קורס מדריכי טניס

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
קורס מדריכי טניס
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות קורס מדריכי טניס?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על קורס מדריכי טניס?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

לימודי הדרכת ואימון טניס במכללות

אוהבים טניס? חושבים שהווימבלדון מרגש עשרות מונים מהמונדיאל? למה שלא תהפכו את אהבתכם למקצוע מכניס? קורס להכשרת מדריכי ומאמני טניס יקנה לכם את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים למאמן/ מדריך האיכותי – כך שתוכלו להשתלב במהירות בעבודות בתחום, כשכירים או כעצמאיים, ולהתחיל לגדל ולטפח את הדור הבא של שחקני הטניס הישראליים.

הדרכת טניס ואימון טניס הן שתי הכשרות שונות – ולמעשה המאמן הוא בעל הכשרה מתקדמת יותר – ובעוד המדריך רשאי להדריך רק ילדים ונוער עד גיל 16 (או לכל היותר, מבוגרים ברמת מתחילים) מאמן רשאי לאמן את כל הרמות והגילאים – לרבות שחקנים מקצועיים. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי התעודה להכשרת מדריכי ומאמני טניס.
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות קורס מדריכי טניס?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על קורס מדריכי טניס?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

מידע כללי

משחק הטניס הוא אחד מענפי הספורט הפופולאריים בעולם – וספורט זה אף נהנה מיוקרתיות מסוימת – ועל כן אף זכה לכינוי "הספורט הלבן". הטניס צובר בשנים האחרונות פופולאריות הולכת וגוברת בישראל – ועל כן הדרישה למדריכי ומאמני טניס, אשר יגדלו ויטפחו את דור העתיד של השחקנים הישראליים – גדלה אף היא.

בעמוד זה תוכלו לקרוא מידע רב אודות הקורסים להכשרת מדריכי ומאמני טניס מקצועיים ואיכותיים.

קהל יעד

הלימודים בקורס מדריכי טניס מיועדים, כמובן, לחובבי משחק ספורטיבי מהנה זה, המעוניינים להפוך את אהבתם למקצוע מכניס, ואילו הלימודים בקורס מאמני טניס מיועדים למדריכי טניס מוסמכים, המעוניינים להרחיב את השכלתם והסמכתם - ולהתקדם לתפקידי אימון (הנחשבים לבכירים יותר) בתחום.

אם אתם מתעניינים בלימודי הדרכת ואימון טניס, אולי תגלו עניין גם בקורס מדריכי ומאמני כדורעף, קורס מדריכי ומאמני פינג פונג, קורס מדריכי ומאמני כדורגל וקורסים נוספים להכשרת מאמנים ומדריכים בספורט.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס הדרכת טניס הם גיל 16 ומעלה, אישור רפואי המעיד בריאות תקינה וכשירות לעסוק בתחום, מעבר של מבחן מעשי בטניס ועמידה בריאיון אישי.

תנאי הקבלה לקורס אימון טניס הם אישור רפואי המעיד בריאות תקינה וכשירות לעסוק בתחום, תעודת מדריך טניס מוסמך (חלק מהמכללות דורשות גם ניסיון מעשי בהדרכת טניס), מעבר של מבחני טניס עיוניים ומעשיים ועמידה בריאיון קבלה אישי.

משך לימודים

הלימודים בקורס מדריכי טניס כוללים בין 200 ל-250 שעות לימוד אקדמיות, ואילו הלימודים בקורס מאמני טניס כוללים בין 300 ל-500 שעות לימוד אקדמיות. משך הלימודים נע, בדרך כלל, בין חמישה חודשים לשנה – בהתאם לסך שעות הלימודים הכולל ומתכונת הקורס – כלומר, מספר מפגשי הלימוד השבועיים ואורכו של כל מפגש.

במטרה להקל על אנשים עובדים, סטודנטים ואנשים עסוקים אחרים ליהנות אף הם מלימודים אלו – מכללות רבות בתחום מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים או בימי שישי בבוקר.

נושאי לימודים

לימודי הדרכת ואימון טניס דואגים להכשיר את בוגריהם במיטב הידע, המיומנויות והכלים בתחום, וזאת על ידי שילוב של לימודים תיאורטיים ועיוניים מקיפים ומעמיקים עם תרגולים רבים ושלל התנסויות מעשיות מפתחות.

לימודי הדרכת טניס כוללים, בדרך כלל, את התכנים הבאים: אנטומיה ופיזיולוגיה,תורת האימון, מבוא לפסיכולוגיה של הספורט, תולדות הטניס, טכניקה, טקטיקה, הכנה גופנית לילדים, מתודיקה, עזרה ראשונה, ועוד.

לימודי אימון טניס כוללים, לרוב, את הנושאים הבאים:  אנטומיה, פיזיולוגיה, תורת האימון, פסיכולוגיה של הספורט, פציעות ספורט, פיתוח כוח והפעלת חדר כוח, תזונת ספורטאים, תורת התנועה, אימון מנטאלי, ניתוח תחרויות, טקטיקה, טכניקה, ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי קורס מדריכי טניס, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת מדריך טניס, המאפשרת להדריך ילדים ונוער ולעיתים אף מבוגרים ברמת מתחילים. בוגרי קורס מאמני טניס יהיו זכאים לתעודת מאמן טניס – המאפשרת אימון לכל הרמות והגילאים.
מודעה

מחפש קורס מדריכי טניס?

מחפש קורס מדריכי טניס?
כל הארץ
אזור הצפון
אזור המרכז
אזור הדרום
אזור השרון
אזור חיפה
אזור ירושלים
מוסדות לימוד בישראל
לימודים

השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!

התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת

מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
מודעה