קורסים בתחום ההייטק

נמצאו עבורך 5 מוסדות לימודים:

קורס הייטק במכללות

למדתם תואר ראשון במה שמעניין אתכם, אך יצאתם לשוק העבודה וגיליתם כי אין עבודה בתחום? השתחררתם מהצבא ואתם מחפשים כיוון לקריירה מבטיחה ומשתלמת? הגעתם לתחושת מיצוי במקום עבודתכם לאחר שנים ספורות? אתם מעוניינים להצטרף לחוד החנית של עולמות המחקר והפיתוח? 

אם התשובה לאחת מהשאלות לעיל היא כן, ייתכן כי קורס באחד ממקצועות ההייטק הוא הפתרון המושלם בעבורכם: כיום, מגוון מכללות מציעות קורסים מרתקים המכשירים את בוגריהם להשתלבות מהירה וקלה בעולם הפורח של ההייטק, ללא צורך לבלות שנים רבות בלימודי תואר ראשון בהנדסת אלקטרוניקה או הנדסת מחשבים. תוך חודשים ספורים תוכלו גם אתם להשתלב בעבודה מאתגרת בתעשייה רווחית ופורחת זו.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורסים בתחום ההייטק?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורסים בתחום ההייטק?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על קורס הייטק

לאחר שהחלטתם לנסות את מזלכם בעולם ההייטק, נותר עוד להחליט במה תרצו להתמקצע, שכן עולם ההייטק כולל מגוון מסלולים נרחב: פיתוח תוכנה, ניהול רשתות ואבטחת מידע, פיתוח תוכנה לסמארטפונים, בדיקות תוכנה, בניית אתרים, עיצוב גרפי, אנימציה ותלת-מימד, קידום אתרים, מכירות בהייטק, ועוד מגוון מקצועות ומסלולים מרתקים, מהם תוכלו לבחור את זה הקרוב אל ליבכם ותחומי העניין שלכם.

היצע מוסדות הלימוד רחב אף הוא, וודאי כי תוכלו למצוא מוסד הקרוב אל מקום מגוריכם, ולהשתלב בקורסים בשעות הנוחות לכם - בשעות הבוקר, בשעות הערב או בימי שישי.

אף על פי שידוע כי תעשיית ההייטק משוועת לעובדים איכותיים ומקצועיים, וכי לרב אין בתחום זה בעיות גדולות וקשיים מיוחדים במציאת מקום עבודה, רבות מהמכללות המציעות קורסים להכשרת אנשיי הייטק פותרות אתכם מהתהליך המייגע של חיפוש העבודה, ומבטיחות לבוגריהן השמה ישירה (או סיוע  למציאת) במקומות עבודה בשלל תפקידים מרתקים מיד עם סיום הקורס. מכללות רבות אף מציעות מלגות לימודים מפתות, תנאי מימון נוחים, והכרה בפיקדון לחיילים משוחררים.
קורסים בתחום ההייטק
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורסי הייטק?


במידה והתעניינתם בתחום ההייטק, תדעו שזהו קורס מגוון ביותר הכולל בתוכו תכנים השייכים הן לתואר הראשון, תואר שני, וקורסים בתחום המחשבים. התכנים יכולים לכלול ידע מקיף ביותר בתחומי הפיזיקה, המתמטיקה, האנגלית אך גם יכולים להיות פשוטים יותר ולכלול הכרה של תוכנה ספציפית כמו בקורס Word.

למי מתאימים לימודי הייטק?


קהל היעד הינו מגוון ביותר, שכן הוא כולל ידע נרחב השייך לתחומים שונים. המילה "הייטק" איננה עומדת בעינה, אלא מכילה נושאים הקשורים לתחומים שונים. כך שגם מהנדסים, הנדסאים, מנהלים אדמינסטרטיביים, מזכירות, מורים ועוד, יכולים למצוא עצמם מתעניינים בתחום זה ומתקדמים בו. 
קורסים בתחום ההייטק
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הם תנאי הקבלה ללימודי הייטק?

מובן כי תנאי הקבלה תלויים בקורס הספציפי אותו בחרתם ללמוד, כמו גם במוסד אליו אתם רוצים להתקבל. אולם, על אף ההבדלים בתנאי הקבלה, ישנן מספר דרישות החוזרות על עצמן במרבית הקורסים והמוסדות: ידיעת השפה האנגלית והכרה בסיסית, ברמת משתמש, של עולמות המחשוב והאינטרנט הן תנאי הכרחי לקבלה.

דרישות נוספות יכולות לכלול אוריינטציה טכנית, ראיון קבלה, עמידה במבחני קבלה ייעודיים, ולעיתים אף ידע וניסיון בתכנות, בעת הקבלה לקורסים מתקדמים ומורכבים יותר.

כמה זמן נמשכים קורסים בהייטק?

משך הקורס תלוי במוסד הלימודים, כמו גם בנושא הקורס עצמו. ברב המקרים נמשכים הקורסים כמספר חודשים עד שנה, ומקנים לבוגריהם בפרק זמן זה את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושות להשתלבות אופטימלית בשדה ההייטק.

חשוב מאד לבדוק מהן התעודות וההסמכות הניתנות לבוגרים בסיום הקורס. קורסים רבים מבטיחים, בנוסף לתעודות המוענקות, גם הכנה למבחני הסמכה בינלאומיים של החברות הנחשבות בתחום (מיקרוסופט, לדוגמא), אשר מי שעובר מבחנים אלו זכאי לתעודות יוקרתיות ונחשבות, המקנות לו יתרון גדול בשוק העבודה.

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לבוגרי קורסי הייטק?

אם תחום ההייטק מעניין אתכם, ייתכן כי תתעניינו גם בלימודי שוק ההון. שוק ההון הינו מעניין ביותר, שכן הוא כולל תכנים השייכים לתחומי הכלכלה והנושאים הפיננסיים. אם אתם נמשכים לתחום זה והינכם רוצים לדעת כיצד להתנהל נכון מבחינה כספית, תחום לימודים זה יכול להיות רלוונטי ביותר עבורכם.

קורס בדיקות תוכנה QA הינו כולל מידע בנוגע לבדיקות תוכנה והבטחת יעילותן. הלימודי נפרשים על פני 6-8 חודשים ומבטיחים למסיימים למצוא עבודה בתחום בסיום הקורס.

אם תחום ההייטק מעניין אתכם, ייתכן כי תתעניינו גם בתחום לימודי המחשבים. לימודי המחשבים הינם מקיפים ביותר וכוללים ידע מעשי ועיוני אודות תוכנה וחומרה הקשורה לתפעול השוטף של המחשב. הכרתם תסייע לכם לשמור על המחשב שלכם לאורך זמן וכן תייעל את זמנכם על ידי חשיפה שלכם לתוכנות שונות המחליפות כוח עבודה אנושי. 

במה עוסקים בוגרי קורסים בתחום ההייטק?


במידה וסיימתם את תחום לימודים זה, תוכלו להשתלב בחברות כמו מת"ם בחיפה, אלביט מערכות, Philips ועוד חברות המתעסקות בתחום הפיתוחים והייטק. 

אם אינכם מעוניינים להתעסק בפיתוחי אפליקציות ותוכנות תוכלו להשתמש ביישומי האופיס לשם מציאת עבודה בתחום האדמיניסטרציה והמזכירות.
מודעה
מחפש קורסים בתחום ההייטק?
מחפש קורסים בתחום ההייטק?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, חיפה, באר שבע וירושלים
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה