קורס מדריכי ג'ודו

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
קורס מדריכי ג'ודו
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות קורס מדריכי ג'ודו?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על קורס מדריכי ג'ודו?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

לימודי הדרכת ג'ודו במכללות

אומנויות לחימה הגיעו אלינו מכל העולם. סין נחשבת לאחת המדינות שהביאו את אומנויות הלחימה לתודעת הציבור כשאומנויות אלו משלבות בתוכן אלמנטים רוחניים. אומנות לחימה מתבצעת פנים מול פנים, בין שני אנשים על פי כללים ברורים. בין אפשרויות הלימודים הקיימות, ניתן למצוא קורס מדריכי קראטה וכן את תחום הדרכת הג'ודו.  

קורס מדריכי ג'ודו מכשיר את הסטודנטים להוראת אומנות הלחימה ג'ודו לרבות טכניקות לחימה, כללי קרב ואופן העברת התכנים לקבוצת למידה. קורס מדריכי ג'ודו יתאים לאנשים שעסקו ועוסקים בתחום, בעלי ידע מקצועי ובעלי רצון להעביר את הידע וללמד אחרים.
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות קורס מדריכי ג'ודו?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על קורס מדריכי ג'ודו?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

מידע כללי על קורס מדריכי ג'ודו

ג'ודו, מקורו ביפן ב 1882 ולמעשה מדובר באומנות לחימה מודרנית כפעילות ספורטיבית. לג'ודו יש מאפיינים מובהקים, כללים ברורים וטכניקות מובנות.

ג'ודו מאוד נבדל משאר אומנויות הלחימה מבחינת לבוש, חוקי לחימה ואף ספורט ייחודי זה נחשב לספורט אולימפי ונכלל באולימפיאדות ברחבי העולם בכל שנתיים. קורס מדריכי ג'ודו מעניק הכשרה מלאה לאנשים שמעוניינים לפתוח בסדנאות ג'ודו ולהעביר שיעורים לקבוצות תלמידים. השיעורים מועברים על פי רמות גילאים ולימודים.

ג'ודו הוא ענף ספורט בעל חוקה משלו. החוקים של ג'ודו משתנים כל הזמן על מנת להאדיר את הספורט ולחזק את היריבים. רק ב - 2013 נכנסו שינויים בחוקה כגון איסור לחיצת ידיים לפני הקרב. קורס מדריכי ג'ודו יקנה לסטודנטים את כל המידע הדרוש לגבי השינויים המלאים שנעשו בחוקי ג'ודו, הנחיות חדשות והנחיות לגבי עבירות שנעשות על ידי היריבים.

מה לומדים בקורס מדריכי ג'ודו?


תוכנית הלימודים של קורס ג'ודו עשירה בתכנים ביניהם חומרים תיאורטיים העוסקים בפיזיולוגי, פסיכולוגיה, תורת האימון כמו גם תכנים מעשיים כגון שיטות הדרכה, טכניקות לחימה, ענף הג'ודו, הכנה לילדים, פיתוח מיומנות ועוד. הסטודנטים לקורס מדריכי ג'ודו זוכים לשלב בין מיומנות הוראה למיומנות לחימה. 

היריבים בג'ודו מתחלקים על פי רמות משקל ודרגות חניכות שנמדדות על פי צבעי החגורה. לימודי ג'ודו מתחילים מחגורה לבנה להבדיל מלימודי ג'ודו ביפן, שם כל החניכים לומדים עם חגורה לבנה עד לקבלת חגורה חומה כחניכים בכירים.
 
צבעי החגורות נכנסו לשימוש באירופה ב1935 על מנת לדרג את רמת החניכים. לימודי מדריכי ג'ודו מסתיימים בתעודת גמר המסמיכה את הבוגרים למדריכים באמצעות 'תעודת מדריך'. המדריכים זוכים לקבל חגורה שחורה או חגורה אדומה. 

מה הם תנאי הקבלה לקורס מדריכי ג'ודו?

תנאי קבלה לקורס מדריכי ג'ודו דורשים מועמדים מעל גיל 16 בעלי חגורה כחולה, מעבר ראיון אישי ומבחן מעשי בג'ודו - על כן נדרש ידע מקצועי.

המכללה האקדמית וינגייט הינה פופולארית ביותר בתחומי הדרכת כושר בכלל ופרט, בלימודי אמנויות לחימה כמו ג'ודו וקראטה.  

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לבוגרי קורס מדריכי ג'ודו?

במידה והתעניינתם בקורס מדריכי ג'ודו תוכלו למצוא עניין גם בתחום לימודי אומנויות הלחימה בכללותם. התחום הינו שאוב בטכניקות שהיו נהוגות במזרח הרחוק והינן מקבלות ביטוי רחב בשנים האחרונות.  

לימודי קרב מגע הינם תחום לימודים נוסף אשר יכול לבוא לידי ביטוי ולהילקח בחשבון במידה והינכם מעוניינים ללמוד את תחומי האמנויות הלחימה. היופי בתחום לימודים זה, הוא שהמצאתו נעשתה בישראל ועצם למידתו מקדמת גאווה ישראלית ומעלה את המודעות לגביו.

במה עוסקים בוגרי קורס מדריכי ג'ודו?

ספורט אומנויות לחימה מתאים מאוד לעיסוק עבור ילדים מגיל קטן. ג'ודו יכול לפתח מודעות לבריאות שבפעילות הגופנית והאומנות מדגישה את הצד הרוחני של הלחימה.

ג'ודו מושתת על פילוסופיה יפנית כפי שהקרטה מדגיש את הפילוסופיה הסינית. מדריכי ג'ודו צריכים להיות מאסטרים בעבודתם ולהקנות כלים מעשיים לתלמידים.
מודעה
מודעה
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש