קורס סקיפרים

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס סקיפרים
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס סקיפרים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס סקיפרים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי סקיפרים

בעבר הפלגה על יאכטות נחשבה לספורט ששמור רק לעשירים מופלגים בריביירה הצרפתית - אך כיום גם אתם יכולים להיות סקיפרים ולהיכנס לעולם מופלא של יאכטות. אם אתם אוהבים את הים תוכלו להתמקצע ביציאה לים עם יאכטת מפרש. אוהבי הים המפרש והגלים, לעולם אינם מסתפקים בפעילות אחת הקשורה לים, לרוב הם אוהבים לשלב מספר אטרקציות כמו למשל, לימודי ספורט ימי.

השילוב בין אהבת הים לבין השטת יאכטות הופכים את הסקיפרים הימיים לאנשים בעלי השקפת עולם רחבה ביותר בנוגע לנסתרי הים והיבשה. במידה ויצא לכם להיות באילת בזמן האחרון אין אפשרות שלא לשים לב למספר הרב ביותר של היאכטות הקיים במרינה המרהיבה ביותר ביופיה באזור זה. אם תחום לימודים זה מעניין אתכם במיוחד, קודם, שווה שתבדקו את האזור, תשאלו את האנשים העובדים בתחום ותוכלו לקבל את הפרספקטיבה במטיבה ביותר.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס סקיפרים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס סקיפרים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס סקיפרים

הסקיפר הוא השם של קפטן היאכטה שאמור להשיט אותה בצורה המקצועית ביותר. כדי להיות סקיפר תצטרכו לא רק לדעת איך להרים מפרש, אלא גם להבין כיצד להתמודד עם מזגי אוויר שונים ומצבים בסביבה הימית.

בנוסף, סקיפר טוב יודע כיצד לשלוט בצוות שמפעיל את היאכטה. במסגרת הלימודים תזכו להתנסות בשיט באופן מעשי וכן ללמוד באופן עיוני. שייט על יאכטת מפרש דורש מיומנות ומקצועיות, ויכולת שליטה בצוות המפעיל את היאכטה.

בעת שמתאהבים בים לא ניתן לעצור את ההתלהבות האדירה המתלווה לכך. לכן, אם מצאתם את עצמכם מתאהבים בים, בגלים, ברוחות ובנופים השונים שמלווים לרוב את שוברי הגלים הקיימים באשדוד, חיפה, תל אביב, באילת וכן באזורים אקזוטיים כאלה ואחרים בחו"ל ודאי תשמחו לשמוע בצורה מעמיקה יותר אודות קורס סקיפרים או משיטי יאכטות.

מה לומדים בקורס סקיפרים?

באופן טבעי, לימודי השטת יאכטות מתקיימים במקומות בהם ישנם חופים מתאימים לכך - כך ניתן למצוא קורס יאכטות באשדוד, קורס סקיפרים בהרצליה, קורס סקיפרים בחיפה, קורס משיטי יאכטות בתל אביב, וכמובן גם קורסי יאכטות בחו"ל הקרוב או הרחוק - החל מקורס השטת יאכטות ביוון ועד לימודי סקיפרים בארה"ב.

במסגרת לימודי השטת יאכטות לומדים מגוון רחב של נושאים כגון: הכרת היאכטה והמפרשים, ניווט במכשירים אלקטרוניים ומצפן, ניווט על גבי מפה, מטרולוגיה, הפלגה בים סוער, שליטה ביאכטה במצבים שונים, ועוד.

מה משך קורס סקיפרים?

תוכלו להשתלב בקורס שייט בסיסי ליאכטות 7 מטר - קורס זה נחשב לקליל וקצר יחסית. אם ברצונכם להשיט יאכטות גדולות תוכלו להשתלב בקורס למעמיק יותר שיכין אתכם לקבלת רשיון יאכטה. כמו כן, ניתן ללמוד קורס יאכטה מאסטר שהוא ברמה מתקדמת יותר.

בסיום הקורס תוכלו להיות סקיפרים בסיילור (רישיון שייט בינלאומי על ספינה עד 24 מטר). הדרך לרישיון סקיפר כוללת ארבעה מבחנים עיוניים של משרד התחבורה: ימאות, מכונאות, ניווט מכשירים ומפות.

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לבוגרי קורס סקיפרים?

במידה והחלטתם כי תחום זה מעניין אתכם, כדאי שתשקלו גם ללמוד קורס צלילה ולשלב זאת עם תעודת מדריך. לרוב, האנשים המגיעים לאילת או לאזורים עם ים שוקלים להשתתף בקורסי צלילה על מנת לנצור את הרגע המרהיב שחזו בו כשביקרו בים. בצורה כזו תוכלו להבטיח להם חווית שייט חלומית ביאכטה מפוארת ועל הדרך תוכלו לאפשר להם גם לצלול אל קרקעית המצולות כדי להבחין במראות מרהיבים שיש לים להציע.

כמו כן, לימודי ביוטכנולוגיה ימית, שהינם תחום מתפתח בשנים אלו, מציע לימודי תואר המתפרש על מספר שנים, וכולל בתוכו חווייה מעמיקה וחינוכית כאחת עבור אותם אנשים שהינם רואים בים דבר שהינו חלק בלתי נפרד מהם והם אינם יודעים שובע ממנו עדיין.

במה עוסקים בוגרי קורס סקיפרים?

מסיימי הקורס יוכלו להשתלב במגוון עבודות הקשורות לתחום. כך לדוגמא, לאורך כל חודשי השנה, ובעיקר בקיץ, ניתן להבחין בלי תיירות הולכים וגדלים המוכנים להשקיע ממיטב כספם על מנת לחוות חווית שייט בלתי נשכחת בחופיה המרהיבים של ישראל. היתרון בתעודת הסקיפר שהבוגרים יוכלו לעבוד בתחום לא רק בארץ, אלא גם בחו"ל.

מן הסתם, חברות שייט רבות המשכירות את שירותיהם של הסקיפרים השונים מעוניינות להעסיק אנשים אשר ראו עולם, שיש להם ניסיון בתחום ועל כן שווה אולי לשלב את הלימודים גם עם לימודי שיווק באינטרנט כדי לקדם את שמכם בתחום ולהציע שירותים גם במדיה האינטרנטית העכשווית.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎