ClickCease

לימודי הנדסת תוכנה

נמצאו עבורך 7 מוסדות לימודים:

תואר ראשון בהנדסת תוכנה

לימודי הנדסת תוכנה לתואר ראשון הינם לימודים מבוקשים ומרתקים הנלמדים תחת הפקולטה להנדסה ועוסקים בעולם המחשבים המתקדם והמתפתח. הנדסת התוכנה מהווה חלק עיקרי כמעט בכל תחומי החיים, ביניהם רפואה, תקשורת, אנרגיה, תעופה, אלקטרוניקה, רכב, בנקאות, בידור ועוד, שכן כל אלו מושתתים על מערכות טכנולוגיות שונות.

הסטודנטים במסלול לימודים זה יוכשרו לפיתוח תוכנה, בנייתה, תפעולה, תחזוקתה, בדיקתה וניהולה, תוך מתן דגש להקלת מורכבותן של התוכנות, הקטנת עלויות התפעול והתחזוקה של אלו, שיפור אמינות התוכנה וכדומה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות לימודי הנדסת תוכנה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על לימודי הנדסת תוכנה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות תואר ראשון בהנדסת תוכנה

ענף הנדסת התוכנה עוסק בעיקרו בפיתוח ותחזוקה של יישומים שונים תוך שימוש בטכנולוגיות מגוונות, זאת מתוך מטרה להביא לפיתוח יעיל של מערכות תוכנה שונות על כל שלביהן – החל מהגדרת הפעולות, הדרישות והפקודות האוטומטיות והממוחשבות, דרך שלבי התכנון והפיתוח ועד לשלבי התחזוקה והיישום של התוכנה.

הלימודים משלבים כלים וטכניקות עבודה שמקורן בתחומים השונים של ההנדסה, ביניהם הנדסת מערכות, הנדסת מחשבים, הנדסת אנוש, הנדסת איכות ואמינות, הנדסת חשמל ועוד.
לימודי הנדסת תוכנה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לתואר ראשון בהנדסת תוכנה

לימודי תואר ראשון בהנדסת תוכנה פונים לקהל הרחב ולכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למועמדים שהינם חובבי מחשבים וחידושים ובעלי זיקה למקצועות הריאליים וההנדסיים, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה אקדמית מקצועית שתאפשר להם לתרום לפיתוחים הטכנולוגיים והמדעיים בעולם.      

תנאי הקבלה לתואר ראשון בהנדסת תוכנה

תנאי הקבלה ללימודי תואר ראשון בהנדסת תוכנה משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, אך על פי רוב מתבססות דרישות הקבלה על ממוצע ציונים מסוים בתעודת הבגרות וכן על ציון תקף בבחינה הפסיכומטרית. חלק מן המוסדות אף מאפשרים קבלה על סמך אחד מן הקריטריונים הללו בלבד וכן על סמך סיום מכינה קדם אקדמית או מעבר בחינות כניסה.

בנוסף, ישנם מוסדות הדורשים כי יעברו המועמדים ריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
לימודי הנדסת תוכנה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי הנדסת תוכנה לתואר ראשון

במרבית מוסדות הלימוד, נפרש התואר הראשון בהנדסת תוכנה על פני תקופת זמן של בין שלוש לארבע שנות לימוד אקדמיות, בהתאם למתכונת הלימודים ולהיקף החומר הנלמד. חשוב לדעת כי תקופת הלימודים יכולה להתארך בהתאם לאילוציהם השונים של הסטודנטים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות והאוניברסיטאות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.  

נושאי הלימוד בתואר הראשון בהנדסת תוכנה

במהלך לימודי התואר הראשון בהנדסת תוכנה מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים במהלך התואר כוללים קורסים בנושא מתמטיקה, פיזיקה, כימיה, מערכות הפעלה, תורת המיתוג, מערכות קבצים, תכנות מונחה עצמים, ארגון ופענוח מבני תוכנה, שפות תכנות, מערכות קבצים, מערכות מסד נתונים, לוגיקה ותורת הקבוצות, מעגלים משולבים, מיקרו מחשבים, בינה מלאכותית ועוד.  

תעודת גמר לאחר לימודי הנדסת תוכנה

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, מעבר מוצלח של הבחינות והגשת מטלות, יוענק תואר B.Sc בהנדסת תוכנה מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי תואר ראשון בהנדסת תוכנה

עם סיום לימודי התואר הראשון בהנדסת תוכנה יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה בשלל משרות ותפקידים במסגרת חברות הייטק, חברות סטארט-אפ, בתעשיות הביטחוניות, בתעשייה האווירית ובחברות המתקדמות במשק.

לימודי המשך לאחר תואר ראשון בהנדסת תוכנה

בוגרי התואר הראשון בהנדסת תוכנה המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודי תואר שני בהנדסת תוכנה.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים לתואר שני בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה או בכל אחד מתחומי ההנדסה הקיימים לתואר שני.  
מודעה
מחפש לימודי הנדסת תוכנה?
מחפש לימודי הנדסת תוכנה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: אריאל בשומרון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, הלימודים מתאימים לבני 18 ומעלה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר ( ליד נתניה)
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: באר שבע, אשדוד
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק הירדן דרומית לכנרת
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה