לימודים לאנשים עובדים

נמצאו עבורך 8 מוסדות לימודים:

לימודי ערב במכללות

לעיתים קרובות העבודה שואבת את מרבית שעות היממה שלנו ולא מותירה זמן לפיתוח אישי. כדאי לעצור ולחשוב על העתיד שלכם וההתפתחות האישית שלכם לרגע ולבדוק האם תוכלו לשלב בחייכם גם לימודים. אם פעם לימודים היו מנת חלקם של מנהלים ונושאי משרות מפתח, הרי שהיום לימודים יכולים לקדם אנשים בכל תחום מקצועי. 

כיום אנשי קריירה רבים בוחרים לשלב בשגרת החיים גם לימודים אקדמאיים או לימודי תעודה להכשרה אישית ומקצועית. יתר על כן, קיימים מקומות עבודה שמעודדים את העובדים להשתלב בלימודים. לימודים לאנשים עובדים ככלל מתקיימים בשעות הערב או ימי שישי והפכו להיות נגישים גם להורים במשרה מלאה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות לימודים לאנשים עובדים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על לימודים לאנשים עובדים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על שילוב לימודים ועבודה

ההתלבטות על תחילת הלימודים מאוד מובנת בעיקר בעידן שבו הקרייrה והעבודה עומדים לפני הכל והצורך להתפרנס הינו הכרחי. בעקבות כך, פיתחו מכללות אקדמאיות ומקצועיות מתכונת לימודים שמתאימה לאנשים עובדים. 

לימודים לאנשים עובדים מתקיימים לרוב בשעות הערב ובימי שישי, כך ניתן לשמור על משרה מלאה ולהתקדם בארגון בו אתם עובדים. כמו כן סטודנטים רבים שמתחילים ללמוד, מבקשים למצוא מסלול שבו יוכלו להמשיך לעבוד ולפרנס את עצמם. 

ללמוד ולעבוד זה כבר לא דבר שהינו בגדר חלום בלבד. ניתן בהחלט להבטיח קידום מקצועי ואישי תוך כדי שילוב עבודה, לימודים ומשפחה. 

לימודים לאנשים עובדים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

תנאי קבלה למסלול עבור אנשים עובדים 

כל אחד יכול להתחיל ללמוד בלימודי ערב. תנאי קבלה למסלולים עבור אנשים עובדים זהים לתנאי קבלה במסלולים הרגילים ועל כן יש דרישה אחת והיא לעמוד בתנאי קבלה באופן כללי עבור התחום אותו מבקשים ללמוד. 

על מנת להתקבל ללימודים אקדמאיים בדרך כלל המועמדים נדרשים להחזיק בתעודת בגרות מלאה ופסיכומטרי, מנגד קבלה ללימודי תעודה מתבססת על דרישות אחרות כגון ידע בסיסי במחשב, רמת אנגלית בסיסית או ללא רקע מקדים בכלל. 

אפשרויות תעסוקה

לימודים לאנשים עובדים נועדו להגן על מקום עבודה של המועמדים ולהבטיח קידום והתפתחות מקצועית. כמו כן לימודי ערב יכולים לסייע בהסבה מקצועית בכל גיל. בין תחומי הלימוד הפותחים את שעריהם לאנשים עובדים תמצאו משפטים, מנהל עסקים, מחשבים ומבחר לימודי הנדסה

לימודים לאנשים עובדים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מבחר מסלולים לבחירה

מנהלים שפונים ללימודים, זו מגמה שרק עולה עם השנים. תמצאו כי מספר רב של מכללות מציעות היום לימודי מנהל עסקים למנהלים וקורסי ניהול רבים פותחו במיוחד לקהל מנהלים מיומן.

הנדסאים רבים מחפשים להשלים תואר ראשון תוך כדי שמירה על מקום עבודה קיים. אפשרות זו מזכה את ההנדסאים באופציה להמשיך ללימודי תואר שני ולרכוש כלים נוספים בהתמודדות היומיומית בתחום.  טכנאים יכולים לפנות זמן בשעות הערב להרחבה מקצועית ואף לעשות הסבה ללימודי היי טק

בזכות לימודי ערב, נוצרה נגישות ללימודים עבור קהל גדול יותר בכללם לימודים בשיטת האוניברסיטה הפתוחה המוצעת במכללת רמת גן ובמכללות נוספות אחרות. 
מודעה
מחפש לימודים לאנשים עובדים?
מחפש לימודים לאנשים עובדים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: באר שבע, אשדוד
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, הלימודים מתאימים לבני 18 ומעלה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: אריאל בשומרון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - רמת גן
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - ליד כפר סבא. הסעות חינם ומעונות
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה