ClickCease

לימודי הייטק

נמצאו עבורך 13 מוסדות לימודים:

תואר ראשון בהייטק

אם אם רוצים לפתח קריירה בתעשיית ההייטק כדאי שתחשבו על לימודי הייטק. השם "הי טק" (ניתן לכתוב הייטק. השם התקני הרשמי הוא טכנולוגיה עלית) מתאר את התעשיות העוסקות בטכנולוגיה מתקדמת. רבים משתמשים במונח כדי להתייחס לתעשיות הקשורות לעולם המחשוב, אך גם לתעשיות האלקטרוניקה, הביוטכנולוגיה ואחרות. מוסדות לימוד אמנם אינם מציעים תכנית לימודים עם השם הרשמי תואר ראשון בהיי טק או קורס היי טק, אבל קיימים מבחר תחומי לימוד שיסייעו לכם לרכוש את כל הכישורים הנחוצים לצורך השתלבות בתעשייה המשגשגת של ההיי טק בישראל ובעולם.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות לימודי הייטק?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על לימודי הייטק?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

קריירה בהי טק

ההצלחה האדירה של תחום ההיי טק בישראל מושכת רבים אליו וקיימים ישראלים רבים שרוצים לעבוד בתחום ההיי טק ולהרוויח משכורת עתק, אך לא כל אחד יכול להתקבל למשרת היי טק נחשקת - יש צורך ברקע לימודי מתאים. אם אתם רוצים לבחור בתואר שישפר את סיכויי הקבלה שלכם ויסלול את הדרך עבור קריירה מבטיחה, הגעתם למקום הנכון.
לימודי הייטק
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה כדאי ללמוד על מנת להשתלב בהייטק?

תעשיית ההיי טק נחשבת ליחסית מתקדמת ופתוחה, לעיתים בוגרי תואר ראשון בפילוסופיה או תואר שני בתקשורת ישתלבו במשרות בחברות היי טק, אך בדרך כלל מקצועות אלו לא מבטיחים הצלחה בתחום ההיי טק, שכן, הם יחסית רחוקים ולא פרקטיים עבור עבודה שכזו. אם אתם רוצים ללמוד תחומים רלוונטיים יותר כדאי שתחשבו על:

לימודי הייטק

מבחר הלימודים שרלוונטיים למחשבים הוא גדול יחסית ותוכלו לבחור את המקצוע שמתאים לתחומי העניין שלכם ושתוכלו להתקבל אליו. קורסים במחשבים, קורסי שפות תכנות, לימודי הנדסת מחשבים, הנדסת תוכנה ומדעי המחשב מתאימים במיוחד להשתלבות בתחום ההיי טק.
לימודי הייטק
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

האם קיימים גם לימודי תעודה בהייטק ומחשבים?

אם אתם מעוניינים להשתלב בתחום ההיי טק כמה שיותר מהר כדאי שתשתלבו בקורסים למחשבים. מבחר הקורסים עצום ותוכלו לבחור בתחום שמעניין אתכם. תוכלו לקבוע פגישת ייעוץ עם המכללות המתמחות במחשבים ולהתעדכן במגמות השולטות כיום בשוק.

איזה תואר קיים בהייטק ומחשבים?

נהוג לסווג את את לימודי הנדסת המחשבים ל-3 תחומים מרכזיים:
לימודי הנדסת תוכנה
לימודי הנדסת חומרה
לימודי רשתות מחשבים
חשוב לדעת - קיים הבדל מסוים בין התחומים השונים של הנדסת מחשבים. ההבדלים בין התחומים השונים במסגרת הנדסת מחשבים אינם משמעותיים, במיוחד של בשלב הלימודים, ובמכללות רבות נלמדים תחומים אלה במסגרת אותו החוג. בנוסף, גם כאשר נלמדים תחומים אלה בצורה נפרדת, בדרך כלל קל יהיה לסטודנט לעבור בין התחומים, במיוחד בשנתיים הראשונות ללימודים.

הנדסת מחשבים
הינו המבנה הפיזי של המחשב, הציוד האלקטרוני המרכיב אותו (כגון מעגלים אלקטרוניים, זכרון המחשב וכד'), עיבוד אותו דיגיטאליים, ועוד. מהנדס מחשבים מגדיר את מבנה המחשב ומתאים אותו לצרכים שבעבורם הוא מיוצר. עיקר העבודה של מהנדס מחשבים היא, אם כן, בחומרה, ועיסוק בתוכנה ובתכנות יהיה רק בממשק לחומרה, ובתור כלי להפעלת החומרה של המחשב.
הנדסת תוכנה

בוגר תואר ראשון לימודי הנדסת תוכנה עוסק בתחום במסגרת הנדסת מחשבים, בדרך כלל עוסק בתכנון ובפיתוח ותחזוקה של תוכנות מחשב ושל יישומי תוכנה, על ידי שימוש בטכנולוגיות מתחומי ידע שונים כגון: הנדסה, מדעי המחשב, ניהול, מחקר ועוד. הכוונה היא לתכנות של פעילות הקשורה לפנים המחשב, ולא לתוכנות חיצוניות למחשב, אשר מהוות חלק מעבודתו של בוגר מדעי המחשב.
הנדסת רשתות מחשבים
עוסק בתקשורת ובהעברת מידע בין מחשבים, וזאת באמצעי תקשורת שונים (כגון גלי רדיו, סיבים אופטיים, קוי טלפון, ועוד), וזאת מבלי הצורך להעביר בין המחשבים אמצעי אחסון פיזי כלשהוא.
מודעה
מחפש לימודי הייטק?
מחפש לימודי הייטק?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - נתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר ( ליד נתניה)
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ירושלים
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: אריאל בשומרון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק יזרעאל
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: באר שבע, אשדוד
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - רמת גן
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - קריית אונו
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: אשקלון
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה