני כושר, מתנ"סים ומרכזים לפילאטיס, או לצאת לדרך עצמאית ולהעביר שיעורי פילאטיס במכון משל עצמם.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎